Чай не пью, только кофе• 01 августа 2025
Поїзд. Помінялася місцями, називається.
Поїзд, посадка о 15 годині. У купе я, дядько і дві бабусі років 60+. У мене і однієї бабусі нижня полиця. Інша просить помінятися, бо важко залазити інижніх місць не було. З неохотою погоджуюся на обмін на нічний сон. О 19 вийшла в тамбур, повертаюся - вона вже постелилася. Я кажу - ми так не домовлялися. Вона - я вже готова спати.
Я мовчки переклала постіль на верхню полицю - спіть! Що тут почалося. Бігала до провідника, квохтала, стидала, нарешті залізла наверх і заснула опівночі . От що це було?!
В наступний раз ніяких домовленостей!
Чай не пью, только кофе
• 03 августа 2025
Ответ дляКружите меня,кружите
Я?! Вас не винуватила от слова совсем) Я просто первый раз это слышу, обсуждаю. Больше не буду.
Зате тепер будете знати, якщо ви будете їхати на верхній полиці, то королева нижньої, яка добре вивчила матчастину може вам заборонити ставити ваш чемодан у рундук