Під час останнього обстрілу постраждала музична школа м. Києва N14 ім. Кабалевського. Керівництво шукає благодійні фонди для допомоги у встановленні вікон, щоб встигнути до початку нового навчального року.
Буду дуже вдячна за інформацію та контаки.
svetla2201• 02 августа в 16:47
Спробуйте в приймальню якогось депутата у вашому районі звернутись з колективним проханням. Бажано побільше підписів зібрати. Є шанс, що допоможуть.