Прагматик флегма• 01 августа в 19:35

Я одна з дитиною закордоном

Чоловік не виїздний. Мені дуже важко. Багато хто сім´ями, а я сама одна з дитиною.Помочі ні звідки чекати.
Недавно стало погано в автобусі. Серце почало тріпатися. Я сидячи втратила свідомість. Люди привели мене в почуття. Настаювали визвати швидку.
Я відмовилася. Бо дитина одна б в квартирі залишилася, якби мене поклали в лікарню
Я їздила за продуктами і таке сталося.
Тепер постійний страх, що якщо зі мною щось трапиться і немає нікого зовсім тут у нього, 11 років. Я в паніці просто.
Капитошечка• 01 августа в 19:36
И что?
Думаете а Украине нет таких женщин, кто один с ребенком и помочь некому?
Пластилин_Колец• 01 августа в 19:37
Ну так или найдите такую же одну маму с ребенком, или возвращайтесь. Из за того что вам страшно, ничего не изменится в лучшую сторону
автор Прагматик флегма • 01 августа в 19:38
Ответ дляКапитошечка
И что?
Думаю є. Але це дуже страшно, якщо я вдруг помру тут. Що з ним буде?
Я-ваш шанс• 01 августа в 19:38
И что? Моя знакомая тоже одна с ребёнком за границей. И мужа нет, вдова она.
Люблю_смаколики• 01 августа в 19:38
Ответ дляПрагматик флегма
А де ви?
Капитошечка• 01 августа в 19:38
Ответ дляПрагматик флегма
С мужем вашим будет жить, как ни удивительно для вас...
Ответ дляПластилин_Колец
Про повернення думала після цього випадку. Але вчора в нас в Києві у під´їзді вікна повилітали.
автор Прагматик флегма • 01 августа в 19:39
Ответ дляЛюблю_смаколики
А де ви?
Німеччина
Мейк-ап форева• 01 августа в 19:39
Я тоже одна, только с двумя детьми. Если мама в больнице и некому позаботиться о ребенке, то соц службы возьмут это на себя.
Люблю_смаколики• 01 августа в 19:39
Ответ дляПрагматик флегма
Німеччина
Це ясно. Місто яке?
Смажена полуничка• 01 августа в 19:39
давно ви вже там? може, вертайтесь, ми тут в Україні живемо і нічого.
Ответ дляКапитошечка
Чоловік не виїздний. Як він дитину забере з за кордону?
автор Прагматик флегма • 01 августа в 19:40
Ответ дляЛюблю_смаколики
Це ясно. Місто яке?
Для чого питаєте яке місто?
Капитошечка• 01 августа в 19:40
Ответ дляПрагматик флегма
Вы прикалываетесь или троллите?
Через консула заберёт
Смажена полуничка• 01 августа в 19:40
Ответ дляПрагматик флегма
ну, вставите вікна.
Ответ дляСмажена полуничка
Майже три роки
ГО_1983• 01 августа в 19:40
11 лет ребенку, какие с ним сложности? Плохо может сталь в любой момент любому, где угодно, даже на отдыхе
автор Прагматик флегма • 01 августа в 19:41
Ответ дляКапитошечка
Вы прикалываетесь или троллите?
Через консула заберёт
Звідки я знаю цю процедуру. Я ще не помирала
Пупс• 01 августа в 19:41
Ответ дляПрагматик флегма
Якщо автора помре, то стане виїздним.
В чому проблема ?
Капитошечка• 01 августа в 19:41
Ответ дляПрагматик флегма
Для чого питаєте яке місто?
Боитесь, что в вашей тролльной теме кто-то помощь предложит в вашем выдуманном городе?
Люблю_смаколики• 01 августа в 19:41
Ответ дляПрагматик флегма
Для чого питаєте яке місто?
Порадити вам знайомих дівчат, дивна ви якась
Вумна, аж страшно• 01 августа в 19:41
Ответ дляПрагматик флегма
Хватит ныть
, ничего с вами не будет
Капитошечка• 01 августа в 19:42
Ответ дляПрагматик флегма
Ну умрите - узнаете
автор Прагматик флегма • 01 августа в 19:42
Ответ дляКапитошечка
Ви хочете допомогу запропонувати? Через це місто питаєте?
язззззь!!!• 01 августа в 19:42
Ответ дляПрагматик флегма
Німеччина
у вас мають бути якісь контакти соц служб через які ви оформлювали тимчасовий захист, випишіть їх на папері чи роздрукуйте кілька екземплярів, один нехай буде вдома, другий щоб дитина завжди мала з собою, проінструктуйте що робити якщо вас довго нема і не може дозвонитись
Капитошечка• 01 августа в 19:43
Ответ дляПрагматик флегма
Нет конечно.
Я никаким тролям не помагаю
Ms. При теле• 01 августа в 19:44
Ответ дляПрагматик флегма
Если с вами что-то случится, муж станет выездным
Мао_Мяо• 01 августа в 19:44
Ответ дляПрагматик флегма
Якщо ви помрете, то стане виїздний.
ЗдесяЯ• 01 августа в 19:44
Я сама виховую дитину з її трьох років і за кордоном з нею теж зараз сама. І я така не одна. Переставайте себе жаліти, беріть на себе відповідальність і все вийде.
автор Прагматик флегма • 01 августа в 19:45
Ответ дляMs. При теле
Хто оформляти тут все буде? Дитина?