Ищу-брожу• 03 августа 2025
Коли краще пересаджувати півонії, восени чи навесні?
Боюся щось наплутати і залишитися без квітів.
Пешеходик• 03 августа 2025
Восени. Десь до середини вересня. Це по правилах. Навесні теж можна, дуже рано, коли ще не прокинулись. Осінь вже третій рік суха, тож пересаджувала в березні, норм прийнялись.
Мяо мой мяо• 03 августа 2025
Моя бабуся казала, що на свято Марії Магдалини їх треба пересаджувати. Раніше це було 4 серпня, зараз все помінялося з цими святами
Не претендую на істину, просто ділюсь інформацією яку чула
Спасу мир• 03 августа 2025
Я пересаджувала десь у другій половині жовтня, але тоді осінь тепла була. Всі 3 кущі прийнялися, але один з них наступного літа не цвів. Потім наступні сезони всі 3 з квітами були