Гидроусилитель руля• Изменено 04 августа 2025
Трьохколісний велосипед для дорослих
У кого був досвід користування таким гаджетом, що можете сказати? Чи зручно з ним їздити на закупку продуктів, наприклад? Розглядаю для придбання в село, щоб можна було їздити до найближчого районного центру. Заздалегідь, дякую!
Гидроусилитель руля
• 04 августа 2025
Ответ дляПтица секретарь
А зараз ви на закупки на машині їздите? Незручна фігня то ваш велосипед, ви на ньому задовбетесь і себе везди, не те що мішок картоплі чи що ви там розумієте під закупками. Хочете девайс який буде допомагати в господарстві, то він має бути легкий в експлуатації, особисто я би при обмеженому бюджеті скутер купувала, він легкий в експлуатації і ти можеш на ньому і 10 км проїхати і не здохнути
Для скутера наче ж уже права потрібні? Чи ні?
Гидроусилитель руля
• 04 августа 2025
Ответ дляПробілНеПрацює
Нет, по нашим дорогам. Он неманевренный, тяжёлый.
Двухколесный с корзинами плюс рюкзак.
Знаю, що деякі примудряються і мішки возити на двоколісному, але мені здається, то треба навички. А як не вміє людина їздити, то як навчиться, головне, щоб себе везла, а продукти - це уже складно буде. А хіба на скутері легше навчитися, ніж на вєліку?
Байрактарна• 04 августа 2025
Ответ дляГидроусилитель руля
Да, нужны
Шаманю второпях• 04 августа 2025
В нас їздить дядько на такому по району. Тільки в нього ще спереду багажник. Возить траву, багато трави. Мішків 5-7 завжди. Не молодий, років 70 на вигляд. Важкувато їде, але їде, не пішки тягне ті мішки. Може й правда якби спробувати, перш ніж купляти
Летала_НаМетле• 04 августа 2025
Ответ дляПтица секретарь
’можеш на ньому і 10 км проїхати і не здохнути’
Якщо не зіб´ють шалені авто....
Летала_НаМетле• 04 августа 2025
Ответ дляПтица секретарь
’на закупки на машині їздите?’
Це потрібно?
Летала_НаМетле• 04 августа 2025
Ответ дляБайрактарна
Хорошо бы этот трехколесник тюнинговать электромотором, чтобы на горку заезжать).
Но, боюсь, как бы он золотым не вышел).
Нужно тестить)
Но, боюсь, как бы он золотым не вышел).
Нужно тестить)
Ну а чё? Хороший мотик дороже Ягуара...