Нашли в капусте• 04 августа в 15:47
Вже пів року болить спина.
Поперек. По МРТ протрузії невеликі. За ці пів року зжерла купу пігулок, ставили крапельниці, були різні уколи. Пройшла голкотеоарію, п´явок, фізіотерапію, витяжіння в басейні, заняття з реабілітологом. Нічого не допомагає. Вже просто плачу щодня від безсилля. Ось пишу і їду до наступного невропатолога, бо попередні нічого нового не пропонують, а біль нікуди не йде.
Нашли в капусте
• 07 августа в 18:31
Ответ дляzdravia
1. Приехать в наш центр на осмотр и консультацию.
2. Пройти терапию по расслаблению мышц и фасций.
3. Затейпировать проблемные зоны.
4. Ежедневно выполнять рекомендации врача по выполнению специальных упражнений.
3. Затейпировать проблемные зоны.
Як ваш центр називається і де він знаходиться?