Зараз на дієті• 31 июля в 09:55

Ну вот и я вчера купила домашних помидор.

Часто нам в ЖК привозят, типа домашнюю продукцию, вчера привезли, девушка которая кинула в группу, даже похвалила сказала что всё очень вкусное. Купила розовые помидоры, никакие, трава травой, огурцы более менее, но домашним там и не пахнет вообще. Я то знаю вкус домашних продуктов. Развод , никогда не покупала и не буду покупать!
Кокосиха• 31 июля в 11:33
Ответ дляNatalia505
Я колись капусту вирощувала навіть без обробки десь 80, 90ті роки. Посаджу, як небудь, ще підлітком була. Гіганти росли.Зараз хмари тієї білокрилки. Нічого не допомагає. Зжирають все. Чудово вас розумію. Ускладнюється землеробство.
під білим агроволокном в цьому році вирощую - краса, білокрилки майже немає
Але із самого початку треба вкривати, з момента посадки, щільність 30 буде достатньо, і капуста сонце отримує, і від білокрилки захищена
Ля-ля-ля• 31 июля в 11:33
Ответ дляПоказушница
Кліщ, точніше його життєдіяльність
Підкажіть будь ласка, чім обробити, якщо вже їмо огірки
Білка в колесі• 31 июля в 11:34
Амінь!:))) не купуйте! Але ’дяка’, що поділилися тут цією мега новиною і думкою!)))))
Показушница• 31 июля в 11:34
Ответ дляЛя-ля-ля
Актофіт, зібрали, обробили, очікування 2 доби
Обробку від кліща треба проводити по низу листа.
У вас вже така колонія, що на чудо не надійтесь
Ля-ля-ля• 31 июля в 11:36
Ответ дляПоказушница
Дякую, буду рятувати
Ненька наша• 31 июля в 11:38
а что значит домашние? те что люди для себ віращивают, но оста´тся лишенне єто одгно. Другое когда люди сами віращивают на продажу. Там их ’красят’. Пока в цене обрабатівают чтоб бістрей созрели
175см55кг19лет (она)• 31 июля в 11:54
Ответ дляМадам Подлинник
Ну купляйте далі.
Мене дивує, коли в сезон ’хазяїчки’ набирають в маркетах пластмасових помідорів, вирощених під штучним освітленням

Їх вночі з ліхтариком освітлюють ? Всі помідори в Україні зараз польові, нема тепличних. Ніхто не буде витрачатися на освітлення ст опалення влітку, це ж дурня.
Все залежить від сорту. Деякі смачні, в є як трава, навіть польові.
автор Зараз на дієті • 31 июля в 11:58
Ответ дляБілка в колесі
Будь ласка, переплачуйте за ’домашнє’
ИграйМойГормон• 31 июля в 12:57
Зависит от сорта и погоды. На одном огороде, при одной погоде помидоры разных сортов имеют разный вкус, как трава тоже бывают.
ИграйМойГормон• 31 июля в 12:58
Ответ дляСвезло так свезло
У нас лето как советчицы любят- холодное
Ну шоп дышать можно было
И дощщи, побольше

Как итог:
Клубника не сладкая, водяная
Арбузы тоже
Помидоры- уже забыла какой их настоящий вкус
У нас жарко, помидоры нормальные, арбузы не поспели еще, а клубники не было.
СкумбріяП8• 31 июля в 13:12
Ответ дляСКИБИДЫШь
вы хотите сказать в супермаркетах лучше выбор фруктов и овощей чем на рынке ?
Я хочу сказать, что вчера я купила в супермаркете ароматные, сладковатые, мясистые, сочные розовые помидоры по 76 грн. Лучше они уже не будут, хоть на рынке, хоть у бабки с газетки на асфальте. Но можно было купить и паршивые по 55 грн. И это в магазине, где всего 4 вида томатов. А даже в нашем провинциальном Сильпо их больше 10 видов.
Natalia505• 31 июля в 13:40
Ответ дляЛя-ля-ля
Теппекі, цей препарат рятує від білокрилки. Але треба дотримуватись термінів очікування.
Не допомагає, пробувала
Natalia505• 31 июля в 13:41
Ответ дляПоказушница
Я вас розумною жінкою вважала.
Фурациліном
Навіть не коментую. Немає що.
Natalia505• 31 июля в 13:42
Ответ дляКокосиха
Дякую вам, спробую. Ви його для різних культур використовуєте?
Natalia505• 31 июля в 13:47
Ответ дляЗараз на дієті
Будь ласка, переплачуйте за ’домашнє’
Автор, домашні дуже відрізняються за запахом. Від них аж дух забиває.
Показушница• 31 июля в 15:00
Ответ дляNatalia505
Навіть не коментую. Немає що.
Звичайно. Що тут коментувати? Антибіотиками обробляти овочі, це вже дно.
Леди_в_ночи• 31 июля в 15:11
Ответ дляМлинець Мій
В мене дома на городі ростуть і огірки і помідори. Огірки ще хоч якийсь смак мають, а помідори гівно гівном. Не пахнуть, не смку смаку немає, так ще й біли прожилки в деяких є. Поливали, удобрювпли, пісні їм співали, хороводи водили навколо них, танці з бубнами. А воно, неблагодарне зовсім несмачне (((
А у нас сортові , смачнющі, кожного року сама розсаду саджу і теж коло них як біля дитини. Все градом вибило, нема навіть на салат.
Млинець Мій• 31 июля в 15:16
Ответ дляЛеди_в_ночи
Боін, а оце вже обідня. Навіть не спробували.
Леди_в_ночи• 31 июля в 15:40
Ответ дляЛастовиння
В мене монгольський карлик- невеликий як черрі. Під Києвом, грунт без теплиці. Вже є стиглі з минулого тижня
У моїх батьків перші грунтові десять днів тому почали достигати, посаджені в мороз під агроволокно 2 травня.
Леди_в_ночи• 31 июля в 15:41
Ответ дляВсе возможно
В мене тато о 5 ранку прокидається все поливати, також ввечері, але при +40 в затінку і +60 на відкритому грунті все одно вдень все згорає. Також Миколаїв. От кілька днів знов були абсолютні температурні рекорди для цих дат(
Треба сітку затіняючу напинати
Все возможно• 31 июля в 15:49
Ответ дляЛеди_в_ночи
Треба сітку затіняючу напинати
Та є, але в цьому році і її недостатньо(
Natalia505• 31 июля в 17:33
Ответ дляПоказушница
Дно вважати фурацилін антибіотиком і демонструвати свою тупість. https://uk.m.wikipedia.org/wiki/Нітрофурал
Natalia505• 31 июля в 17:34
Ответ дляПоказушница
я ще марганцівкою обробляю, перекисом і спиртом, ну так щоб вам розірвати мозок. Похвилюйтесь за мене.
Показушница• 31 июля в 20:23
Ответ дляNatalia505
Ви реально не розумієте проблеми?
Інструкцію читали?
Показушница• 31 июля в 20:27
Ответ дляNatalia505
Скрін інструкції.
А потім люди дивуються чому не допомагають АБ.
А як вони допоможуть, якщо вони вже в огірках?
Кокосиха• 01 августа в 10:40
Ответ дляNatalia505
Ні, повний цикл тільки для капусти, і то вже зараз його зняла.
І під ним навіть вдалося виростити пекінку, ось вже їмо її, хоча для неї липень - не сезон, бо надто багато сонця і вона повинна була йти в стрілку, але завдяки, я так думаю, агроволокну, що її прикривало, вона вродила мені качани.
Вчуся на ютубі, дивлюся канали Наша дача, Життя бентежне (от про посадку капусти я так і робила, як там сказано, то зараз голови такі гарнезні стоять), Вінницький фермер, Agro start, Тепличні справи і багато інших.