Невидимка• 15 июля в 20:14
Ви часто купуєте готові страви: вареники, голубці, пельмені і т.д.
На вашу думку, дешевше купити чи самому готувати?
МамОмужа• 15 июля в 20:15
Это удобнее. Не всегда вкуснее, но в случае когда, устал, гости на пороге, нет времени -выручает
9
1
14
Барабан для дорослих• 15 июля в 20:16
Іноді пельмені чи вареники, 1-2 рази на рік.
Звісно, що якісніше, смачніше і дешевше самій наліпити-накрутити.
Звісно, що якісніше, смачніше і дешевше самій наліпити-накрутити.
7
2
мадамГрицацуева• 15 июля в 20:17
Ніколи. Звісно дешевше і якісніше самому приготувати. Хто це вам по собівартості буде продавати?
4
10
автор
Невидимка
• 15 июля в 20:17
Ответ дляМааарковная
А как может быть дешевле купить? Мне их бесплатно налепят?
Ну вдома це + світло/газ, миття посуду, тобто вода і миючий засіб. Також всі продукти потрібно купити, вони ж також коштують.
4
7
10
Antoninaya1• 15 июля в 20:18
Все що з м´ясом роблю сама, бо діти не полюбляють магазинний фарш. А вареники з будь-чим купляю
1
1
Мааарковная• 15 июля в 20:18
Ответ дляНевидимка
Ну вдома це + світло/газ, миття посуду, тобто вода і миючий засіб. Також всі продукти потрібно купити, вони ж також коштують.
А на производстве свет и вода не расходуются? И продукты там бесплатные?
Пс вы троллите?
Пс вы троллите?
7
3
Автопортрет нурофена• 15 июля в 20:18
Купую вареники, пельмені, картопляні зрази з м*ясом, млинці, ципеліни. Голубці сама роблю. Готове купую, бо немає часу готувати. Деколи й сама готую, але такі страви, що не займають багато часу. Дешевше самому приготувати.
мадамГрицацуева• 15 июля в 20:18
Ответ дляНевидимка
Ну вдома це + світло/газ, миття посуду, тобто вода і миючий засіб. Також всі продукти потрібно купити, вони ж також коштують.
А на підприємстві без води/газу/світла/миючих. Так само все закладено в собівартість.
3
Love_Love_Love_• 15 июля в 20:18
Ответ дляМааарковная
А как может быть дешевле купить? Мне их бесплатно налепят?
Елементарно, наприклад, якщо година вашого часу коштує 1000 грн, а кг вареників 100 грн.
1
5
3
автор
Невидимка
• 15 июля в 20:19
Ответ дляМааарковная
А на производстве свет и вода не расходуются? И продукты там бесплатные?
Пс вы троллите?
Пс вы троллите?
Но ціна в магазині вже є встановлена, а вдома ніхто не рахує.
2
1
ИНЬэтовамниЯНЬ• 15 июля в 20:19
мені вареники швидше і дешевше купити. Я за дві години спокійно зароблю тисячу і куплю вареників. Голубці роблю сама.
1
1
6
Мааарковная• 15 июля в 20:19
Ответ дляLove_Love_Love_
Елементарно, наприклад, якщо година вашого часу коштує 1000 грн, а кг вареників 100 грн.
Нет. Это не так работает
Никто вареники не лепит вместо работы.
Никто вареники не лепит вместо работы.
7
Аноним Советчик• 15 июля в 20:19
Все покупаю и часто, дороже, но что делать, когда лень готовить , а есть муж и дети, у нас 90% заказное, покупное
1
2
Барабан для дорослих• 15 июля в 20:19
Ответ дляНевидимка
Ну вдома це + світло/газ, миття посуду, тобто вода і миючий засіб. Також всі продукти потрібно купити, вони ж також коштують.
Ну от вареники з картоплею коштують 100-120 грн за кг, собівартість же 1 кг домашніх вареників з картоплею - приблизно 30-35 грн. Різниця?
Мааарковная• 15 июля в 20:20
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
мені вареники швидше і дешевше купити. Я за дві години спокійно зароблю тисячу і куплю вареників. Голубці роблю сама.
Вы эту тысячу круглосуточно зарабатываете?
2
4
автор
Невидимка
• 15 июля в 20:20
Ответ дляLove_Love_Love_
Елементарно, наприклад, якщо година вашого часу коштує 1000 грн, а кг вареників 100 грн.
Так, ще власний час. Дякую, боялася написати)
2
ИНЬэтовамниЯНЬ• 15 июля в 20:20
Ответ дляМааарковная
Вы эту тысячу круглосуточно зарабатываете?
ну, 8 годин в день працюю
МамОмужа• 15 июля в 20:20
Ответ дляБарабан для дорослих
Ну от вареники з картоплею коштують 100-120 грн за кг, собівартість же 1 кг домашніх вареників з картоплею - приблизно 30-35 грн. Різниця?
Как представлю эту кухню в муке, отмывай все, замораживай их порционно, чтоб не слиплись… купил, съел и забыл)
10
2
Госпожа_тамагочи• 15 июля в 20:21
Ответ дляНевидимка
Ну вдома це + світло/газ, миття посуду, тобто вода і миючий засіб. Також всі продукти потрібно купити, вони ж також коштують.
А у других дома они без света и газа и воды приготовлены? Или продукты там бесплатные?
В цену каждого товара все эти расходы заложены плюс прибыль того, кто налепил и продал.
В цену каждого товара все эти расходы заложены плюс прибыль того, кто налепил и продал.
1
1
КонФФетОшка• 15 июля в 20:21
7
Самая СоветЧиваЯ• 15 июля в 20:21
Вчера готовила вареники. В последний раз делала пару лет назад )
Мааарковная• 15 июля в 20:21
Ответ дляНевидимка
Так, ще власний час. Дякую, боялася написати)
Я не выхожу на работу вместо домашних дел
Если вы выходите - тогда считайте
Если вы выходите - тогда считайте
1
2
Най хоч раз• 15 июля в 20:21
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
ну, 8 годин в день працюю
А далі по логіці маєте ішачити в 2-гу зміну.
1
4
Стервочка• 15 июля в 20:21
У холодильнику завжди є щось з заморожених продуктів.
Ні часу , ні натхнення самостійно робити вареники у мене немає. Той випадок, коли часу менше, ніж грошей
Ні часу , ні натхнення самостійно робити вареники у мене немає. Той випадок, коли часу менше, ніж грошей
2
1
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Тема закрыта
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу