Чай не пью, только кофе• 01 августа 2025

Поїзд. Помінялася місцями, називається.

Поїзд, посадка о 15 годині. У купе я, дядько і дві бабусі років 60+. У мене і однієї бабусі нижня полиця. Інша просить помінятися, бо важко залазити інижніх місць не було. З неохотою погоджуюся на обмін на нічний сон. О 19 вийшла в тамбур, повертаюся - вона вже постелилася. Я кажу - ми так не домовлялися. Вона - я вже готова спати.
Я мовчки переклала постіль на верхню полицю - спіть! Що тут почалося. Бігала до провідника, квохтала, стидала, нарешті залізла наверх і заснула опівночі . От що це було?!
В наступний раз ніяких домовленостей!
Чемна панночка• 01 августа 2025
Ответ дляБорщик
Автор, коли мінялася, не очікувала такого повороту… що в 7 треба зверху вже лежати
Надо было оговаривать. Я тоже менялась, но сказала, что мы будем сидеть, есть, ближе к вечеру поменяюсь.
Ну а как по-другому? Мы втроём ехали, специально для этого нижнее место хоть одно ловили.
ВільнаНазавжди• 01 августа 2025
За такие обмены надо доплачивать. Вообще верхние места должны быть дешевле нижних.
ЗновЗдоров• 01 августа 2025
Ответ дляФайна дівка
У вас какое-то пресмыкательство перед старыми людьми прям очень очевидное, во всех темах
Все им должны, всё надо делать по их и т.д

И одновременно хейт / неприязнь в сторону детей
Дело конечно ваше, ничего такого по сути
Но как же это странно
почему странно?
детей нет, а старыми все будем, ну кому повезет))
ЗновЗдоров• 01 августа 2025
Ответ дляНіколи не збрешу
Я уступала, но четко проговаривала время, полежать после 10, я ещё есть начинаю после 21. Было, что болела спина и я себе нижнюю постелила сразу, нужно было лечь - но я при этом норм отношусь, если человек с верхней будет сидеть в ногах.
да, только человек с верхней имеет право и возле стола посидеть, а не только в ногах)
Ашолюдискажуть• 01 августа 2025
Ответ дляPrervana
А время сна как-то регламентировано? Где написано, с какого по какое время может спать пассажир?
Ну значит полка автора, она и определяет. Бабка лезет спать на свою
Valentina shop2020• 01 августа 2025
Какие они бабуси в 60 лет,если у них есть внуки ,то им они бабушки,но не вам,для вас они женщины
Allka- skakalka• 01 августа 2025
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Я не запитувала її про це
60+ это не бабули ,у меня на работе такие пашут как кони.
Valentina shop2020• 01 августа 2025
Ответ дляSvit_from_It
в 60 бабуся? эт еще молодая относительно женщина
А для автора она вообще не бабуся
Байрактарна• 01 августа 2025
Ответ дляЧай не пью, только кофе
´Она´ взяла собі квиток на нижню полицю, щоб мати змогу сидіти в полуденних ´сутінках´ Про що і була попереджена бабуля.
Да не оправдывайтесь, сделали, как вам удобно было. Раз «бабуля» все-таки влезла наверх, не такая уж немощная. В следующий раз будет думать не только о себе. Я бы на вашем месте вообще не уступила, если не хочется, сказала бы, что «имею некоторые проблемы, поэтому извините, но не могу» без подробностей
лаМпочка• 01 августа 2025
Ничего не поняла

Но в любом случае (в моем лично) никаких смен мест и договоров. Я на такое не ведусь и никого не жалею. Люблю и уважаю себя.
Вбигудях• 01 августа 2025
Ті хто заходять в потяг і одразу сплять, чому не брати верхню поличку? Яка різниця де бути не при тямі. Я наприклад в потязі взагалі не сплю, не можу. Просто це така неповага до людей, одразу зайти і застілити низні полиці, щоб інші не присіли, не поїли
Угадайс• 01 августа 2025
Ответ дляБорщик
Ну далеко не завжди люди в 7 спати лягають
Ми з чоловіком спали з 6 ранку і до 16:00. Син в цей час стрибав по верхніх полицях весь час. В поїзді немає чого робити. То ж час використали з користю. Хоч виспалися.
Удальонка• 01 августа 2025
Ответ дляВбигудях
Ви не спите, а я сплю. Потяг для мене місце для відпочинку. Їхала з посадкою в 9 ранку. Зайшла, лягла і сплю. Чому я не можу лежати на своєму місці?
Купую ті полиці, які є в наявності.
Борщик• 01 августа 2025
Ответ дляУдальонка
Купую ті полиці, які є в наявності.
Ок, ви ж на своїх місцях спите?
Уявіть , що автор зайшла в 15 год , бабуся каже - давай мінятися. А автор зразу розстелилася знизу і спати лягла. Як думаєте, бабуся б себе спокійно поводила?
Маю сечі• 01 августа 2025
Трохи не в тему, поділюся своєю історією. Якось їхала після операції з Київа додому, не могла рук підняти. Брала квиток вже в день відʼїзду, відповідно були лише верхні, але додому дуже хотілося. Ну і при посадці почала просити помінятися з кимось. Погодився дядечко років 50+. Дуже йому за це вдячна. Але вийшла халепа: вночі він впав з верхньої полиці…тої, що була моя. Такого сорому я давно не відчувала. Уявляю, як він мене подумки матюкав😬
Грабля• 01 августа 2025
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Я уявляю, що 19:00 це не час для сну . Для цього і намагаюся брати нижні місця. Пішла назустріч - виявилося марно
Я сразу стелюсь,не хочу сидеть на грязной полке
очки_ннадо• 01 августа 2025
Так а на що скаржилася провіднику бабка і чим стидала?
Файна дівка• 01 августа 2025
Ответ дляЗновЗдоров
почему странно?
Ну тут да, согласна, будущее страшит
А будущее что?
Лишь старость, по сути )
ЗновЗдоров• 01 августа 2025
Ответ дляМаю сечі
хоч піднявся після такого польоту? Бо там досить боляче падати(
Дона Ко Ко• 01 августа 2025
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Вы странно пошли навстречу. Вообще если уж отдали свое место-залезли бы и лежали там в удовольствие. Или вам с тетками на сиденье хотелось посидеть,получиться друг другу в глаза?
Гага Газу• 01 августа 2025
Ответ дляГрабля
маленьке запитання- ви ж розрішаєте пассажиру з верхньої полки спокійно сидіти на вашій постелі в його нестерильній одежі?
Відповів всім• 01 августа 2025
а я нікому нічого не уступаю. особливо наглим бабцям. купують де-небудь,розраховуючи що хтось уступить. нехер.я з таким трудом дістаю нижні місця і не для того щоб уступати таким бабцям. саме тому я не купую у плацкартах,бо там їх повно. але частенько такі бабці купують у купе у великих сподіваннях помінятися і спати з комфортом у купе.
я кажу,що я після операції на спині і нікуди я не лізу і привіт.
Все знаю від і до• 01 августа 2025
Ответ дляГага Газу
а нічого, що з верхньої прлки людина має право сидіти на нижній до часу сна? тим більше,що автор пішла на зустріч,і от так ’віддячили’
Не имеет права сидеть на нижней вообще, это не ее место. Только с разрешения того, чье место на нижней полке
Мочалкин блюз• 01 августа 2025
Мене від наших потягів аж нудить, плацкарти, купе – ну яке ж воно жалюгідне... Не тільки в Україні є СВ, але далеко не в усіх країнах ти мусиш тулитися в цьому карцері вчотирьох або взагалі без розмежувань, як у плацкарті. Нормальні залізниці роблять кабіни максимум на 2 персони, зазвичай на 1, і ти спокійно проводиш час у дорозі без жлобських умовлянь, без цієї тюремної атмосфери, що попутників не можеш здихатися. Я сидітиму вдома максимально довго, аби тільки не лізти в це гівно
Оце потужно• 01 августа 2025
Ответ дляPrervana
Да, яркость света снижают, и это далеко не в 7 происходит
Mісіс Паф• 01 августа 2025
Ответ дляМочалкин блюз
Ох ох яка цяця😁
Ото ви мабуть в потягах і не їздили, а так аби ляпати. Дуже охайні чисті потяги, деякі вагони навіть надсучасні, в туалетах серветки, мило накладки на унітаз - їздила два тижні тому.
Купе так взагалі супер, на верхній полиці дуже комфортно, стеля високо, ми з дитиною там вдвох сиділи.

По темі автора, я б теж не мінялася, хіба тою ж полицею тільки на інше купе
Ненька наша• 01 августа 2025
Я вообще никогда не беру нижнюю, мне легче залезть на верх и чтоб меня никто не трогал и не сидился на мое место , то посидеть то покушать
Тантрический кекс• 01 августа 2025
Люблю цих бабусь, які вічно купляють верхні полиці з метою обміну
Виниловая пластинка• 01 августа 2025
Автор, сенс вашої розповіді в останьому реченні. Запам´ятайте це і робіть завжди тільки так.
Відповів всім• 01 августа 2025
Ответ дляМочалкин блюз
сидіть і нікуди не їдьте. правильно