Майстер сьогодні буде вже завершувати, і тут вилізає куча нюансів...
Пошкрябаний холодильник, хоча стояв до монтажу в риштуванні і политилені з магазину, шкрябнута стільниця, сколоті фасади... і це ще не кінець монтажу
Я зла як собака...що мені з цим вимогам робить? Чи хай переробляє своїм коштом?
Фото додаю
Майстер козел рідкісний....
І монтаж затримав і довго голову мені морочив. Вже не відчуваю жодної радості від ремонту і нової кухні.
А зараз просто розпач...
Фото додаю
Майстер козел рідкісний....
А зараз просто розпач...
SantaMonika• 03 августа 2025
Ответ дляЛеска
Жесть. У вас на картинці там де мийка зверху 2 фасада, а на фото нарізано 3 фасада
Так, саме це вже інша кухня
Ответ дляmarydgayne
вы же знаете, как тут. сейчас каждый по своему вкусу кучи фе натыкает. Не обращайте внимания. Вы вообще для меня герой. в войну ремонт делать. кухня очень красивая. Фасады испорченные заменить это не проблема, пусть меняет дверцы. и я бы потребовала, чтобы как на проекте исправил шкафчики.
Ця квартира дуже важлива для моєї сім´ї.
Чоловік довго на війні був
Ось тільки повернувся... всі кошти спрямовувалася на ремонт, всі роботи я сама контролювала, плитку вибарала, крани, миску, колори. Мріяла він повернеться і ми перейдемо, де все зроблено заради нас
Чоловік довго на війні був
Ответ дляPole
Нехай міняє на цілий фасад замість двох половинок. Той, що ближче до холодильника.
Так. Настрій мій саме такий. Всі сколоті фасади замінити на норм і оцей купецький з 2х на 1 широкий.
Холодильник і стільниця ще псують настрій, але тут якось хай виправляє...
SantaMonika• 03 августа 2025
Ответ дляcandy07
Чоловік довго на війні був
Тоді не засмучуйтесь через такі дрібниці !
NesmeyanaYa• 03 августа 2025
Ответ дляcandy07
Чоловік довго на війні був
Воно все зроблене заради вас. З майстром говоріть, але накручуйте себе. Ви прекрасна дружина
NesmeyanaYa• 03 августа 2025
Ответ дляcandy07
Хололидьник він не виправить
bespe4na_mavpa• 03 августа 2025
Ответ дляcandy07
Оно. Бачте, а я це косяком і не вважаю. Я 10 років саме в так розташованій митці а іншій кухні звикла мити... тобто це на автоматі
Я вообще не понимаю тут кипишь насчёт мойки в углу, тоже долго думала, потом плюнула и сделала у стены и ни разу не пожалела. Я в ней только овощи мою и тряпочку для стола споласкиваю, все остальное моется в пмм. Я даже сушку для посуды не делала
bespe4na_mavpa• 03 августа 2025
Ответ дляcandy07
Мабуть...
Классная, просторная кухня, уютная, отлично вы постарались) фасад и столешку я б залупнулась, чтоб менял. С холодильником ничего не сделает и вряд ли докажете, что его косяк
Марика-bf42• 03 августа 2025
Чесно кажучи, не дуже. Але я на цьому розуміюсь, тому бачу трохи більше.
marydgayne• 03 августа 2025
Ответ дляcandy07
Чоловік довго на війні був
так и будет. вы умничка. кухня очень красивая, новая. будете завтракать и радоваться
Ответ дляbespe4na_mavpa
Столєшку він не буде міняти. Там цілий шмат в декілька метрів. Теж може сказати, що вона вже такою приїхала.
ЄвгеніяЕвгения• 03 августа 2025
Ответ дляcandy07
Я замовила пур поклейку, а замість неї отака крайка...
Договір в зуби і ці фото їх менеджеру. Скільки курня вийшла по ціні? Це ж не з вітрини Епіку ви взяли по уцінці
ЄвгеніяЕвгения• 03 августа 2025
Ответ дляcandy07
Ні звичайно. Матеріали 120 тис грн+ робота+ техніка
Договір уклалади з вартість, строками?