Люблю кетчуп• 01 августа 2025
Что вы думаете насчет трехдневного курса антибиотика?
На море заграницей. У ребенка три дня температуры, в анализе нейтрофилы. Налет на горле появился. Назначили сумомед 100, но всего оишь три дня. По 8(7,5мл) 1р/день.
Собственно, бутылочки зватило дать три дня по 7,5мл
Но я как-то привыкла про курс а/б от 5 дней…
Люблю кетчуп
• 01 августа 2025
Ответ дляКукусик
Ліки ви купували?
Поки - так. Но може страхова верне грощі ще
Люблю кетчуп
• 01 августа 2025
Ответ дляФрикаделька
Сумамед - це азитроміцин. Його курс приймання і є 3 дні. Почитайте хача б інструкцію.
Я в минулий раз давала , злається, 7 !!!!! А лікар (один) казав взагалі 10!!!
Це просто я ще на дом кликала «постійного», то вона сказала що для своєї дитини би в такому випадку давала б 7 - з головою! Якщо не 5
А ну я гляну інструкцію…
Люблю кетчуп
• 01 августа 2025
Ответ дляЯк міряти?
Хоч одна притомна людина відписала. Сумамед й в Україні на 3 дні прописують
Хвала христу
Люблю кетчуп
• 01 августа 2025
Ответ дляКолупалочка
Азитромицин - у него курс три дня, он даже продается по три штучки. А почему - потому что он в организме задержаться может на 5-7 дней, такая у него интересная фармакокинетика. А поскольку Суммамед это и есть азитромицин, так что все нормально и правильно.
На пять дней его назначают редко, в случае тяжелых инфекций, пневмонии и т.п.
Ну у нас не знаю чи важка інф була, але температурила знатно. Нейтррфіли - ну так, помірні. Але точного діагнозу-то нема🤷♀️, лікар огляд провів я вважаю добре: все що знайшов - наліт на мигдаликах і моі скарги на високу темп і храп вночі.
І призначив цей а/б на три деі, і призначив тантум верде спрей.
Люблю кетчуп
• 01 августа 2025
Ответ дляКукусик
Через те, що ось так граються ’легкими’ антибіотиками на 3 дні, потім звичайну віруску не можуть нічим вилікувати.
А чому він «легкий» власне? Таке враження що навпаки
Люблю кетчуп
• 01 августа 2025
Ответ дляСирОжино пирОжино
Сумамед тільки в складних ситуаціях призначають на 5днів. Зазвичай, при ангіні - на 3дні. Там в пачечці тільки 3таблетки, а в бутилочці - на 3дні.
То це добре чи погано? Мені насправді не складно і купити, і дати ше ті два дні нещасні.
Просто це що, надзвичайно токсичний а/б?
Люблю кетчуп
• 01 августа 2025
Ответ дляуспокойте_Меня
вирусные не лечат антибиотиками, бля..🙈🙈🙈🙈
А чого цеия вірус лікую…я ж кажу, бвктеріальна інф саме в лабораторному дослідженні! Це я під сумнів не ставлю. Ну тобто допускаю що вірус мав місце, але потім все ж щось пішло не так
Люблю кетчуп
• 01 августа 2025
Ответ дляНеправдиша
Ну так сумамед как раз тот антибиотик, который пьется 3 дня минимально. Тут главное чтобы у бактерий резистентности к нему не было, как впрочем и к любому другому,тогда и 10 дней приема не помогут.
Скажіть, що робити
Допоміг він бомбезно. А як я маю пепеконатися і через скільки? В тому що поміг?
Люблю кетчуп
• 01 августа 2025
Ответ дляМарфа Українівна
Слушайте врача. Сыну тоже назначали какой-то антибиотик 3 дня. Но там даже в ин трукции было сказано, что курс максимум 3 дня.
Ну Ви якось потім дообстежували? Після «одужання»
Люблю кетчуп
• 01 августа 2025
Ответ дляМerida
А те кто разбухтелись, инструкции хоть читали? Курс и есть 3 дня.
Инструкции для дураков
Ну часто - да🤷♀️для дураков
Багато є що пишуть що дітям не можна, але всі педіатри лікують.»даних по дітям - відсутні» типу. «Не можна» типу
Люблю кетчуп
• 01 августа 2025
Ответ дляСпілий баклажан
А зайти почитать инструкцию не судьба?
Дорослі та діти з масою тіла ≥45 кг.
При інфекціях ЛОР-органів, дихальних шляхів, шкіри та м’яких тканин (окрім хронічної мігруючої еритеми) загальна доза азитроміцину становить 1500 мг (500 мг 1 раз на добу). Тривалість лікування становить 3 дні.
Все антибиотики разные, у одних 1 день (и там одно саше в пачке, представьте!), у других три дня, у третьих пять, есть еще семь, десять, 14 и т. п.
Дорослі та діти з масою тіла ≥45 кг.
Це хорошо
Марфа Українівна• 01 августа 2025
Ответ дляЛюблю кетчуп
Да, но там была причина в совсем другом и потом лечение было кортизолом.
Люблю кетчуп
• 01 августа 2025
Ответ дляМerida
И вы много знаете АДЕКВАТНЫХ врачей, которые лечат запрещенкой?
Ну запрещенка давайте визначисося що це?
Я давала лісобакт по 1/2 табл в «пудрі», я давала а-грипу по 1/2 табл, я обробляла Фьорда горло… а як? Содою прополоскать не зможе🤷♀️
Флікс, назонекс ..А як? Чккати поки аленоіди від тих соалів грвішних розростуться?
Люблю кетчуп
• 01 августа 2025
Ответ дляМerida
Анальгін - ну тут ні, це запрєщрнка конкретна. к і «уколи» що швидка від темп дає
Ответ дляЛюблю кетчуп
Вы оценивали риски. И это были ваши риски, и ответственность.
Люблю кетчуп
• 01 августа 2025
Ответ дляМerida
Удивительно, но так работает только у нас. Остальной мир лечится препаратами по возрасту и симптомам. А не ношпу от температуры
Ношпу не від темп і у нас дають, не перебільшуйте уж так
Люблю кетчуп
• 01 августа 2025
Ответ дляМerida
А нигде кроме нас ее детям не дают. Не говоря уже про температуру. Которой в инструкции нет вообще.
Ну я чула лише про папаверін як воно там. Зеяти спазм. У комплексі уже із самим жврознижувальним
Ну бо да, буває не діє жарозниж, якщо спазм🤷♀️якщо збмваєш 38,5 ок, зігрів пятки, дав. А якщо 40,5 то куда ще час тратить на ті пятки, тоді вже даєш і ношпу, як нема папавірина
Ответ дляЛюблю кетчуп
Потому что дозы неинаучили высчитыыать. Жаропонижающее дают по весу, а не возрасту. А у вас до сих пор помню возрасту считают. Вот и не действует.
Как сбивают температуру в Европе? У них всего 2 варианта. Ибупрофен и парацетамол. Просто в пропорциях правильных.
Люблю кетчуп
• 01 августа 2025
Ответ дляМerida
Та рахують всі вміняємі по вазі дитини, чого.
Особисто я помню раз було таке що спазм, взагалі не хотіло збиватися, принаймні в притомні терміни🤷♀️
Потім уже по-людські проходила гарячка, без спазму того. Або від одного препарату спадала, або хоча б від другого