Котомафия• 01 августа 2025

Чому людина стає залежна від спортзалу?

Може це якась психологична залежність?
Я не мвю на увазі фітоняшек, це інша історія. От у мене є знайома, вона скажем так не худа, виглядає прям повненькою, любе поїсти, випити. Вона викладає метематику та фізику.
Дуже легка та позитиіна, але у спорт зал коожного дня йде вже багато років. А так і не скажешь.. і знаю ще таких, каже:"ти шоо я не можу не підти, мені тоді погано буде"
Я так розумію якийся є зв´язок з психікою?
АнтиТанкист• 01 августа 2025
Ніколи не чули про м´язову радість?
руки_Крюги• 01 августа 2025
Так, це залежність. Організм виробляє дофамін під час інтенсивних тренувань. Не потренив - все, ломка.
Анонимба• 01 августа 2025
Это химия, эндорфины и дофамин выделяются.
Ганцю в кєдах• 01 августа 2025
Дофамин
А я с Рио-де-Житомира!• 01 августа 2025
Я купила абонемент. Ходила через день по 1-2 години. Але залежності не спіймала. Літо почалось - не можу себе заставити бо вечір це єдиний час коли можна погуляти з дитиною. Ну його цей зал.
Не пириживай• 01 августа 2025
А чому саме зал?
Інші фізичні тренування рахуються?
Я 8 років - 6 днів в неділю займалася проф. балетом, ломки не було ніколи 🤪🙄
Vita_Nikolaeva• 01 августа 2025
Звичка
Позитивна
Аноним_1857• 01 августа 2025
Я не можу отримати залежність,в мене від фізичних тренувань один якийсь негатив,і портиться настрій,немає сил і т д
df364tye3• 01 августа 2025
называется жить в кайф ,,,
есть те кто его ловит есть нет ,,,
кто живет что бы есть ,
кто то ест что бы жить ,,,
Ду да ду да ду• 01 августа 2025
Тоже хочу стать зависимой от спортзала, но все никак 😆
Кusalochka• 01 августа 2025
Удалено администрацией...
Не заздріть тьоті• 01 августа 2025
В мене без спортзалу дубіють мʼязи і тоді через раз спину скручує, як сідаю або вранці встаю з ліжка.
Коли регулярного ходжу в зал, болю немає. Мені 35
Чупа-чупс• 01 августа 2025
Ответ дляруки_Крюги
Та ну, я каждый раз заставляю себя идти в спортклуб. Ужасно не хочу и никакой радости мне это не доставляет. И так уже 3 года
руки_Крюги• 01 августа 2025
Ответ дляЧупа-чупс
Я так само, але є люди і їх багато, в яких це саме так. Знаю сімейну пару, вони кожен день бігають по 10-15км, а на вихідних марафони. Якщо не побігають, в них починається ломка.
Анонимба• 01 августа 2025
Чисто поржать: фиолетовое, ты никогда про дофамин не слышал?
SnowMaiden• 02 августа 2025
Я в спортклубе каждый день, если в городе)
В основном бассейн, аква, баня, иногда пилатес, йога.
Не спортсменка абсолютно
Пожарник• 02 августа 2025
Я коли не почищу зуби, не покупаюсь мені теж погано. Не випью кави.
Для мене спортзал це теж ритуал, як зранку вмитися. Я знаю, що спортзал витягнув мене з поганої хвороби, він в мене постійний, 3 рази на тиждень по годині
Пушап Мі мі• 13 августа 2025
гормон счастья, самая лучшая в мире зависимость