Викачую яйцями• 27 июня в 20:54
Як добитися цвітіння від каланхое?
В минулому році купляла в магазині квітнучі каланхое, десь півроку вони цвіли, тоді просло була зелень. цієї весни відламала від них молоді верхівки, ось такі вже кущики з них виросли, але квіток поки нема. Чи є якийсь спосіб добитися від них цвітіння, та щоб не кілька квіточок, а більш менш рясного?
Да будет так• 27 июня в 20:57
Так вони наче восени-взимку квітнуть. Може я помиляюсь, але декілька горщиків дарували свекрусі на ДР в листопаді, зараз і в неї вони не квітнуть, відпочивають
Викачую яйцями
• 27 июня в 20:59
Ответ дляДа будет так
Я купляла як раз минулої весни, і вони тільки починали квітнути і квітли десь півроку; колись було купляла восени теж квітнучі, тоді цвіли всю зиму, але ніколи вони не квітли в мене повторно, принаймні рясно, потроху бувало.
Да будет так• 27 июня в 21:02
Ответ дляВикачую яйцями
Ті що на продаж спеціально розганяють хімією, щоб мали привабливий вигляд. В домашніх умовах так не буде. І рослина виснажується від рясного цвітіння. Але може ші підкаже чим їх підкормити для рясного цвітіння
Викачую яйцями
• 27 июня в 21:09
Ответ дляДа будет так
Я й думала якоюсь хімією їх удобрити, але чим? звичайні добрива для квітучих поки не дають результату, а от запитати ШІ чогось завжди забуваю, дякую, спробую.
Пліткарка• 27 июня в 21:17
Полейте раствором со скорлупой яиц. загуглите.
заколосится всё).
Немного будет вонять, но результат супер.
заколосится всё).
ЭкстрасенсиХаЯ• 27 июня в 23:02
У меня сейчас цветет. Купите универсальное удобрение для цветов и поливайте с ним 1р/неделю-две чуть меньшей концентрацией, чем в инструкции