Проработник• 31 июля 2025
Гардероб малюка 9-12 місяців на осінь
Досвідчені мами, допоможіть, я розгублена. Скільки якого одягу потрібно дитині такого віку. Для дому зрозуміло боді плюс штанці, а от що вдягати на вулицю не можу придумати. Джинси напевно дитині некомфортно, кофти, светри будуть закочуватися. Вдягати комбінезони? Чи потрібні куртки, дощовики, шарфики, безрукавки. В магазинах стільки одягу, не хочу накупувати зайве. Бо на перші три місяці дитини закупилась, а реально вдягали на вулицю лише сліпи і комбінезони. Купа одягу залишилось не вдягненим навіть. Не хочу знов викинути гроші. Допоможіть!!!
Міні-бікіні• 31 июля 2025
Джинсові комбінезон + футболка+ кофтинка.
Автор орієнтуйтеся щоб одяг можна було швидко одягти і зняти, без мілких гудзиків краще змійка.
Для верхнього одягу дивіться краще комбінезон щоб було зручно.
Ну і звичайно орієнтуйтеся на те наскільки активно ваша дитина на вулиці, якщо що завжди можна пройтися по секондам і купити додаткову зміну на вулицю дитині.
Якщо є подруги по пісочниці, дітки яких старше за вашу дит, то запитайте що їм було зручно на осінь зиму минулого року.
Усатая фея• 31 июля 2025
Малому покупала на осень( он апрельский) флисовый комбез с капюшоном, он же потом шел как поддевка под зимний. Вместо шарфа шлем, рукавички... одинарные и двойные. По воду курточки... тут уже решать вам, ибо я брала комбинезон и куртку(удобно если ехали в тц и др., где раздел на раз, два).
Печенюшка• 31 июля 2025
Ми активно користувались флісовими костюмчиками і комбінезонами. Також вже носили на вулицю перші колготки. На прохолодну дощову погоду потрібен комбінезон.
сладкий_ноябрь• 31 июля 2025
Комбінезони.
Є д геть легкі, тонкі осінні.
Ну і демі тепліші.
В зимових не бачу сенсу, зими теплі
Є д геть легкі, тонкі осінні.
Ну і демі тепліші.
В зимових не бачу сенсу, зими теплі