Викачую яйцями• 27 июня 2025
Як добитися цвітіння від каланхое?
В минулому році купляла в магазині квітнучі каланхое, десь півроку вони цвіли, тоді просло була зелень. цієї весни відламала від них молоді верхівки, ось такі вже кущики з них виросли, але квіток поки нема. Чи є якийсь спосіб добитися від них цвітіння, та щоб не кілька квіточок, а більш менш рясного?
Да будет так• 27 июня 2025
Так вони наче восени-взимку квітнуть. Може я помиляюсь, але декілька горщиків дарували свекрусі на ДР в листопаді, зараз і в неї вони не квітнуть, відпочивають
Викачую яйцями
• 27 июня 2025
Ответ дляДа будет так
Я купляла як раз минулої весни, і вони тільки починали квітнути і квітли десь півроку; колись було купляла восени теж квітнучі, тоді цвіли всю зиму, але ніколи вони не квітли в мене повторно, принаймні рясно, потроху бувало.
Да будет так• 27 июня 2025
Ответ дляВикачую яйцями
Ті що на продаж спеціально розганяють хімією, щоб мали привабливий вигляд. В домашніх умовах так не буде. І рослина виснажується від рясного цвітіння. Але може ші підкаже чим їх підкормити для рясного цвітіння
Викачую яйцями
• 27 июня 2025
Ответ дляДа будет так
Я й думала якоюсь хімією їх удобрити, але чим? звичайні добрива для квітучих поки не дають результату, а от запитати ШІ чогось завжди забуваю, дякую, спробую.
Пліткарка• 27 июня 2025
Полейте раствором со скорлупой яиц. загуглите.
заколосится всё).
Немного будет вонять, но результат супер.
заколосится всё).
ЭкстрасенсиХаЯ• 27 июня 2025
У меня сейчас цветет. Купите универсальное удобрение для цветов и поливайте с ним 1р/неделю-две чуть меньшей концентрацией, чем в инструкции