Гидроусилитель руля• Изменено 04 августа 2025

Трьохколісний велосипед для дорослих

У кого був досвід користування таким гаджетом, що можете сказати? Чи зручно з ним їздити на закупку продуктів, наприклад? Розглядаю для придбання в село, щоб можна було їздити до найближчого районного центру. Заздалегідь, дякую!
автор Гидроусилитель руля • 04 августа 2025
Ответ дляПтица секретарь
А зараз ви на закупки на машині їздите? Незручна фігня то ваш велосипед, ви на ньому задовбетесь і себе везди, не те що мішок картоплі чи що ви там розумієте під закупками. Хочете девайс який буде допомагати в господарстві, то він має бути легкий в експлуатації, особисто я би при обмеженому бюджеті скутер купувала, він легкий в експлуатації і ти можеш на ньому і 10 км проїхати і не здохнути
Для скутера наче ж уже права потрібні? Чи ні?
Ответ дляПробілНеПрацює
Нет, по нашим дорогам. Он неманевренный, тяжёлый.
Двухколесный с корзинами плюс рюкзак.
Знаю, що деякі примудряються і мішки возити на двоколісному, але мені здається, то треба навички. А як не вміє людина їздити, то як навчиться, головне, щоб себе везла, а продукти - це уже складно буде. А хіба на скутері легше навчитися, ніж на вєліку?
Байрактарна• 04 августа 2025
Ответ дляГидроусилитель руля
Да, нужны
Шаманю второпях• 04 августа 2025
В нас їздить дядько на такому по району. Тільки в нього ще спереду багажник. Возить траву, багато трави. Мішків 5-7 завжди. Не молодий, років 70 на вигляд. Важкувато їде, але їде, не пішки тягне ті мішки. Може й правда якби спробувати, перш ніж купляти
Летала_НаМетле• 04 августа 2025
Видела мотоциклы - это круто))
Летала_НаМетле• 04 августа 2025
Ответ дляПтица секретарь
’можеш на ньому і 10 км проїхати і не здохнути’
Якщо не зіб´ють шалені авто....
Летала_НаМетле• 04 августа 2025
Ответ дляПтица секретарь
’на закупки на машині їздите?’
Це потрібно?
Летала_НаМетле• 04 августа 2025
Ответ дляБайрактарна
Хорошо бы этот трехколесник тюнинговать электромотором, чтобы на горку заезжать).
Но, боюсь, как бы он золотым не вышел).
Нужно тестить)
Ну а чё? Хороший мотик дороже Ягуара...