Техпаспорт на медузу• 04 августа 2025
Як вижити
На роботі криза і зп скоротили до мінімалки
Плату за знімне житло підняли
Ліки і реабілітація для дитини подорожчали
Я 7 років просиділа по догляду за дитиною з інвалідністю, тому якщо щось і вміла, то вже відвикла. Зараз працюю дистанційно.
Підтримки ніякої, тільки я і дитина. Київ.
Як не вийти у вікно? Поверх дозволяє...
Плату за знімне житло підняли
Як не вийти у вікно? Поверх дозволяє...
МастерЮля• 04 августа 2025
1. Искать другую работу
2. Уезжать на родину, туда где бесплатное жилье (к родителям, например)
Семь лет в декрете вы за чей счет сидели?
Вільний митець• 04 августа 2025
Ну, можна тему відкрити на якомусь форумі в інтернеті, наприклад.
ЖонДуан• 04 августа 2025
нет ли варианта использовать инвалидность ребенка как вывоз мужчины за границу ради денег? дальше он своем путем, а вы своим, но с деньгами и социалом получше, чем тут
пані Солоха• 04 августа 2025
Ответ дляЖонДуан
Это ж надо усыновить. Звучит сложно.
Техпаспорт на медузу
• 04 августа 2025
Ответ дляМастерЮля
1. Искать другую работу
Не в декреті. У мене дитина з інвалідністю.
Працювала дистанційно. Вистачало. Зараз власник вирішив міняти формат роботи, і перевів на мінімалку з подальшим скороченням.
ЖонДуан• 04 августа 2025
Ответ дляпані Солоха
Это ж надо усыновить. Звучит сложно.
ну это проблемы желающего будут, пусть возьмет на себя
ОбережнаЯ• 04 августа 2025
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Аліменти ?
Кидстаффовна• 04 августа 2025
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Искать жилье дешевле, ехать заграницу..
Локшина на вухах• 04 августа 2025
Батько дитини де?
Якщо немає варіанту повернутися до батьків - то так, за кордон
ДлинноНожка• 04 августа 2025
Ответ дляМастерЮля
1. Искать другую работу
А якщо батьківський дим а окупації або зруйнований?
Вільний митець• 04 августа 2025
Ответ дляМастерЮля
1. Искать другую работу
Так, дуже цікава деталь.
Сім років в декреті з дитиною з інвалідністю в зйомній квартирі в Києві.
Тепер комусь (автору, чоловіку автора?) скоротили зарплату.
І вся родина з дитиною з інвалідністю сидить, і не знає - що його робити????
Техпаспорт на медузу
• 04 августа 2025
За кордон не розглядаю. Тут настільки налагоджена реабілітація дитини, що я навіть про переїзд по Україні не хочу думати. Я багато років підбирала ’своїх’ лікарів, які принесуть помітний результат.
Зараз шукаю дешевше житло. І нову роботу.
Але щось мене підкосило.
Родичів і близьких немає, нікому понити. Так може б полегшало...
Але щось мене підкосило.
МастерЮля• 04 августа 2025
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Вы написали «Я 7 років просиділа по догляду за дитиною з інвалідністю». Вы не работали? За чей счет жили?
МастерЮля• 04 августа 2025
Ответ дляДлинноНожка
Ну автор же не пишет, а я не знаю. Это возможные варианты.
Техпаспорт на медузу
• 04 августа 2025
Ответ дляОбережнаЯ
Аліменти ?
Не платить. Є нова дитина, то ця вже не цікава. Живе за кордоном, періодично кидає 100-200 грн, і це не дає позбавити його прав.
Вільний митець• 04 августа 2025
Ответ дляТехпаспорт на медузу
’Я 7 років просиділа по догляду за дитиною з інвалідністю, тому якщо щось і вміла, то вже відвикла.’
Ви не пам´ятаєте, що вигадували раніше?
Техпаспорт на медузу
• 04 августа 2025
Ответ дляВільний митець
Так, дуже цікава деталь.
Вся родина, це я і дитина.
ЖонДуан• 04 августа 2025
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Але щось мене підкосило.
вы можете сделать как я написала выше, и вернуться домой)
західний_діалект• 04 августа 2025
Автор, які у дитини проблеми зі здоров´ям?
Давайте знайдемо Вам лікарів за кордоном 🙏
західний_діалект• 04 августа 2025
Ответ дляЖонДуан
💯
Khmelnichanka• 04 августа 2025
Ответ дляМастерЮля
Є соціальна допоиога саме ро доглчду за дитиною з внвалідністю. Ви не знали? І так, багато батьків живуть саме за неї (особливо, якщо дитина з підгупою А), бо повноцінно працювати вони не мають змоги.
Мовчу, але хочу• 04 августа 2025
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Але щось мене підкосило.
Простите , а где родственники , вы совсем одна ?
Домашка• 04 августа 2025
Ответ дляпані Солоха
Если работа удаленная то ехать туда где дешевле снять жилье.
зараз немає дешевше. далі від фронту дорого, бо безпечніше. ближче до фронту - дорого, бо великий попит (військові і переселенці з тих сел, де вже 0).
МастерЮля• 04 августа 2025
Ответ дляKhmelnichanka
А сейчас вы не получаете эту помощь?
Ну просто неясно как и за что вы жили раньше.
Khmelnichanka• 04 августа 2025
Ответ дляМастерЮля
А сейчас вы не получаете эту помощь?
Я - отримую цю допоиогу впродовж 11 років. Але я не Автор цвєї теми :)