язззззь!!!• 02 августа 2025
Печінковий паштет, заморозка
Дівчата, хочу приготувати печінковий паштет і частину заморозити. Хтось так роблить? Чи він буде добрий й смачний після розморозки? Можливо є перевірений рецепт?
АдеКВАтная• 02 августа 2025
Я один раз так сделала, вышла гадость. Паштет после оттайки стал водянистый и невкусный, хотя замораживала в контейнере. Не советую.
Рогнеда Карповна• 02 августа 2025
Дивлячись який рецепт..я постійно заморожую, але в мене багато вершкового масла.
язззззь!!!
• 02 августа 2025
Ответ дляРогнеда Карповна
Після розморозки не водянистий, на смак не змінний?
Рогнеда Карповна• 03 августа 2025
Ответ дляязззззь!!!
Не помічала ніколи щоб був водянистий, на смак звичайно не як свіжоприготований.