Шопингмонстр• 08 июля в 18:40
Lancôme Teint Miracle хто користується?
Дівчата, хто користується цим тональним, який насвітліший відтінок і щоб не окислювався в рудий? Затестити нема де( Знаю що він розяснюючий і не дуже підходить для жирної шкіри, але матуючі тональні в основному дуже щільні, а хочеться легенького на кожен день.
Шопингмонстр
• 08 июля в 19:14
Ответ дляАлина-1240
Этот берите.тот что вы бдите параша полная
Дякую. 210 не окислюється? Він не жовтить? Я білошкіра. Читаю по відгуках що 210 самий ходовий
Алина-1240• 08 июля в 19:22
Ответ дляШопингмонстр
То с поддон, он розовит.не надо
УжеВотДа• 08 июля в 21:38
010 тон. но я свой отдала дочке-в поры проваливался. хотя у меня поры не большие