Весела моль• 05 августа в 06:32

Вана чи душова без поддона (трап)

Всі дорослі
Результат:
вже голосів: 75
53 (70.67%) Душ
22 (29.33%) Вана
Пописанная парта• 05 августа в 06:33
Я за душ. Мамі робили тільки душ. І те і інше не було можливості зробити
Не любовница• 05 августа в 06:40
Ну как можно полагаться на чужое мнение? Вам же пользоваться.
Для нас - только ванная.
Просто болталка• 05 августа в 06:41
Нам ванна нужна, а вам хз
Плакулька• 05 августа в 06:56
Душ. У нас ніхто не лежить у ванні, у господарстві вона ніяк не залучена.
Organic• 05 августа в 06:57
Я за ванну. Рідко( бо бойлер) але іноді хочеться просто полежати у воді.
Марафетчица• 05 августа в 06:59
Ванною не користуюсь взагаді, тому для мене душова
Міс Всесвіт• 05 августа в 07:00
Нищие ставят только душевую
Скромняшка• 05 августа в 07:03
Я делала ванну для себя, подсветка , зеркала, красивая плитка, люблю релакснуть - это мое место силы! Подружки прекрасно обходятся душем , дело привычки и предпочтений.
Тільки не про гроші• 05 августа в 07:05
У меня и то и то. В ванной только собаки моют лапы. Хотя горячая вода без ограничений.
Надеюсь если будет ремонт, уберу ее нафиг, оставлю только душ.
Ещё добавлю. У вас квартира? Вы уверены в душе без поддона?
Гарні диньки• 05 августа в 07:16
У душі неможливо гарно вимитися
автор Весела моль • 05 августа в 07:21
Ответ дляМіс Всесвіт
Нищие ставят только душевую
Та ви шо? Нашо душ тазік тоді норм буде
автор Весела моль • 05 августа в 07:22
Ответ дляГарні диньки
У душі неможливо гарно вимитися
Всі виходять грязні? Чи шо
Невгамовна шахиня• 05 августа в 07:27
В идеале минимум два санузла на семью. Если стоит выбор, то ванная. Так как в ней можно установить дополнительно душ. В душе ванную принять нельзя.
Гарні диньки• 05 августа в 07:28
Ответ дляВесела моль
Всі виходять грязні? Чи шо
Я особисто не можу повністю відмитися. Якщо декілька дгів тільки душ то потім скчуються хлоп´я від шкіри, себуму
Міс Всесвіт• 05 августа в 07:30
Ответ дляВесела моль
Та ви шо? Нашо душ тазік тоді норм буде
ну может вам и норм, сочувствую тогда
Глаголиця• 05 августа в 07:36
А вам удобно стоя наносить скраб,ждать время масок для волос?все равно потом там ещё стул появится
Пенек Возмездия• 05 августа в 07:38
Ответ дляМіс Всесвіт
Нищие ставят только душевую
Ванну поставить дешевле)
Вероятненько• 05 августа в 07:38
Старшим людям лише душ.
Для безпеки
Пенек Возмездия• 05 августа в 07:43
Вы ванной не пользуетесь? Тогда душевая будет удобнее.
Жінка з перцем• 05 августа в 07:44
Авторко, в нас 6 років була ванна , жодного разу як ванною ми нею не користувалися , зараз робимо ремонт в новій квартирі - буде душова, мамі також прибрали ванну й зробили душову. Ванна зручна , мабуть , тільки з немовлятами й помити ноги собаці
Педиатор_я• 05 августа в 07:59
Ставьте і ванну, і душову. Це зручно.
Малявка ще та• 05 августа в 08:01
Ванна. У ванній можна душ приймати, а не лежати. В душі не полежиш. До того ж у ванній зручно нанести всілякі масочки і лежати чекати. Я вже мовчу про всілякі концентрати та мінеральні солі для шкіри в яких треба полежати хоча б 10хвилин.
Пописанная парта• 05 августа в 08:02
Ответ дляМіс Всесвіт
Нищие ставят только душевую
Мама в свои 60 лет купила себе квартиру в новострое, сделала ремонт и конечно поставила только душ. Богачами мы себя не назовем. Были бы богатыми, жили бы не в квартирах однозначно. Но и нищие это не о нас. У меня сын учится заграницей и 1000долл в мес выходит только общежитие и еда.
Но все познается в сравнении и для кого-то мы однозначно нищие. Были бы богатыми у нас был бы и душ, и ванная, и бассейн на улице
Доросла дівчинка• 05 августа в 11:13
Викинули ванну, поставили душ з трапом. Кайф.У ванній давно вже ніхто не купався - сенсу в ній не було.
Педиатор_я• 05 августа в 14:44
Ответ дляПописанная парта
Знаєте, я зовсім не багата, скоріше категорія ніщеброд, маю в квартирі і ванну і душову. Нещодавно робила ремонт в іншій квартирі, поставила теж і ванну і душову. Не такі це і великі гроші і справа не в них, а в бажанні мати зручності. А ще басейн на чердаку на дачі валяється, вже років 4 не ставимо, немає бажання з ним возитися))
Пописанная парта• 05 августа в 16:26
Ответ дляПедиатор_я
У вас є власна квартира, ви вже не ніщеброд
Педиатор_я• 05 августа в 18:08
Ответ дляПописанная парта
Багато хто має власне житло і при цьому фінанси співають)