Чудовий каламбур• 01 августа в 07:56
А ви перете нижню білизну у відпустці?
Чи складаєте, а потім всі ті труси перете вже вдома?
Результат:
вже голосів:
239 (60.66%)
Так, руками в умивальнику
153 (38.83%)
Ні, везу додому
2 (0.51%)
Здаю у пральню
Бавовнятий Пупс• 01 августа в 10:08
Обычно беру чистых трусов по к-ву дней на отдыхе, чтобы не заморачиваться. Но в этом году были неделю в апартаментах со стиралкой, то стирала пару раз вещи, в том числе и полотенца.
Идууу--уууу блин• 01 августа в 10:08
Ответ дляКартаБезКомиссий
Нет, 15 трусов с собой не тащу, беру 5-6 и стираю.
Так само. Тащити 20-30 трусів з собою це за межами розуміння. Цк ж і дітям скільки і по 20-30 піжам кожному.
Міні-бікіні• 01 августа в 10:09
Ответ дляКusalochka
По другому - это не стирать вещи после того, как раз надел (трусы не имею ввиду)
Ну а футболку хотя бы? Вам приятно надевать несвежее? Я понимаю верхнюю одежду, но нательные вещи как???
220В• 01 августа в 10:09
Ответ дляБокс-орун
Не перу, тому шо сушити як - гидую, не хочу, щоб на чужих поверхнях лежало або висіло.
І купальник не сушите? і не прете?
И_В_офигительных_штанах• 01 августа в 10:11
Ответ длядолой_лама
Вернулись из 14дневной поездки. Если б я каждому брала трусы на каждый день, это отдельно чемодан труселей возить надо
Беру 5-6 на человека, стираю, специально аппарты с машинкой смотрю. Если поездка короткая, то беру по количеству дней и кидаем грязное в отдельный пакет
І ми так робимо.
Ще завжди беру з собою мотузку 3 м і прищіпки з десяток, займають мало місця і часто корисні.
Для коротких поїздок без пралки маю міцний пакет, куди за потреби можна налити 2-3 л води і випрати потрібну річ. Навіть у походах так прала свого часу, щоб менше нести. Ми у 10-денному поході влаштовували банний день разом з днем прання.
Міні-бікіні• 01 августа в 10:11
Ответ дляБанка з медом
На 12 дніа це ж скільки лахів тягнути в чемодані... а якщо ще й дитина і чоловік...
У них же свои чемоданы. Или вы в одним все складываете? Вещи летние мало занимают места, обратно еще и пол чемодана подарков можно запихнуть
И_В_офигительных_штанах• 01 августа в 10:12
Ответ дляOrganic
Веревка))))) пхаха) вот это я ещё в отдыхе верёвку не вешала)
А чому ні? Розвішувати після моря вологі рушники і купальники на бетон балкону зручніше?
Міні-бікіні• 01 августа в 10:12
Ответ дляИдууу--уууу блин
Ну піввалізи трусів везти це дивно.
У меня стринги, там места на них 1/20 часть уходит. Больше всего места в чемодане занимает фен и утюжок
Идууу--уууу блин• 01 августа в 10:12
Ответ дляСлобожаночка
Де я написала, що на морі ми обов´язково живемо в апартах? До речі, апарти теж бувають різними. Одні на період вашго перебування повністю ’належать’ вам і всі питання по прибиранню теж на вас. У такому випадку, в апартах є пилосос, швабра, відра и достатній запас побутової хімії. А є апарти, у вартість яких входить прибирання, як в готелі.
Ви написали, що якщо надовго їдете, то апарти з пралкою орендуєте? От і питання виникло. Ну і прибирати на відпочинку сенс? А шукати апарти ще й з прибиранням - це звужує пошук. Просто цікаво, як на морі в такому разі питання вирішуються з їжею - кафе, готовки?
Міні-бікіні• 01 августа в 10:13
Ответ дляИдууу--уууу блин
Скільки ж ви валіз берете? 10-15?
1 средний
Organic• 01 августа в 10:13
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Это вы последний раз где-то в Евпатории отдыхали, да?
Чудовий каламбур
• 01 августа в 10:15
Ответ для220В
І купальник не сушите? і не прете?
А что, купальники надо стирать? 😂
Идууу--уууу блин• 01 августа в 10:16
Ответ дляOrganic
Ви ніде купальники не перете? Де вішаєте?
Идууу--уууу блин• 01 августа в 10:17
Ответ дляЧудовий каламбур
А что, купальники надо стирать? 😂
А що ні? Він на наступний день стоїть колом, якщо не прополоскати.
Міні-бікіні• 01 августа в 10:17
Ответ дляИдууу--уууу блин
Ви що вакуумуєте речі?
Нет, техника складывания в рулончик, давно научилась компактно все складывать. Пустоты заполняю всегда чем-то. Кстати в рулончике вещи намного ровнее чем складывать их конвертом
Невгамовна шахиня• 01 августа в 10:18
Ответ дляВесотехник
Сколько вас в семье и сколько стирок в день?
И джинсы тоже после разового ношения в стирку?
И куртку зимнюю стирает каждый день и шубу, даже не сомневайтесь.)
долой_лама• 01 августа в 10:19
Ответ дляИдууу--уууу блин
Кафе. Жодного разу не готувала. Хіба що сніданок швиденько яєчні, бутерброди, бо зранку десь лазити по кафе лінь, а буває що і зачинено скрізь)
Слобожаночка• 01 августа в 10:19
Ответ дляИдууу--уууу блин
Я не можу розписуватись за всіх. Всі вирішують питання харчування на відпочинку поза концепцією ’all inclusive готель’ по-різному. В основному, грунтуючись на бюджеті.
Звичайно, коли вибираєшся кудись на 3-5 днів, хочется відпочити від усього, включаючи кухню. Особливо, якщо це пара без дтей або дорослий дівичник. Тоді харчуватися можна взагалі тільки аперолем та морозивом.
А якщо їде родина з дітьми і на 12-14+ днів, то тут все залежить від суми, яка була закладена у відпочинок.
Зазвичай, це сніданок вдома. А потім - за обставинами.
Идууу--уууу блин• 01 августа в 10:20
Ответ дляМіні-бікіні
Ви сама подорржуєте?
И_В_офигительных_штанах• 01 августа в 10:22
Ответ дляOrganic
Не була у Євпаторії, не знаю, як там.
А в готелях Болгарії і Туреччини ставлять максимум сирітську сушилку на 4-5 полосочок 50 см в номерах. Нас четверо. 4 рушники і купальники не розвісити ніяк. Якщо у декілька шарів вішати, через 6 годин речі ще вологі, а витиратися вологими рушниками я не люблю.
Идууу--уууу блин• 01 августа в 10:24
Ответ дляСлобожаночка
Зрозумвло. А мені не хочеться на відпочинку, особливо на морі нічого робити. Тому готель - оптимальний варіант, прокинувся, пішов поїв і тусити. От в коротких поїздках 5-7 днів, то часто в кайф готувати сніданки з місцевих продуктів.
Слобожаночка• 01 августа в 10:25
Ответ дляИдууу--уууу блин
Не сперечаюсь. Якщо виключно море - то тільки AI з цілодобовим баром.
ХуАнита• 01 августа в 10:27
У меня есть мешочек для грязной одежды.
Трусы беру по количеству дней + пару дней запас.
Если квартира на эирби или апартаменты и там есть стиралка - стираю, если нет - грязное едет домой
Бойова• 01 августа в 10:31
Ответ дляЭлектричка
Взять намыленную тряпочку и вымыть батареи вам религия не позволяет?
Можно из дома свои верёвки взять и повесить.
Просто
тащить с собой домой грязные трусы и носки. Максимум 1 шт./пару можно везти грязным (снятое в день отъезда).
Просто
Які батареї?
де батареї в готелях Єгипті, Турції, Іспанії і т.д.
Не перу нічого. Це не прання оте полоскання під краном. Не бачу в таких діях сенсу.
КартаБезКомиссий• 01 августа в 10:31
Ответ дляМіні-бікіні
Вы не можете надеть футболку второй раз?
Банка з медом• 01 августа в 10:31
Ответ дляМіні-бікіні
У мене якраз завжди багато літніх речей та взуття на відпочинку
Идууу--уууу блин• 01 августа в 10:32
Ответ дляСлобожаночка
Ми для себе методом проб визначили, що нам сніданки і вечері оптимально, хоча часто на вечері не встигаємо. Ми в готелі не сидимо, море з чимось цікавим комбінуємо, що є навкруги. Ну і на різних пляжах проводимо час, читаємо відгуки, поради і ідемо, б о 2-3 тижні набридає на одному місці, як день сурка виходить. А так щодня нові пригоди.
Идууу--уууу блин• 01 августа в 10:33
Ответ дляБойова
Які батареї?
Без трусів ходите?