Катастрофа• Изменено 03 августа 2025
В Кишинів доїхати дешевше ніж в Краків? Аеропорт
Я дивлюсь що з Кишинева дорожчі авіаквитки, але доїхати туди дешевше і скоріш за все легше
Ніж пережити ті поїзди і електрички в Краків
Мені б так, щоб в Києві сісти і в аеропорті вийти
Білка в колесі• 03 августа 2025
Ответ дляКатастрофа
Бо мені тут турагент пропонує до Кракова
Мол дешевше літак там в Іспанію
Але ж як порахувати то доїхати до аеропорту в Кишинев 1500 грн
А в Краків скільки?
З тим розрахунком що до кракова в купе потяг
Мол дешевше літак там в Іспанію
А в Краків скільки?
Киев - Краков автобус 1600 покупала
Сразу в аэропорт
Зашла на 5минут• 03 августа 2025
Ответ дляМеняАЖтрусит
Но потом в аэропорту проходить «границу», тратить время и тд
А после Польши уже в аэропорту совсем другой «выход».
Но и это не важно. На границе так же могут стопорнуть из-за непонятного багажа одного пассажира. Не важно ес или нет
В аэропорту намного быстрей эту границу проходить. Тут зависит все только от вас, а не от всего автобуса. Конечно могут стопорнуть, но вероятность того, что надолго стопорнут на молдавской границе намного меньше. Там и чемоданы не всегда достаешь и из автобуса можешь даже не выйти. В ЕС с этим строго
Все буде• 03 августа 2025
Ответ дляКатастрофа
Ого тобто там ціла цепочка щоб доїхати до кракова?? Просто немає шоб сісти і встати вже на місці?
є, автобусом)
А так, щоб потяг прибував під самий аеропорт - такого немає)
Lor111etta• 03 августа 2025
Ответ дляТримбулька
розкажіть маршрут? чим туди добратися.
дивлюсь Сучава, Ясси
З Чернівців трансфер в аеропорт 20 євро
Lor111etta• 03 августа 2025
Ответ дляКатастрофа
Так
Але ж як туди доїхати з Києва
І чи є сенс??
Але ж як туди доїхати з Києва
І чи є сенс??
Кому як.
З нами їхали люди з Києва,які своє авто залишали на платній стоянці.
Поряд стоянка трансферної компанії.
Досить зручно.
Поряд стоянка трансферної компанії.
Досить зручно.
Баба на горошині• 03 августа 2025
Ответ дляКатастрофа
Мол дешевше літак там в Іспанію
А в Краків скільки?
Мол дешевше літак там в Іспанію
А в Краків скільки?
У галтранса с промокодом автобус Киев-Кишинев 1080 грн, без промокода 1200 грн