Контрольница• 02 августа 2025

Хто давно в шлюбі. Поділіться

Що дав вам чоловік? До прикладу: до шлюбу ви жили на аренді квартири, а з ним чи то разом чи він побудували/купили житло, до шлюбу не могли собі дозволити відпочинок, а з ним почали подорожувати ну і так далі.
Тема просто поговорити.
Вишнёвая Леди• 02 августа 2025
Нічого
Кружите меня,кружите• 02 августа 2025
Нічого не дав. Все зробили/купили/досягли - разом.
автор Контрольница • 02 августа 2025
Ответ дляВишнёвая Леди
Нічого
А погіршення, наприклад до завжди їздили відпочивати, а потім ні разу?
Скорая помощь• 02 августа 2025
что то дал, что то забрал
ЛюблюДевчонок• 02 августа 2025
Я була дуже самостійна .
Разом легше вдвічі стало.
Плюс матеріальні його статки добавились,які ми успішно інвестували.
Надійний тил,впевненість в житті,,одразу став рідною людиною .
Аноним_Русалка• 02 августа 2025
Дітей 😃
дама_из_декрета• 02 августа 2025
Ми обидва гарно заробляємо, в матеріальному плані мені він нього нічого не потрібно, але всі трати на ньому, про мою зп він за 13 років ніколи не питав де я її діваю. Шлюб для мене це не про квартиру і відпочинок, а про почуття. Він дав мені кохання, турботу, радісні моменти, підтримку, сильне плече і кожного дня позитивні емоції.
Відпочивала я і до нього
120-120-120 (не худею)• 02 августа 2025
Вірив у мене і мої здібності. Казав мені про це. Підтримував. Зараз я - власник бізнесу. Купили дім, робимо ремонт. Поки будувала бізнес, ще не будучи в шлюбі, він взяв на себе всі витрати. Вдячна йому за все)
автор Контрольница • 02 августа 2025
Ответ длядама_из_декрета
Відпочивала я і до нього
Ви ж живете у власному помешканні, вірно?
Видящие_помогите• 02 августа 2025
Власне житло (спільне), власне авто, можливість не працювати (але зараз працюю виключно за власним бажанням) Це якщо говорити про матеріальне.
дама_из_декрета• 02 августа 2025
Ответ дляКонтрольница
Зараз ми живемо в мешканні яке придбали у шлюбі, відповідно до наших потреб і потреб дітей. Також придбали ще одну квартиру -щоб була. У власності є у мене моє житло, у нього його яке було до шлюбу
Єдина Країна• 02 августа 2025
Живу в його будинку на його гроші 15 років.
дама_из_декрета• 02 августа 2025
Ответ дляКонтрольница
Автор а для вас шлюб це лише про полегшення свого матеріального стану?
Вишнёвая Леди• 02 августа 2025
Ответ дляКонтрольница
Чого ви всі так любите той відпочинок, ніколи мені не подобалося оце
Налитое яблочко• 02 августа 2025
Мой муж был гол как сокол) моя юность была намного лучше его, т.к. я жила в трешке, у меня была своя комната с 9 лет, а он жил в однушке с родителями и братом до своих 23 лет.
Вместе поднимались, купили первую машину, потом вторую, он докинул денег до покупки моей квартиры, которую я сдаю. А сами снимаем 2ку рядом) Путешествовать как раз начала активно с ним вместе.
Он не из тех, кто умеет мутить бабки, но зато в доме все делает, все умеет, все чинит. Ну и последние 5 лет работает в основном он, я в декрете числюсь, подрабатываю, но то нельзя назвать доходом. Так, на прокладки и помадки)
автор Контрольница • 02 августа 2025
Ответ длядама_из_декрета
Ні звісно, в мене воно до шлюбу було просто ідеальним, а після як одна величезна прірва.
Ловлю капці• 02 августа 2025
Народили дитини
Побудували будинок і придбали дві квартири. Подарував машину
Прикраси, подорожі разом, мінімум 2 рази на рік. І дуже багато кохання
Разом ми 18 років
автор Контрольница • 02 августа 2025
Ответ дляЛовлю капці
Народили дитини
Разом ми 18 років
Круто
Злюсь до кипіння• 02 августа 2025
Ответ дляКонтрольница
діти є?
дама_из_декрета• 02 августа 2025
Ответ дляКонтрольница
Причини? Чоловік не працює? Ви перестали працювати? Одній було норм а з появою дітей не вистачає? Яка причина прірви, що вас у шлюбі потягло у низ?
автор Контрольница • 02 августа 2025
Ответ дляЗлюсь до кипіння
діти є?
Так.
Пацелуйнитуда• 02 августа 2025
Нічого не дав .
Все що маємо - ми здобули спільними зусиллями .
Злюсь до кипіння• 02 августа 2025
Ответ дляКонтрольница
Так.
це вже складніше
чоловік допомагає з дітьми/побутом?
Люблю ХОЛОСТЯКА• 02 августа 2025
Ответ дляКонтрольница
Это надо так уметь))
Ворую вкусняшки• 02 августа 2025
Всего добились вместе, начинали с ипотеки и кредитов 21 год назад
Бесконечность-не предел• 02 августа 2025
Ответ дляКонтрольница
А что так? Вас содержал отец или любовник?
автор Контрольница • 02 августа 2025
Ответ дляЗлюсь до кипіння
це вже складніше
чоловік допомагає з дітьми/побутом?
Зараз так, раніше нічого абсолютно.
Кнопус• 02 августа 2025
Ответ дляКонтрольница
Це як? Чоловік гроші забирає?
автор Контрольница • 02 августа 2025
Ответ дляБесконечность-не предел
Сама
Ответ дляКонтрольница
Сама
И муж сел вам на шею?