Незнакомлюся• 22 июля в 23:34

Школа з вересня

Що би Ви обрали гарну приватну школу в Києві чи звичайну школу закордоном, проте в безпеці. Рішення потрібно приймати найближчим часом, а як буде з обстрілами далі неясно...
ХтоЯкщоНеЯ• 22 июля в 23:35
Вы правы
Эскиз бесконечности• 22 июля в 23:37
Закордоном
Инста_Богиня• 22 июля в 23:37
Так вы же уже живёте здесь, значит понимаете риски. Вообще, лично я такие темы не понимаю кто вместо вас примет решение?
Коханозадовільна• 22 июля в 23:37
Є гарні репетитори онлайн, може є і онлайн приватні
ХтоЯкщоНеЯ• 22 июля в 23:38
Однозначно
Кто крайний?• 22 июля в 23:38
Обрали в Києві.
Святатабожа• 22 июля в 23:38
А дітям скільки років?
автор Незнакомлюся • 22 июля в 23:39
Ответ дляКоханозадовільна
Було б чудово, ця школа пропонує формат онлайн з живими уроками
Я такая наивная• 22 июля в 23:39
А ребенок сможет влиться в коллектив в другой стране? Он приспособлен и разговаривает ли на другом языке ?
автор Незнакомлюся • 22 июля в 23:39
Ответ дляСвятатабожа
А дітям скільки років?
Майже 8 років
Коханозадовільна• 22 июля в 23:41
Ответ дляНезнакомлюся
У двох одначасно? Який клас і заради чого. Є ж інші варіанти
автор Незнакомлюся • 22 июля в 23:41
Ответ дляЯ такая наивная
Побачимо...це вже наступне питання
Коханозадовільна• 22 июля в 23:41
Ответ дляНезнакомлюся
Майже 8 років
Тоді нащо ще й онлайн тягнути. Ви зла мати.
Святатабожа• 22 июля в 23:42
Ответ дляНезнакомлюся
Майже 8 років
Думаю адаптація в такому віці за кордоном пройде легко. Дома звичайно в сто разів краще, але часті обстріли і психіка не витримує то закордон..
автор Незнакомлюся • 22 июля в 23:43
Ответ дляКоханозадовільна
Початкова школа 2й клас заради англійської ( майже все предмети на англійській)
Додекаэдр• 22 июля в 23:43
Ответ дляНезнакомлюся
Побачимо...це вже наступне питання
Т.е он пару лет поучится заграницей а потом вернётся в украинскую школу?
Федорино Горе• 22 июля в 23:43
Ответ дляНезнакомлюся
Майже 8 років
Чим раніше віллються в іноземну школу, тим менш тривала адаптація, головне, щоб мама була поряд. Дуже переймаюся за цей шкільний рік, як воно буде, у нас ще й школа в столиці без бомобосховища.
автор Незнакомлюся • 22 июля в 23:44
Ответ дляДодекаэдр
Хотілось би звичайно повернутись, коли стане безпечніше, але ж хто зна як воно буде...
автор Незнакомлюся • 22 июля в 23:45
Ответ дляФедорино Горе
І там дозволяють уроки оффлайн?
Коханозадовільна• 22 июля в 23:45
Ответ дляНезнакомлюся
Можна окремо англійську, а не всі предмети. Або знайти вчителя початкової, що англійською онлайн консультуватиме по предметам
Я такая наивная• 22 июля в 23:45
Если честно, наши школы в Киеве кажутся бесперспективными… поэтому кто его знает
Главное, чтобы ребенок не закрылся в себе
Федорино Горе• 22 июля в 23:46
Ответ дляНезнакомлюся
І там дозволяють уроки оффлайн?
Офлайн, онлайн тільки якщо тривала тривога зранку.
Додекаэдр• 22 июля в 23:46
Ответ дляНезнакомлюся
Колись точно стане безпечніше
автор Незнакомлюся • 22 июля в 23:47
Ответ дляЯ такая наивная
Чому Ви так вважаєте?Мені дуже подобається підхід в наших школах, за цей рік був величезний прогрес у знаннях і в комунікативних навичках.До сліз боляче залишати нашу школу:(
Коханозадовільна• 22 июля в 23:48
Ответ дляНезнакомлюся
Може є екстернат у вашій?
Я такая наивная• 22 июля в 23:49
Ответ дляНезнакомлюся
Начальная школа - все ок, а дальше мне не нравится ничего +последние реформы
Капитошечка• 22 июля в 23:51
Звідки в вас ця інформація?
автор Незнакомлюся • 22 июля в 23:52
Ответ дляЯ такая наивная
Судячи з того, що я читаю в чатах про школи закордоном, то там ситуація навпаки- початкова ланка дуже слабка, а в середню, якщо це Гімназія вже конкурсний відбір по результатам
іспитів.Тому хотілось би закінчити
молодшу школу тут, хоча б онлайн.
Я такая наивная• 22 июля в 23:54
Ответ дляНезнакомлюся
іспитів.Тому хотілось би закінчити
молодшу школу тут, хоча б онлайн.
Ну если детям хорошо в нынешней школе, то я бы осталась
автор Незнакомлюся • 22 июля в 23:55
Ответ дляИнста_Богиня
Речь не идёт о том, чтобы принять за меня решение.Это обмен мыслями и идеями с теми, кому это близко.