Барабан для дорослих• 31 июля в 12:45
Упражнения при грыже позвоночника
Девочки, у кого грыжа позвоночника поясничного отдела, какие упражнения помогли вам укрепить мышцы спины? Может поделитесь видео на ютубе? Их очень много, на самом деле, но у меня дикий страх себе навредить . Начала делать одни, и ухудшилось состояние. Спасибо
люблю_тортики• 31 июля в 12:47
Якщо є гроші, походіть на заняття до реабілітолога. Потім запам´ятаєте і будете робити дома самостійно.
Полонянка SexShop-а!• 31 июля в 12:53
В тому то і проблема, що вам треба поставити техніку виконання вправ, бо буде гірше. Зверніться до реабілітолога, фізіотерапевта.
Барабан для дорослих
• 31 июля в 13:53
Ответ длялюблю_тортики
Не має можливості, я не в Україні . Я вже зробила операцію, була грижа 15 мм, після операції стало легше , повернулась чутливість в нозі, ходила тут на реабілітацію, але це сміх. В мене рецидив,знов грижа, але невелика, спина болить постійно. Дійшло до того, що працюю в ліжку ( віддалена робота).
Барабан для дорослих
• 31 июля в 13:54
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Я зверталась, але реабілітація в тій країні, що я перебуваю, вона мені зовсім не допомогла. Там більше гладили мене по спині, ніж вправи. Трохи допоміг курс масажу, але робила у нашій дівчини
Полонянка SexShop-а!• 31 июля в 14:16
Ответ дляБарабан для дорослих
Шукайте тренера, який поставить правильні рухи. При грижах треба качати (робити саме силові вправи для м´язової маси), всі групи м´язів, крім рук і литок і обов´язково розтяжка.
Ось еталонний тренер, якого ви маєте знайти
Кожен рух має проговорюватися і контролюватися.
Барабан для дорослих
• 31 июля в 14:17
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
щиро дякую