Rosenica• 02 августа 2025

Музична школа Києва шукає фонди, щоб встановити вікна

Під час останнього обстрілу постраждала музична школа м. Києва N14 ім. Кабалевського. Керівництво шукає благодійні фонди для допомоги у встановленні вікон, щоб встигнути до початку нового навчального року.

Буду дуже вдячна за інформацію та контаки.
svetla2201• 02 августа 2025
Спробуйте в приймальню якогось депутата у вашому районі звернутись з колективним проханням. Бажано побільше підписів зібрати. Є шанс, що допоможуть.
АленаЛ13• 02 августа 2025
Америк. фонд GEM, котрий і всім людям вставляють