ПоЗиТиВнАя• 03 августа в 11:17
Потрібен акумуляторний пилосос, не гірший ніж дайсон
Існують такі? Чи все таки брати дайсон і не морочити голову
Маргарита и Мастер• 03 августа в 11:20
В сене дайсон і навіть старий філіпс кращий за нього. А взагалі моя любоф то керхер, краще за нього ще не зустрічала
ПоЗиТиВнАя
• 03 августа в 11:22
Ответ дляМаргарита и Мастер
Той шо миє підлоги ?
Маргарита и Мастер• 03 августа в 11:25
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Той шо миє підлоги ?
Ні, звичайний, але будівельний, який всмоктує весь пил навколо. Для миття я викликаю клінінг. Це вигідніше, як на мене і плюс мій час. Я не люблю прибирати, навіть ненавиджу
ЖаннаНеАгузарова• 03 августа в 11:28
Жертвы маркетинга любители дайсона кроксов . А ещё детские куртки лене туда же
Та_шо_ж_таке• 03 августа в 11:31
У мене кілька років бош 2 в 1 (той шо можна розібрати до варіанту «автомобільний»).
Мене влаштовує. Правда останнім часом н просів вже.. але ж і пилососу більше 4-5 років вже. Жодного разу в ремонті не був
ОдинРазНадетое• 03 августа в 11:37
Ответ дляМаргарита и Мастер
Яка у вас модель?
Бо я після нього спробувала самсунг і так плювалася, що він поїхав до свекрухи, а на дачу купили другий дайсон
КохайтесьЧорнобровi• 03 августа в 11:42
Уже писала не раз, я хз, хто хвалить дайсон. Був новий на зйомній квартирі, плювалася довго. Я після нього пил бачила і доводилося просто перемивати підлогу. Якщо що, я до прибирання досить ледача. Удома вже 6 років акумуляторному ровента з недорогих, лише купила новий акумулятор і періодично купую фільтри, набагато кращий за дайсон. І вдома ще кіт живе, на зйомній була пару місяців без кота
Мати тріля• 03 августа в 11:47
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
А лєнє чим вам не вгодив ?
Якість, легкість, зносу немає !
жінка незаміжня• 03 августа в 11:50
Мне Самсунг нравится, затягивает пыль вокруг щётки. Модель не знаю, прихожу пеоиодически убирать в этот дом.
ЖаннаНеАгузарова• 03 августа в 11:54
Ответ дляМати тріля
А лєнє чим вам не вгодив ?
Якість, легкість, зносу немає !
Ага и три кофты под него надо одеть чтоб ребёнок не замерз.
ГЛЮкоза• 03 августа в 11:59
У меня был бош с двумя аккумуляторами. Прекрасно убирал( но сравнить с дайсоном не могу, потому что не пробовала)
Сільський ансамбль• 03 августа в 12:01
Сусідка купила керхер, а потім Дайсон. Сказала керхер фігня
Мені ні з чим порівняти. В мене Дайсон
Мати тріля• 03 августа в 12:07
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Ви з реймою плутаєте ! Або купляли осінню модель і ходили взимку …
Та_шо_ж_таке• 03 августа в 12:15
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
У мене малий в хб реглані гуляв під куртку ленне, і йому жарко було в -23
Більше йому таке тепле не брала. Або осінній цієї марки, або c&a.
То може просто у Вас дитина «мерзляк» що Ви її так кутаєте? )
Солоденька цукОрка• 03 августа в 12:45
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Ви точно не носили лене.
КохайтесьЧорнобровi• 03 августа в 18:46
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Гм, діти вже виросли, але колись ленне норм було, ніякі кофти не вдягала, двоє бігали, в одна дитина худа була дуже, друга ні, теплообмін різний, щоправда, обоє активні, тобто сидіти на санчатах - ні, а от повалятися у снігу - запросто
Ананомчикус• 31 августа в 15:21
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Наш Бош убил обе батареи за 1.5 года редкого использования(
Ананомчикус• 31 августа в 15:24
Подивіться в строну Міле. Коли мій Бош акумуляторний вже зовсім дать дуба, замовлю цього виробника.
Та_шо_ж_таке• 31 августа в 16:05
Ответ дляАнаномчикус
Я перші роки 2 доволі часто його використовувала. Ганяла пилюку на підвіконнях, на балконах (у мене їх 2 було), по ролетам і дивану проходилась хоч раз на тиждень. Та й всілякі крихти на кухні, чи пісок після прогулянки в коридорі. А зараз рідше юзаю.. але от вже рік як заряджаю дуже часто :( думала замінити акумулятор, але вже плюнула. Накриється зовсім - куплю новий якийсь )