Щастя-здоровля• 03 августа 2025

Ділова віза в Британію. Порадьте консультанта

Директору потрібно зробити візу. Швидко. Їде в справах на запрошення "сестринської" компанії. Сам він цим займатись не буде. Доручив мені як асистенту, а в мене досвіду в цих справах нуль :( Подивилась на сайті консульства, так там по документам 90% має робити сам аплікант. Порадьте хоч з чого почати.
Він виїзний (виключений з обліку ще до війни).
Дама_с_коготками• 03 августа 2025
Ну мы как раз тут каждый день мотаемся по роботе в Англию
автор Щастя-здоровля • 03 августа 2025
Ответ дляДама_с_коготками
Ну може хтось займається оформленням віз?
Дама_с_коготками• 03 августа 2025
Ответ дляЩастя-здоровля
Ну так заходите вместо него на сайт, берете его все документы, заполняете вместо него все пункты и фото
автор Щастя-здоровля • 03 августа 2025
Ответ дляДама_с_коготками
Я так зрозуміла, що для британської візи документи подають особисто.
Якщо й ні, то тому по ходу купа питань буде
Дама_с_коготками• 03 августа 2025
Ответ дляЩастя-здоровля
Так вы вместо него заполнять и будете
Неужели не понятно
автор Щастя-здоровля • 03 августа 2025
Ответ дляДама_с_коготками
Так вы вместо него заполнять и будете
Неужели не понятно
Я не хочу це робити. Маю бюджет на консультанта. Так ясніше?:)
СМСница• 03 августа 2025
Значить ви оформлюйте візу, але він має з вами поряд сидіти. Там будуть питання, і це треба буде відсканувати телефоном його паспорт. Приаттачити банківські виписки і т.д.
Без наявності людини особисто ніякий консультант не допоможе.
автор Щастя-здоровля • 03 августа 2025
Ответ дляСМСница
Дякую. Я наврядчи знаю усі підводні камені, як правильно. Шукаю з ким посадити директора поруч.
Реанимация• 03 августа 2025
Найдите консультанта. У вас запросят все необходимые документы. По ним и будут заполнять заявку. Никто ни с кем рядом сидеть не должен, это бред. Мне делали заявки на визу, был список документов и вопросов, я предоставила, они все заполнили сами
Атятя_тётя• 03 августа 2025
Читайте вимоги в них на сайті, це не так складно як здається. Правда я відкривала до війни. Зараз можуть бути складнощі з біометрикою.
Атятя_тётя• 03 августа 2025
Анкету на візу при документах взагалі проблем заповнити немає.
автор Щастя-здоровля • 03 августа 2025
Ответ дляРеанимация
Можете скинути контакт пліз
Атятя_тётя• 03 августа 2025
Ответ дляСМСница
Згодна,, ще здати біометрику. Чоловіку недавно відкривали бізнес візу в Канаду, то десь на Подолі здавав біометрику, а паспорти возили в Польщу через НП. Схема набагато складніша/благо оплачував роьотодавець/, ніж до війни отр бував англійську візу
побольшомусекретику• 03 августа 2025
Ответ дляЩастя-здоровля
Можете скинути контакт пліз
Це звичайна візит-виза на півроку.
Реанимация• 03 августа 2025
Ответ дляЩастя-здоровля
Можете скинути контакт пліз
Мне делал Делойт, оплачивал работодатель их услуги
СМСница• 04 августа 2025
Ответ дляЩастя-здоровля
Там все дуже просто і покроково, головне не поспішати. Легше, ніж українська бюрократія. Не переживайте, ви справитесь!
СМСница• 04 августа 2025
Ответ дляАтятя_тётя
Британську візу зараз біометрію здавати в Києві, візу вклєювати кур´єром. Просто.
СМСница• 04 августа 2025
Ответ дляЩастя-здоровля
Можете скинути контакт пліз
https://www.gov.uk/standard-visitor/apply-standard...