candy07• 03 августа 2025

Дівчата, поговорити зі мною.... монтують кухню

Майстер сьогодні буде вже завершувати, і тут вилізає куча нюансів...
Пошкрябаний холодильник, хоча стояв до монтажу в риштуванні і политилені з магазину, шкрябнута стільниця, сколоті фасади... і це ще не кінець монтажу
Я зла як собака...що мені з цим вимогам робить? Чи хай переробляє своїм коштом?
Фото додаю
Майстер козел рідкісний....
І монтаж затримав і довго голову мені морочив. Вже не відчуваю жодної радості від ремонту і нової кухні.
А зараз просто розпач...
Леска• 03 августа 2025
Ответ дляcandy07
Я за 2є правих говорю... за цю роспашрнку. По візуалізації там один широкий фасад
Робив все майстер один. Завдаток я йому віддала ще в квітні
Жесть. У вас на картинці там де мийка зверху 2 фасада, а на фото нарізано 3 фасада
coloritka• 03 августа 2025
Ответ дляcandy07
Та ну. Це рукожоп робив
SantaMonika• 03 августа 2025
Ответ дляЛеска
Так, саме це вже інша кухня
автор candy07 • 03 августа 2025
Ответ дляmarydgayne
вы же знаете, как тут. сейчас каждый по своему вкусу кучи фе натыкает. Не обращайте внимания. Вы вообще для меня герой. в войну ремонт делать. кухня очень красивая. Фасады испорченные заменить это не проблема, пусть меняет дверцы. и я бы потребовала, чтобы как на проекте исправил шкафчики.
Ця квартира дуже важлива для моєї сім´ї.
Чоловік довго на війні був
Ось тільки повернувся... всі кошти спрямовувалася на ремонт, всі роботи я сама контролювала, плитку вибарала, крани, миску, колори. Мріяла він повернеться і ми перейдемо, де все зроблено заради нас
Pole• 03 августа 2025
Ответ дляcandy07
Оце @йобіше .із 3х.....
Порівняйте з візуалізацією
Нехай міняє на цілий фасад замість двох половинок. Той, що ближче до холодильника.
автор candy07 • 03 августа 2025
Ответ дляЛеска
Ото ж. І вони дуже псують вид
автор candy07 • 03 августа 2025
Ответ дляPole
Так. Настрій мій саме такий. Всі сколоті фасади замінити на норм і оцей купецький з 2х на 1 широкий.
Холодильник і стільниця ще псують настрій, але тут якось хай виправляє...
Леска• 03 августа 2025
Ответ дляcandy07
Ото ж. І вони дуже псують вид
Нахалеру оце кромсати?? З вами погоджували?
SantaMonika• 03 августа 2025
Ответ дляcandy07
Чоловік довго на війні був
Тоді не засмучуйтесь через такі дрібниці !
NesmeyanaYa• 03 августа 2025
Ответ дляcandy07
Чоловік довго на війні був
Воно все зроблене заради вас. З майстром говоріть, але накручуйте себе. Ви прекрасна дружина
NesmeyanaYa• 03 августа 2025
Ответ дляcandy07
Хололидьник він не виправить
bespe4na_mavpa• 03 августа 2025
Ответ дляcandy07
Оно. Бачте, а я це косяком і не вважаю. Я 10 років саме в так розташованій митці а іншій кухні звикла мити... тобто це на автоматі
Я вообще не понимаю тут кипишь насчёт мойки в углу, тоже долго думала, потом плюнула и сделала у стены и ни разу не пожалела. Я в ней только овощи мою и тряпочку для стола споласкиваю, все остальное моется в пмм. Я даже сушку для посуды не делала
Lizavel• 03 августа 2025
Ответ дляSantaMonika
Нічого не буває Ідеальним довго. Ви через певний час забудете за ці нюанси
На третьем фото реально сильно видно
bespe4na_mavpa• 03 августа 2025
Ответ дляcandy07
Мабуть...
Классная, просторная кухня, уютная, отлично вы постарались) фасад и столешку я б залупнулась, чтоб менял. С холодильником ничего не сделает и вряд ли докажете, что его косяк
Lizavel• 03 августа 2025
Ответ дляcandy07
І Дніпра шматочок є...
А яке це місто?
Lizavel• 03 августа 2025
Ответ дляЛеска
Такое впечатление,что сделали из кусков оставшихся на складе ((( чтоб добру не пропадать
автор candy07 • 03 августа 2025
Ответ дляLizavel
А яке це місто?
Че
Lizavel• 03 августа 2025
Ответ дляcandy07
Че
Казкарка• 03 августа 2025
Ответ дляcandy07
Че
Черкаси?
Марика-bf42• 03 августа 2025
Чесно кажучи, не дуже. Але я на цьому розуміюсь, тому бачу трохи більше.
marydgayne• 03 августа 2025
Ответ дляcandy07
Чоловік довго на війні був
так и будет. вы умничка. кухня очень красивая, новая. будете завтракать и радоваться
refflex• 03 августа 2025
Працюю у меблевому виробництві.
На фото у старті - питання до фасадів дійсно є.
Так, у процесі монтажа різне буває. Працюють люди . Але це не норм і має вирішуватись у рамках договору. Не підписуйте акт
refflex• 03 августа 2025
Додивилась ще і такі зколи… лдсп неякісна, рихла. Але це не Ваша проблема. Переробити де зколи, де здерто
refflex• 03 августа 2025
Фасади без ручок, як ярозумію. Ви ж будете час від часу мокрими руками за них братися, то вони роздуються через те, що кромлення не виконуватиме свою функцію
Pole• 03 августа 2025
Ответ дляbespe4na_mavpa
Столєшку він не буде міняти. Там цілий шмат в декілька метрів. Теж може сказати, що вона вже такою приїхала.
ЄвгеніяЕвгения• 03 августа 2025
Ответ дляcandy07
Я замовила пур поклейку, а замість неї отака крайка...
Договір в зуби і ці фото їх менеджеру. Скільки курня вийшла по ціні? Це ж не з вітрини Епіку ви взяли по уцінці
автор candy07 • 03 августа 2025
Ответ дляЄвгеніяЕвгения
Ні звичайно. Матеріали 120 тис грн+ робота+ техніка
автор candy07 • 03 августа 2025
Ответ дляЄвгеніяЕвгения
Всі матеріали з віяру.
ЄвгеніяЕвгения• 03 августа 2025
Ответ дляcandy07
Договір уклалади з вартість, строками?
Атланта• 03 августа 2025
Ответ дляmarydgayne
пусть делает, как на визуализации. такие узкие шкафчики очень неудобны
Это широкие неудобны. Нужно будет шаг назад делать, чтоб открыть широкий верхний фасад. Иначе будет упираться в лицо.