Ms. Любмая жена• 29 июня в 10:57
Дівчата, порекомендуйте підготовчі заняття до школи у Вишневому
сладкий_ноябрь• 29 июня в 11:01
Навіщо, якщо програма нуш розрахована на дітей, які прийдуть без шкільних знань.
Якщо дитина нормотипова, то вона не потребує ніякої підготовки, всі знання візьме з оточення і щоденної рутини.
Ms. Любмая жена
• 29 июня в 11:23
Ответ длясладкий_ноябрь
Наприклад руку поставити для письма, алфавіт вивчити, навчитися сидіти зі всіма дітьми в групі, слухати вчителя і не відволікатися
сладкий_ноябрь• 29 июня в 11:27
Ответ дляMs. Любмая жена
Щоб навчитися сидіти і слухати дитина повинна бути готова до школи психологічно і фізично, для цього їі не потрібно готувати примусово за партою перед школою.
Рука буде стояти, якщо в дитини все ок з моторикою. Алфавіт вивчить в перший місяць школи, достатньо мати гарну памʼять і розвивати її до школи
Ms. Любмая жена
• 29 июня в 11:34
Ответ длясладкий_ноябрь
От я і хочу перевірити чи дитина готова і щоб в дитини було уявлення як проводяться заняття в школі. На вашу думку, для чого діти ходять на підготовчі заняття до школи, можливо і правда в них сенсу нема?
сладкий_ноябрь• 29 июня в 11:36
Ответ дляMs. Любмая жена
Так сходіть з нею до психолога, він вам і відповість
А ця муштра не готує дитину до школи ні фізично, ні психологічно. А це є найголовнішим для школи.
Ms. Любмая жена
• 29 июня в 11:41
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
погугліть Дивограй,Дзига.
У диворгай погані відгуки. А дзига дякую, подивдюся
Ms. Любмая жена
• 29 июня в 11:41
Ответ длясладкий_ноябрь
Дякую
Ms. Любмая жена
• 29 июня в 14:46
Ответ длясладкий_ноябрь
А з яким запитом іти до психолога? Так і сказати, що я хочу перевірити чи готова дитина до школи?
сладкий_ноябрь• 29 июня в 15:07
Ответ дляMs. Любмая жена
Саме так
СМСница• 30 июня в 23:06
Ответ дляMs. Любмая жена
Дзига не краще
Ms. Любмая жена
• 01 июля в 07:34
Ответ дляСМСница
Дзига не краще
А ви часом нічого не знаєте про розумашку?
СМСница• 01 июля в 11:27
Ответ дляMs. Любмая жена
Ні, не чула навіть.