Чарівне зіллячко• 01 августа в 13:12
Памʼятаєте як кілька років тому обговорювали роман 8 р дівчинки з підлітком?
Тоді знатні срачі були в інстаграмі самої Мілани і її маму там катали на шакалячому експресі.
Так от: зараз та мама в стосунках з тим підлітком (йому 18), народила йому хлопчика і знову вагітна.
Мілані 12 чи 13, а її колишній став для неї вітчимом 😱😱😱
Чарівне зіллячко
• 01 августа в 13:34
Ответ дляУравнобешенная
Вот нАХЕР ЭТО НАМ НУЖНО, автор? А?
А ви на зарплаті, тому мусите відкоментувати кожну тему?
Сиамская сороконожка• 01 августа в 13:35
Ответ дляА я з косою
Неплохо было бы за такой контент притянуть к ответственности, мало ли кто какой треш любит, это не означает, что его можно распространять.
Так мамашу уже притягивали к ответственности.
Я уверена что это просто хайп.
А реального отца детей (какого-то любовника) она все не может уговорить сниматься в инсту. Вот и выкручиваются как могут
Я уверена что это просто хайп.
сладкий_ноябрь• 01 августа в 13:41
Ответ дляА я з косою
Притягніть
Намакушка• 01 августа в 13:50
Я бачила цю сімейку ще до війни, вони жили в Ірпені. Та мала така забита, насправді, як тваринка над якою знущаються.
Бачила недавно їх в тік тоці, ця мала з хлопцем видавали дитину за свою. Що не зробиш для хайпу і грошей. Дно.
Карамбулкул• 01 августа в 14:01
Ответ дляЧарівне зіллячко
Там більшість вважали маму притрушеною, але й були з позицією «ашотакова»
Маму таки надо было посадить...
Дуже дуже вумна• 01 августа в 14:45
И что? Цыганки в 13 вон рожают и ничего, девочка нормально одета, ухоженная, не бедовая. А с кем спать их проблемы