Херсон це Україна• Изменено 01 августа в 19:19
Планую дарувати аерогриль, перша страва для вау ефекту?
Планую післязавтра дарувати близькій людині аерогриль, багато тут тем про нього читала. Запрошена в гості, я буду єдиний гість, тому хочу відразу купити щось (продукти, напівфабрикати), що можна буде туди закинути і приготувати. Що можна взяти, так щоб відразу показати, що це швидко, просто, смачно (людина самотня і кулінарний старовір, харчується без експериментів)? Якесь мариноване м´ясо? Щось з балуваної галі? Чи щось цікавіше?
Не любовница• 01 августа в 19:19
Бедра, крылья, замариновать и на 180 градусов 18-22 минуты. Стейк свинина 15 минут под грилем.
Кофе в лобби• 01 августа в 19:20
Не забудьте помити і прогріти без їжі перед першим приготуванням
Кудряшка Сью• 01 августа в 19:27
Ответ дляНе любовница
В мене стегна не встигають норм просмажитись за такий час, там де кістка все рівно кров залишається. Зараз просто почала кістку вирізати, 15 хв і ідеально.
из_под_тишка• 01 августа в 19:29
За 10000 грн и выше, вы не купите, наверное....
Остальное фуфло((
Вы цены видели на нормальную технику? 30 тыс, в среднем...
Остальное фуфло((
Херсон це Україна
• 01 августа в 19:37
Ответ дляиз_под_тишка
Остальное фуфло((
Ем, тефаль за 4300 на розетці, 400+ відгуків, практично всі позитивні. Мені треба щоб готувала 1 людина тільки на себе, без зайвої мороки. Зараз ціни на аерогрилі значно нижчі ніж були рік-два тому.
Кофе в лобби• 01 августа в 19:39
Ответ дляХерсон це Україна
Цей гриль на 1 людину розрахован. Якщо в родині 2-3людини, то розмір XXL при приготуванні картоплі наприклад- це на один раз поїсти. Всі продукти кладуться в 1 шар. Звичайний розмір - дуже малий для використання
Стебель березы• 01 августа в 19:39
Ответ дляиз_под_тишка
Остальное фуфло((
Тефаль и Филипс фуфло?
Херсон це Україна
• 01 августа в 19:40
Ответ дляКофе в лобби
На одну людину і потрібен 👍
из_под_тишка• 01 августа в 19:41
Купувала в Німеччині. 200 євро. В Україні таких немає.
Правда, об´єм 10 л
из_под_тишка• 01 августа в 19:44
Ответ дляХерсон це Україна
На одну людину і потрібен 👍
На одну?
Думаю, і сковорідки забагато...
из_под_тишка• 01 августа в 19:47
Ответ дляСтебель березы
Какие же тогда хорошие?
Интернет в помощь. Не Украина. VPN
И знание английского)
Стебель березы• 01 августа в 19:49
Ответ дляиз_под_тишка
Интернет в помощь. Не Украина. VPN
И знание английского)
так я не вижу той цены, что вы сказали и где в интернете ваше мнение посмотреть?)
из_под_тишка• 01 августа в 19:51
Ответ дляСтебель березы
Ninja
Мировой бренд.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 01 августа в 19:52
Мне рыба понравилась, а первое что жарили картошку, но это дети просили
Херсон це Україна
• 01 августа в 19:53
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
О, риба! А яка?
Стебель березы• 01 августа в 19:53
Ответ дляиз_под_тишка
Ninja
Мировой бренд.
чем эта Нинья за 5000 лучше Филипса за те же деньги кто знает, а мультиварка-пароварка-мультипечь за 24 тысячи в одном лице не всем нужна.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 01 августа в 19:54
Ответ дляХерсон це Україна
О, риба! А яка?
Тот же хек, но если красную вообще супер
Херсон це Україна
• 01 августа в 19:54
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Точно :) і святково, і смачно, і швидко, дякую дуже.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 01 августа в 19:55
Ответ дляХерсон це Україна
Курятина вкусно, но ее надо допекать время добавлять
Ро30BbIu_CJIoHuK• 01 августа в 20:04
Ответ дляСтебель березы
Тефаль и Филипс фуфло?
У нас филипс но большой, нормально жарить
из_под_тишка• 01 августа в 20:05
Ответ дляСтебель березы
Я писала за 200 евро
Стебель березы• 01 августа в 20:07
Ответ дляиз_под_тишка
Я писала за 200 евро
Вы цены видели на нормальную технику? 30 тыс, в среднем... вы это писали, непонятно зачем, если сами купили дешевле
из_под_тишка• 01 августа в 20:10
Ответ дляСтебель березы
Простой пример:
Не любовница• 01 августа в 20:14
Ответ дляКудряшка Сью
Тефаль на две чаши. Большая чаша отлично запекает бедра куриные за это время.
Стебель березы• 01 августа в 20:17
Ответ дляиз_под_тишка
Простой пример:
Мы в Украине, зачем нам ебей и эти все цены.