Я в дамках• Изменено 02 августа в 17:27
Міоми
Це правда ,що вони ростуть через нерви? Я не знаю звідки вони взялися ці міоми. Але останнім часом з нервами все погано. Ну життя доводе. Є ситуації, що якими не справляюся. Це взаємопов´язано?
Добро с Кулаками• 02 августа в 17:31
У мамы была миома? Мне от мамы досталось. С гормонами у меня всё ок.
Я в дамках
• 02 августа в 17:33
Ответ дляДобро с Кулаками
Вроде не было. Никогда от неё это не слышала.
Добро с Кулаками• 02 августа в 17:34
Ответ дляЯ в дамках
Спросите, я тоже никогда не интересовалась, а вот недавно обнаружила 5 шт. Спросила и мама сказала что были росли, но в Климакс она остановилась и больше не растёт.
Мурзилка• 02 августа в 17:42
Тоді б у всіх були міоми, якби через нерви. Зазвичай це гормональне чи спадкове.
неДоПриличий• 02 августа в 18:33
Ответ дляЯ в дамках
Ще ні
Бо мені вирізали років 10 тому. А тепер лікарі говорять, що не потрібно було, якщо не було підозр на щось небезпечне. Бо це спричиняє ранню менопаузу
МЧСница• 02 августа в 19:46
Ответ длянеДоПриличий
Вам с маткой вырезали или просто миому?
неДоПриличий• 02 августа в 21:28
Ответ дляМЧСница
Странная
Она сказала глупость
ну а вона вважає неправильним різати все підряд без критичної необхідності
я не лікар, щоб оцінювати. але зараз би перед операцією все зважила б пару раз