Не прохожу мимо• 04 августа 2025

Ви любите шаверму?

Готуєте самі чи купуєте?
Бабка-байкерша• 04 августа 2025
Ответ дляТочная копия плова
В Израиле тоже шаверма, а не шаурма.
ага..я шаурму попросила в Израиле- они аж глаза округлили
Научительница• 04 августа 2025
Ответ дляТочная копия плова
В Израиле тоже шаверма, а не шаурма.
На івриті так і звучить?
Уравнобешенная• 04 августа 2025
ні - бо я її їсти невмію )) заляпуюсь як порося... і взагалі не люблю, іноді раз в 5-ть років їм, останній раз перед ковідом купляла )
Шалена невинність• 04 августа 2025
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Ні, не українською, просто шаверма кажуть лише там. В мене брат звідти, я більше не чула, щоб десь казали шаверма, тим паче в Україні.
Ну, значит я в какой-то другой Украине живу.
Спішу - перекидаюсь• 04 августа 2025
Ответ дляАноним НаВсеГда
В Англії кажуть шаверма
Я не маю на увазі англомовні країни. Я розумію, що англійською шаурма буде shawarma, тому не дивно, що так називають, але у нас, наприклад, я жодного разу не чула щоб так називали, а я поїздила по всій Україні і багато. русня, яка приїжджала до нас, то так, казали шаверма.
Точная копия плова• 04 августа 2025
Ответ дляНаучительница
На івриті так і звучить?
Скорее шварма
Не зви чайна• 04 августа 2025
На счет шавермы. Вот фото нашей местной забегаловки. Вполне можно прочитать шаверма, но я по привычке говорю шаурма. А как они ее правильно произносят, не спрашивала.
Аноним Советчик• 04 августа 2025
Покупная мне больше нравится но себе без соусов заказываю
Научительница• 04 августа 2025
Ответ дляНе зви чайна
Прочитала навоз шаварма)
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 04 августа 2025
Люблю❤️
В основному готую сама.
Також недалечко є точка, де завжди смачна та свіжа шаурма. Дуже рідко, буквально 1-2 рази на рік можу там купити. Син частіше там купує. Може раз на 2 місяці.
Аноним НаВсеГда• 04 августа 2025
Ответ дляЗвожу з розуму
my z vamy susidu
Я у відпустку до війни їздила, не факт, що сусідка, Бірмінгем - місто дитинства Оззі Озборна, фанатом якого є мій чоловік, були на вулиці, де жив співак в дитинстві
Уравнобешенная• 04 августа 2025
Ответ дляШалена невинність
то ви ще мабуть не чули багато похідних від цього слова )) в нас замовник, власник мережі шаурмятних ) то він взагалі каже ’шавуха’, і на одязі працівників в нього написано ’кручу шавуху’, мене аж пересмикує
Не зви чайна• 04 августа 2025
Ответ дляНаучительница
Прочитала навоз шаварма)
Ну, пойду попробую, навоз или нет) еще не заходили туда, а сын давно просит. Тема - намек)
dulenok• 04 августа 2025
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
живу в Харькове.... иногда и я так называю, и в окружении слышала. ТО, что вы не слышали, не значит, что так не говорят
пані Солоха• 04 августа 2025
Ответ дляНаучительница
На івриті так і звучить?
Шварма на иврите
Шалена невинність• 04 августа 2025
Ответ дляУравнобешенная
И шаурма, и шаверма, и шавуха - всё активно используется. Но почему-то претензия именно к шаверме здесь )
Аноним НаВсеГда• 04 августа 2025
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Ну то не треба що лише поребрик,я була в Грузії, теж шаверма, а не шаурма. І давно в нс. Навіть пишуть правильно англійською на наших вивісках,а всі звикли казати шаурма, шаурмішка, шавуха
пані Солоха• 04 августа 2025
Ответ дляШалена невинність
Потому что питерцы утверждают что шаверма только питерская бывает.
Аноним НаВсеГда• 04 августа 2025
Ответ дляпані Солоха
Нічосі
Шалена невинність• 04 августа 2025
Ответ дляпані Солоха
Не знаю таких подробностей )
Стетоскопуло• 04 августа 2025
В Украине это шаурма называется 😉
пані Солоха• 04 августа 2025
Ответ дляШалена невинність
Не знаю таких подробностей )
Ну отаке...
Бабка-байкерша• 04 августа 2025
Ответ дляШалена невинність
та в нашей стране и борщ с рыбой варят)
поэтому , неудивительны разногласия
ЧорноброваЯ• 04 августа 2025
Шаверма в Израиле
Самая вкусная, настоящая
У нас нет такой, к сожалению
Бабка-байкерша• 04 августа 2025
Ответ дляпані Солоха
у них все кацапское)
скоро Иисус Христос станет русским
пані Солоха• 04 августа 2025
Ответ дляЧорноброваЯ
Шаверма в Израиле
Самая вкусная, настоящая
У нас нет такой, к сожалению
С амбой или тхиной? И в израиле шварма)
Стетоскопуло• 04 августа 2025
Ответ дляУравнобешенная
Так студенты говорят, при том уже лет 20 так говорят)
Стетоскопуло• 04 августа 2025
Ответ дляШалена невинність
Не используется шаверма в Украине, ну вот в Киеве точно, а за Киевом до войны не использовалось, сейчас незнаю.
Шалена невинність• 04 августа 2025
Ответ дляБабка-байкерша
та в нашей стране и борщ с рыбой варят)
поэтому , неудивительны разногласия
А борщ с рыбой - это как? И как это называется? )
Большой секретик• 04 августа 2025