Викликаю на дебати• 31 июля в 01:11
Ремонт в квартирі новобудова
Ціни космос..сьогодні сестра розповідала, що роблять ремонт в квартирі...і мене це не здивувала, оскільки ціни на продукти теж полізли в гору добре. Наприклад плитка керамограніт 1000 грн...душова 16 тис...клей на плитку мішок коштує 650 грн... поки зробиться ремонт то офонаріти можна...ще дійсно половино квартири вийде. Ціна за 1 кв.метр майстру без матеріалів виходить 200дол..це норм ціна?
Результат:
вже голосів:
36 (61.02%)
Норм ціна
23 (38.98%)
Дорого
Сизоока бестія• 31 июля в 12:48
Ответ дляКондуктор трамвая
На кутах стоять перфоровані котики, вкриті якісною шпаклівкою, і нічого не сколюється
Не рятує. Ну, ваше діло. Я просто попереджаю з власного досвіду.
Кондуктор трамвая• 31 июля в 12:55
Ответ дляСизоока бестія
Дякую, але маю досить немаленький досвід ремонтів, і вибрала для себе найкращий варіант)
Love_Love_Love_• 31 июля в 13:28
Ответ дляПацелуйнитуда
З однушки не зробиш трьошку, як її не крути.
Це до чого?
Хи хи, ну ну• 31 июля в 14:26
Ответ дляФіфачка
Це в одну квартиру? Скільки тягнути труби?
Так ((
Біля нас є ближче труба (метрів 30), але то приватна власність, то й ціну чувак загилив
А далі - то метрів 100, сказали домовлятися з ближнім сусідом, тому поставили на паузу це питання
Фіфачка• 31 июля в 14:31
Ответ дляХи хи, ну ну
Так ((
А, тоді зрозуміло. Нам сусіди дозвіл не дали, то проводили здаля. Вирили траншею і вклали трубу. Вийшло дешевше. І ще, якщо в чужу трубу, то не факт, що приїдуть раптом що. Тільки не рили підземним щупом, бо грунт якісь, що не можна. Перерили, сусідам невдобства, але що робити.
Хи хи, ну ну• 31 июля в 15:27
Ответ дляФіфачка
У нас тут взагалі своя «газова мафія» - одна людина всім практично проводить, але ж, бляха, цінник
ХвостПистолетом• 31 июля в 17:29
Ответ длякогдадеЦкие
Ми зіраз на стадії ремонту. Повірте, ціни на матеріали це це ще квіточки. Навіть не третина витрат. Оплатити роботу майстрів оце витрати. А врахувати доставки, вигрцзки всіх матеріалів то ще ого скільки затягне. Але найбільший гемор знайти майстрів на всі види робіт. Або рцкожопи, або бояться, або черга на півроку і ціни космос бо знають що в девґфіциті. А потім за цими королями ще і слідкуй щоб косяки вої виправляли. Короче, нерви - це саме коштовне в ремонті, а не плитка.
Согласна. Я просто фигею от стоимости услуг мастеров… понимаю, что не там я училась… черновая электрика, двушка, 4 дня работы - 42000, штукатур - больше 60000, проложить магистраль кондиционера - от 300 дол…