Допоможіть знайти• 04 августа в 22:00

Трейнер для носового дихання

Кому допоміг? Треба відновити дихання носом.
Дитині 11 років.
lliso• 04 августа в 22:27
Моя донечка вже 1.5 місяці носить. Цілу ніч в ньому почала спати десь через 3 тижні, до цього випльовувала через годин 3 після засинання. Носить для розширення нижньої щелепи та поправляємо прикус. Вчора вже сама побачила, що між нижніми зубами є проміжок, а я помітила, що нижні зуби повністю виросли.
автор Допоможіть знайти • 04 августа в 22:29
Ответ дляlliso
Мій син носить місяць. Тиждень звикав. Боліли зуби перші дні. Вже три тижні спить всю ніч. Але стоматит помітила сьогодні. Може від нього, чи інша причина.
В нього прикус почав псуватись, передні зуби лізуть вперед. Тому призначили.
Цікаво, чи є хто реально почав дихати ротом.