Чай не пью, только кофе• 01 августа в 01:10
Поїзд. Помінялася місцями, називається.
Поїзд, посадка о 15 годині. У купе я, дядько і дві бабусі років 60+. У мене і однієї бабусі нижня полиця. Інша просить помінятися, бо важко залазити інижніх місць не було. З неохотою погоджуюся на обмін на нічний сон. О 19 вийшла в тамбур, повертаюся - вона вже постелилася. Я кажу - ми так не домовлялися. Вона - я вже готова спати.
Я мовчки переклала постіль на верхню полицю - спіть! Що тут почалося. Бігала до провідника, квохтала, стидала, нарешті залізла наверх і заснула опівночі . От що це було?!
В наступний раз ніяких домовленостей!
Дона Ко Ко• 01 августа в 13:05
Ответ дляЧай не пью, только кофе
То може треба було і гаманець їй віддати, якщо я вже раз погодилася?!
Я пишу, що беру нижні місця, щоб не лежати вдень, в ви про задоволення
. Мабуть і бабуля та схоже міркувала
Причем здесь кошелёк? Я где-то про него писала?
Ваше поведение смахивает на психологическую игру. Вот признайтесь, часто у вас такие истории бывают? Что типа вы такая вся хорошая, пошли навстречу, а потом раз-и оказались что не так поняли и вы сворачиваете свою доброту ?
Коварная Зая• 01 августа в 13:10
Ответ дляБорщик
Ок, ви ж на своїх місцях спите?
Уявіть , що автор зайшла в 15 год , бабуся каже - давай мінятися. А автор зразу розстелилася знизу і спати лягла. Як думаєте, бабуся б себе спокійно поводила?
Спокійно. І по закону нічого вимагати в не могла. Бо той хто купив нижню полицю має повне право спати на ній весь час тривалості поїздки. І так, якби автор наставила сумок на всю площу полки під нижньою полицею і не залишила бабці місце на її чемодан - то теж була б абсолютно права.
Чай не пью, только кофе
• 01 августа в 13:31
Ответ дляДона Ко Ко
А у вас часто буває, що ви читаєте, а суті прочитаного не розумієте? Я взагалі не вважала, що роблю добре діло, це був обмін з умовою
Оце потужно• 01 августа в 13:49
Ответ дляМочалкин блюз
Знаю, користувалася неодноразово. Але кількість і близько не задовольняє потреби і актуальний попит на такі купе
А тут уже играет роль другой момент, для укр залищныци вообще невыгодны пассажирские перевозки .
KROX@• 01 августа в 13:54
Чудасія, жіночки понавигадували правил))) предметом загального користування в купе є лише столик. Нижні полиці це власність виключно того хто має на них квиток. І ніяких прав на них у пасажирів з верхніх полиць немає. По хорошому нижні звісно пускають їх посидіти поїсти, але це виключно ’жест доброї волі’ і ніяк інакше. І місця для багажу під нижніми полицями теж призначені виключно для тих хто має квиток на нижню.
Дона Ко Ко• 01 августа в 14:24
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Ааа,понятно. И какая выгода вам?
Кокосиха• 01 августа в 14:29
Лучше давайте обсудим верификацию через дию для покупки и возврата билетов. На некоторые поезда по другому теперь билеты не купить.
ПоЗиТиВнАя• 01 августа в 14:33
Я лягаю майже зразу, ну не на постіль, але ноги витягаю, хвора спина. То мені пофіг на распорядок вкладання інших і з бажання сісти мені на ноги не привечаю. Але якщо питають чи можна поїсти чи каву випити то звісно погоджуюсь. Автор ваших поніверянь не розумію. Не хочете не вступайте
Чай не пью, только кофе
• 01 августа в 14:42
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Я описала конкретну ситуацію. Які в мене поневіряння?
Пишна молодиця• 01 августа в 16:09
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Це просто свято якесь. Мені НЕЗРУЧНО лежати, коли я не сплю. Тим більше вдень і у потязі. Це найголовніша причина чому я намагаюся взяти нижню полицю. Саме тому я легко погодилася помінятися на ніч.
Вона не сиділа - побігла, покривала і поповзла наверх. В до цього вона вона напроти сиділа з іншою бабусею (вони вдвох і взивали до моєї совісті )
не розумію, вона що наверх полізла? а не внизу лягла? навіщо тоді було їй мінятись
Я в дамках• 01 августа в 17:02
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Я уявляю, що 19:00 це не час для сну . Для цього і намагаюся брати нижні місця. Пішла назустріч - виявилося марно
А в ногах нельзя сидеть короче ви с приветом
Гага Газу• 01 августа в 17:08
Ответ дляKROX@
тобто,автор раз помінялась, то нехай і не відсвічує, не мішає бабульці відпочивати.. Правда,яка в 60 бабуля,це- доросла жінка..,бабуля-75-80 і старше
Чай не пью, только кофе
• 01 августа в 17:51
Ответ дляЯ в дамках
Я не ображаюся на недалеких людей.
Зрештою всі отримали, що хотіла - я сиділа до опівночі, жінка лежала на своїй полиці. Вона не спала, до речі, кілька разів спускалася, ще й їла у ногах у іншої жінки
Полуничка• 01 августа в 18:03
Ответ дляволосатое стекло
А как вы представляли? Я не очень понимаю
Что значит на ночное время
Все садятся в поезд , полчаса - час , и все стеляться спать
Или как она должна была определить степень вашего засыпания?
Что значит на ночное время
Сидеть на нижней. А что, автор должна была куковать на верхней полке с 7 вечера?
Томатико• 01 августа в 19:17
В купе удобно сидеть на второй полке, это в плацкарте третья полка не дает выпрямиться сидя. Но бабушка конечно не права что решила всех разогнать с нижней не своей уже в 19:00
Кондуктор троллейбуса• 01 августа в 19:19
Ответ дляPrervana
Ну а что ей делать, сидеть в ладоши хлопать? В поездах стелятся уже с наступлением темноты. Вы тоже по идее должны были постелиться и залезть на свою верхнюю полку лежать там
Темнота наступає о 22 а не о 19
Кружите меня,кружите• 01 августа в 20:24
Ну и что, что она постелилась... Хотите сидеть - сидите у нее на матрасе, раз договаривались.
Чай не пью, только кофе
• 01 августа в 20:48
Ответ дляКружите меня,кружите
Якщо взяти до уваги, що жінка все ж таки змогла їхати на верхній полиці і не спала, то складається враження, що справа в тому, що нижня полиця сприймається як якийсь виграшний квиток - хочу пущу людину поїсти за столом, хочу зважену сидіти весь день зверху, можу ще не дозволити багаж під полицю поставити. А якщо вже дозволю у ногах у мене посидіти, то вже взагалі удача. Це ви хотіли сказати?
Фуліганка• 01 августа в 20:51
Автор, в случае самого плохого форс-мажора, при не возможности идентификации человека, его идентификуют согласно купленного билета.
Вот ответ почему НЕТ
4есотка• 01 августа в 23:10
Ответ дляPrervana
С какого дива
4есотка• 01 августа в 23:12
Ответ дляЧай не пью, только кофе
´Она´ взяла собі квиток на нижню полицю, щоб мати змогу сидіти в полуденних ´сутінках´ Про що і була попереджена бабуля.
Молодец вы! Вы реально себя отстояли. Изначально согласившись сделать доброе дело неблагодарному человеку.
ПушАпница• 02 августа в 04:39
Ответ дляБойцовская
а вы не знали, что украина в ширину довольно большая, и когда во Львове светло, то в Харькове в то же время уже темно может быть.
В Харькове, из которого я, еще не темно в это время)
Кружите меня,кружите• 02 августа в 06:58
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Ну Вы и напридумали))) Я тоже не раз ездила на нижней полке и я расстилаюсь сразу, как сажусь в поезд, даже если это 1 дня. Я люблю в поезде лежать, а не сидеть. Поэтому обитатели верхних полок всегда спрашивали можно ли посидеть и я никогда не отказывала. Пусть сидят, мне не мешает. Я же понимаю, что человеку сесть больше негде.
И под полку всегда ставили багаж, независимо от места. Это глупости. А куда багаж ставить верхним пассажирам, в проход?
Чай не пью, только кофе
• 02 августа в 12:34
Ответ дляКружите меня,кружите
Навіть у цій темі відписалися декілька таких цариць нижньої полиці. А місцем для багажу для ´аерхньополочних´ є ніша над дверима. Я один раз туди і впихала чемодан , бо в рундук мені не дозволили
Замороженная селедка• 02 августа в 17:28
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Дякую за пояснення, я не наїзжала на вас)
Я на вашому боці))
Кружите меня,кружите• 02 августа в 18:16
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Надо же... Это как же туда тяжелый чемодан?! Эта полочка для одеял, вещей. Не может быть, чтобы чемоданы наверх поднимали, это полная ерунда.
Чай не пью, только кофе
• 03 августа в 10:16
Ответ дляКружите меня,кружите
Бачте, ви багато чого не знаєте, а звинуватили мене у придумуванні
Кружите меня,кружите• 03 августа в 10:20
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Я?! Вас не винуватила от слова совсем) Я просто первый раз это слышу, обсуждаю. Больше не буду.