Новорічна пальма• Изменено 31 июля в 10:34
6-7 класс дз по устным предметам. Какое?
Ну вот пример.
2 раза в неделю укр лин
2 раза щарилит
3 раза истония
2 раза география
2 раза довкілля
1 раз этика
1 ращ ЗБД
Может еще какойто устный предмет забыла..... По всем этим предметам в школе каждый раз письменные дз. Тоесть надо и прочитать и и написать! Написать по литературам какуюто характеристику героев, минисоченение, ответить на вопросы, составить план
Выписать щасоби зудожньої виразності, нарисоватьтрисунок, по истории тожн каждій раз отвечать на вопросы письменно мли чертить сравнительные таблицы. По географии и довкиллю каждый раз письменные ответы на вопросы. И все это письменное дз надо каждый урок прикрепить и щаиеего оценка. Тоесть каждый прикаждый урок каждый ученик получает оценку.... Это нормально так по устным предметам всегда письменные дз,?
Скоро в школе собрание хочу поднять этот вопрос. Потому что ребенок зашивался в прошлом году....
Ну вот пример.
2 раза в неделю укр лин
2 раза щарилит
3 раза истония
2 раза география
2 раза довкілля
1 раз этика
1 ращ ЗБД
Новорічна пальма
• 31 июля в 16:19
Ответ длясладкий_ноябрь
Віддайте його в школу, де інші вимоги, або ж на дистанційне. Там можна нічого не робити взагалі.
В якому сенсі. В мене дитина і так на дистанційнлму ( всього 6 очних уроків в укритті на тиждень) інше онлайн. Як це не робити нічого на листанційнлму. У Вас якесь зибне враження про якісне дистанційне навчання!!!!!? Нажаль велика частина України не може як Ви перебирати чи очно чи дистанційно вчитися..... Я б залюбки дитину віддала очно ходити до школи. Але це неможливо! Прикиньте на дистанційнлму щадають оте все що я написала. Після всіх онлайн уроків ще дз. І його треба зробити, сфоткати і прикоріпити. Не здав в срок. Одразу ліплять 2 бали!!!! Ообто кожного дня дитина отримує оцінку з УСІХ предметів за дз!!!! А ви що собі уявляли? Чи чому можна нічого не робити? На очному навчанні так само можна не робити! Чи в чому різниця???
Новорічна пальма
• 31 июля в 16:22
Ответ длясладкий_ноябрь
Цілком нормальним це буде для тих, хто зацікавлений в навчанні і розвитку дитини.
А ті, кому це не потрібно, будуть намагатися знизити рівень для всіх.
Так немає рлщвитку в списуванні з джипити чату))) а при такому навчанні вони і списують. В іншій школі більш кращій давли кращі щнання на уроках а дз задавали мало. Але діти знали добре предмети і не булиперевантажені!
сладкий_ноябрь• 31 июля в 16:23
Ответ дляНоворічна пальма
Ну тим паче, якщо дитина не ходить до школи, в чому проблема знайти час на вивчення чи написання?
Дистанційне наприклад оптима.
Екстернат взагалі 2 рази на рік контрольні і все
Якщо вам не підходить формат навчання, рівень і вимоги, шукайте іншу школу, ну або нехай ваша дитина робить лише ті завдання, які ви вважаєте потрібними. Я вважаю це нормальним.
А от вимагати знищити вимоги до навчання, тільки тому, що ваша дитина не тягне рівень, це перебір.
Дистанційне наприклад оптима.
сладкий_ноябрь• 31 июля в 16:24
Ответ дляНоворічна пальма
Так не хай робить сама, а не списує.
Новорічна пальма
• 31 июля в 16:25
Ответ дляТётушка Лошадь
💯
А куди ще його знижувати? Програма проста, частина уроків через сирени пропадає, частина уроків онлайн і це не навчання в повному розумінні слова
Це ви ппо себе))) нам сирени пофігу. В нас прозодять уроки онлайн! І всього 6 очних на тиждень(((
Новорічна пальма
• 31 июля в 16:35
Ответ дляДуболом
Тоді це капець…
Вона вважає що клас Вашої доньки гарвард вже закінчив? Чи чого у неї аж такі вимоги до дітей?
По інших предметах письмові завдання «в межах розумного» то є норма.
Вимоги як на мене нормальні. Діти дуууже погано знають((( бо майже в усіх школах дуже погано викладають іноземні мови. Моя просто з 5 років ходила на англійську. Під час війни 2 роки змушені були прервати заняття. Щараз знову з репетитором займається. Вчитель йде за підручником. Підручник класний. Але там мало вправ щою закріпити граматику і зошитів до підручника немаж . Вчитель кидає різні онлайн вправи дітям. Бо в підручнику на відпрацювання якогось граматичного моменту може бути тільки 1 вправа..... На 7 речень. З цього у дитини в голові нічого не запамятається. Вчитель не винувата що діти раніше англійську не вчили , гу в інших школах їх погано дуже вчили. .. гу діти тупо презент симпл від контініус не відрізняють. І яку форму гдаголу ту бі не щнають де ліпити..... Вчитель на початку поку це все швиденько намагалась нагадати. Але ж яке нагадати. Діти цього не знали. Бо всі наївні і репетиторів не найняли своєчасно. І як би в молодшій школі треба було з дітьми дз виконувати з англійської, допомогати дітям. А тепер батьки в шоці ...
Новорічна пальма
• 31 июля в 16:37
Ответ длясладкий_ноябрь
Ну от бачите, автор хоче щоб було так, як в попередніх школах, коли дитина нічого не робила.
І при цьому вона не змінює школи, а буде намагатися знизити рівень для всіх дітей класу. При цьому не питаючи інших,
Дитина в попередніх школах ні нічого не робила. А робила дз адекватного обєму і мала дуже гарні знання. Брала участь на олімпіадах з кількох предметів. Дз на 1.5 години в 6 класі. Це адекватний розмір!!!! І доречі є такий норматив
Новорічна пальма
• 31 июля в 16:41
Ответ длясладкий_ноябрь
Дистанційне наприклад оптима.
Я взагалі хочу щоб дитина зодила до школи. А чому ви вирішили що на онлайн навчанні більше часу??? У дітей так само по 7 уроків по 45 звилин з 9 ранку до 15:45!!!! В чому різниця в часі? До школи 5 хвилин. Тобто у дитини на 20 хвилин більше часу ( дорога до школи+ одягтися) 20 хвилин це глобальний час? Який нафіг екстернат!? Що це за поради. Дитина повинна сидіти на уроках, а не сама грібтися з навчанням в екстернатній формі.... Ваші мабуть очно вчаться то ви й така розумна поради давати
сладкий_ноябрь• 31 июля в 17:05
Ответ дляНоворічна пальма
Ну так ви для початку оприділітьс, що ви хочете від школи
Є школи з мінімальними вимогами, переводьте дитину туди.
Там не потрібно буде нічого робити, щоб бути відмінником
сладкий_ноябрь• 31 июля в 17:06
Ответ дляНоворічна пальма
Та хоч на 3. Не подобається, в Україні повно шкіл на різний смак
Не за Будка• 31 июля в 20:06
Ответ дляНоворічна пальма
То есть у вас ребенок на дистанционном и вы считаете ,что это много домашки ?
Я тогда промолчу сколько моему старшему задавали на дистанционном обучении