Ms. Dolly• 04 августа 2025

Ви погодились платити за себе податки?

Пропонують роботу з вибором: офіційно чи ні. Якщо офіційно, то це лише задля стажу. Лікарняних, відпустки немає такого, але всі податки маю платити я. Зарплата 30 тисяч, якщо податки набагато менше буде. Чи погоджуватись…
Результат:
вже голосів: 48
39 (81.25%) Ні
9 (18.75%) Так
А шо сталося?• 04 августа 2025
Ответ дляМалинка
Думаєте вони там не в курсі ?
Вангую - таких працівників оформляють як наймом і потім ти ніби і працюєш а ніби і роботодавець ні при чому.
В якщо візьмуться за фірму то тоді і виходить велике ОЙ.
100%• 04 августа 2025
Ответ дляMs. Dolly
Відпустки можна брати, але за свій рахунок. Хворіти теж за свій можна.
Да, уявіть собі, американці так живуть, у них немає відпусток, декретів, лікарняних, та робочий день 12 годин, і пенсія копійчана... люди пахенять нереально.
Малинка• 04 августа 2025
Ответ дляА шо сталося?
Можливо .
Але доблесна ДПІ в курсі таких подій .
10000%.
Кудряшка Сью• 04 августа 2025
Ответ для100%
Хоч хтось в цій темі думає адекватно!!! Плати не плати , а пенсія буде мінімалка, якщо вона ще й буде! Хоча влада вже казала відкрито, що ти кому зараз 40 років, пенсію платити не буде з чого! А вразовуючи війну та кількість молоді яка виїхала, то до тієї пенсії треба ще дожити
Так оно так и есть вы идиоты платите , а мы вам хрен . Так лучше эти сейчас на себя и семью тратить чем ждать болт в итоге через 20-30 лет . У меня бабушка всю жизнь проработала даже в дерет не уходила в итоге пенсия была минималка если б не мои родители умерла б с голоду точно .
Стрекоза любви• 04 августа 2025
Ответ дляЛеннон_Жив!
проснитесь, вся Украина рабы
Я точно точно не раб. Меня не устроило, взяла ушла, нашла что-то другое.
А вы о себе можете как хотите рассуждать.
Prervana• 04 августа 2025
Берите 30 тысяч, открывайте ФОП и заключайте договор на оказание консультационных услуг с вашим работодателем. Налоги за ФОП платите сами, там их сумма будет меньше, чем со схемой, которую вам предлагают
МояХатаЗкраю• 04 августа 2025
Ответ дляPrervana
100%
Или соглашайтесь на неофициально и каждый месяц откладывайте на ’пенсию’ хоть по 100-200$
ХтоЯкщоНеЯ• 04 августа 2025
Ответ для100%
І найбільше диво - що людям здається, там медом намазано. За всяку ціну поїхати ішачити - чи не мрія….
Мрію про космос• 04 августа 2025
Ні. І справа не в податках, а у відсутності лікарняних та відпустки. Ви що раб? Хитрозроблені роботодавці. Як правило на таких працювати = купа непотрібного гемору.