Триндичіха Байрактар• 01 августа в 09:01

Ухилянтів попередили про наслідки від ТЦК: відберуть все до копійки

В Україні військовозобов´язані, які ігнорують правила військового обліку, ризикують не просто отримати штраф — наслідки можуть виявитися набагато серйознішими. Згідно з чинним законодавством, за порушення правил обліку ТЦК та СП (територіальні центри комплектування та соціальної підтримки) мають право накладати штрафи в розмірі від 17 до 25,5 тисяч гривень.
Белая Белка• 01 августа в 10:15
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Уже сходил и обновил, не переживайте за моего мужа.
Удалено администрацией...
alenka3108• 01 августа в 10:59
Ответ дляTaFo
Удалено администрацией...
Апель-синка• 01 августа в 11:00
Ответ дляТриндичіха Байрактар
А дальше следствие, суд, зона, и снова родная армия, только уже немного на других условиях.
Так сначала ж найти надо того, кого на зону собираются отправить.
Якуковощ вон уже который год ’на зоне’, и что?
автор Триндичіха Байрактар • 01 августа в 11:02
Ответ дляАпель-синка
Полиция свою работу знает, не переживайте за службу уголовного розыска.