Альфред Шнитке• 01 августа в 10:05
Порекомендуйте тональний для комбінованого типу шкіри
Шукаю з легким/середнім покриттям, щоб не виділяв пори. Зацікавив Guerlain terracotta le teint, але поки не вирішила остаточно.
Безпринципова• 01 августа в 10:18
у меня новый диор, который hydra nude - очень клевый, советую. прям радуюсь, что шиканула и взяла, лежит отлично, пор не видно вообще
100pudov• 01 августа в 10:44
Ответ дляБезпринципова
Найжахливіший з усіх, що пробувала. Навіть масмаркет лягає краще.
Безпринципова• 01 августа в 11:10
Ответ для100pudov
у меня из массмаркета есть лореаль тру матч или как-то так. ложится норм, но не стойкий вообще.