Кишмишная Мая• 04 августа в 10:44
Як ви економите простір у ванній кімнаті, якщо вона маленька?
Брюлик в стразах• 04 августа в 10:50
шафку навісити. вузеньку пралку купити. винести пралку на кухню. що саме вас цікавить?
Фиона Шрековна• 04 августа в 10:52
У мене пралка під умивальником і душ замість ванни. Із моїм високим зростом дуже зручно. Ванну не приймаю ніколи
Кумедний ґудзик• 04 августа в 10:54
Стиралка на кухне, в ванной только умывальник, ванна, вешалки для полотенец, зеркало и полочки.
Коварная Зая• 04 августа в 11:22
в мене умивальник над пральною машиною( такий спеціальний дизайн). шафка з полицями за дзеркальними дверима над умивальником.
ванна дуже маленька.
Доросла дівчинка• 04 августа в 11:31
Викинули ванну, поставили душову, поставили вужчу раковину, для різних засобів купиши шафку 30х30. Пралку перенесли в кладовку.