Дівчина заглядєніє• 04 августа 2025

Їхати чи залишатися, Німеччина

Знаю, про обстріли Київ, в нашому районі був приліт недавно. Але не той що постійно страждає.
Поможіть оцінити ситуацію.
Дано, Німеччина: світить робота кухня, посудомийка , уборка. На життя хватить впритик. Є дитина 11 років хлопцю. Зараз живемо в селі, переїжджати треба в місто, бо машини немає, а автобуси рідко ходять.
Єдине що тут тримає безпека, а так перспектив я не бачу. Буде вистачати на одяг і поїсти.
Київ:
Своє житло, чоловік, який весь час чекає. Зп у чоловіка 1000-1200 євро. Бронь. Мені роботу треба віддалено шукати, бо у нас школа тиждень перша зміна, тиждень друга, тиждень дистанційна. То хто за ним доглядати е якщо я десь в офісі щось знайду не знаю.
Але безпекова ситуація все гірше.
З іншої сторони, свій дім, не треба знімати житло. Але перспектив теж немає, і теж майбутнє в тумані як і в Німеччині.
Я не розумію що робити в як прийняти рішення. Приїхати і жити, а як гірше стане, знову від´їжджати я не готова все спочатку почати.
Часу залишилося мало, треба швидко прийняти рішення
Дитина
автор Дівчина заглядєніє • 04 августа 2025
Ответ дляАноним Советчик
В 6 лет и посреди учебного года? А как, если он только по русски понимает?
Ми теж приїхали в грудні 22. Серед ученого года. Дитина ні слова не знав. Через два місяці став розуміти. Але не боявся і не плакав, вони хоч і німці, але педагоги від бога. Говорячи на німецькій вони все одно дитині дали поняття що він в безпеці і його не образять. Він зачитав це. Так і було
Радість моя• 04 августа 2025
Ответ дляДівчина заглядєніє
Категорично він не хоче. Кричав мені , що німці дадуть йому в руки лопату, а так робити він не буде. Сто раз пояснювала, що з лопатами тут люди не роблять. Мінімальний ручний труд. Він живе якимись стереотипами
То ви ж ніде не працювали. Вам звідки знати?
Аноним Советчик• 04 августа 2025
Ответ дляЛетчица
Так, в 6 років беруть в школу
І там вчать німецьку
Якщо, тільки по руськи, то вам в росію
Как и половине Киева, по вашей логике)
Ладно, спасибо за ответ по сути
Аноним Советчик• 04 августа 2025
Ответ дляДівчина заглядєніє
Ваш старше, мой без меня вообще ни с кем не остаётся, а уж ещё и с теми кого вообще не понимает, точно не останется.
Летчица• 04 августа 2025
Ответ дляАноним Советчик
Как и половине Киева, по вашей логике)
Ладно, спасибо за ответ по сути
Половина Києва не говорять тільки по руськи. І я не мовник. І не хочу піднімати цю тему чи сварки. Чим більше дитина знає мов, тим краще
А тільки по російські, це не про освіту і не про розвиток
Ответ дляРадість моя
Я бачу як тут все працює. От скажіть як люди в селах у нас сіно перевертають? Вилами вручну. Тут трактор спеціальний їздить і все те робить. Це як приклад і так у всьому
No problems• 04 августа 2025
Автор, якщо вагаєтесь - значить не змінюйте нічого. Коли ви розмірковуєте про Київ, у вас нічого про майбутнє, тільки минуле - квартира, чоловік. З такою опорою й з вашим ментальним станом ви не вивезете поточну ситуацію. Тож пробуйте влаштуватись в іншому місті, і якщо там нічого не вийде - наприкінці весни повернетесь.
Ви зараз порівнюєте свій мінімум в Німеччині з максимумом в Києві, і не можете прийняти рішення. Докладіть зусиль, щоб зробити своє проживання в Німеччині хоч на трійку, і порівняйте тоді. Скоріш за все, вибір вже не буде таким складним.
Ответ дляАноним Советчик
Йому було тоді 8. Спочатку плакав не хотів в школу заходити. Вийшла директор поговорила з ним хоч він і я не розуміли її. Взяла його за руку і він пішов. Завела ч клас вони взяли гітару заспівали йому пісню. Він потім вийшов і сказав вони добрі , я їх не боюся і завтра сюди прийду. Але в нас школа супер. Сільська маленька. Я не ккуди ви попадете
Вареничніца• 04 августа 2025
Ответ дляДівчина заглядєніє
Ото ви сама собі й відповіли на всі ваші сумніви, тримайтеся, до тата можна у відпустку приїздити .
Пліткарка• 04 августа 2025
Автор, я під Києвом живу , нікуди не виїжджала і то часто жалкую що не поїхала на початку , а ви збираєтесь назад у саму жесть. Не будете ви тут нормально жити поки це все не скінчиться . Готові спати з дитиною у паркінгах або в підвалах зимою? Немає про що думати, лишатись там поки і влаштовуватись на роботу. А може, дай Бог , через пів року все скінчиться , то повернетесь.
Аноним Советчик• 04 августа 2025
Ответ дляЛетчица
Ребенок маленький, не ходит ещё в школу, если вы не заметили. Как раз половина Киева так и говорит и дети из русскоязычных семей на каком языке говорят по вашему?

И вы начали срач, я только написала, что ребенок никакого кроме русского на знает, так как некоторые учат тот же английский с 3 лет в спец школах.
Аноним Советчик• 04 августа 2025
Ответ дляДівчина заглядєніє
Супер👍

Моему только 6 исполнится, он из-за войны в садик не ходил, привык 24/7 со мной, даже на работу меня со слезами отпускает раз в 2 недели.
Летчица• 04 августа 2025
Ответ дляАноним Советчик

Всі діти моїх знайомих говорять російською, українською і вчать англійську. Це, як мінімум.
Якщо треба, то і німецьку і інші мови.
А тільки по руськи- таких не знаю зовсім в Києві.
Якщо, у вас так, то вам треба зайнятися освітою дитини. А не гаяти час на форумах. Бо, в майбутньому буде дуже важко, навіть вдома
Ответ дляАноним Советчик
Супер👍

Діти різні. Так як було у мене у вас може не проканає. Так що не знаю
Сердючка• 04 августа 2025
Ответ дляОтжигающая
Конечно оставаться там.
Та_все_ок_будет• 05 августа 2025
Ответ дляДівчина заглядєніє
Тут одні німці, спілкуються але не дружать з ним. В білшому місті є укр діти багато, думаю що там ліпше буде з спілкуванням, але не впевнена. А взагалі в німецькій школі він молодець, старається
Конечно будет лучше.
Удачи вам
Бабулька• 05 августа 2025
Машину можно было уже сто раз купить.
автор Дівчина заглядєніє • 05 августа 2025
Ответ дляБабулька
Машину можно было уже сто раз купить.
Купила б 100 раз. Прав немає. Тут вони від 3500 ттсяч
Бабулька• 05 августа 2025
Ответ дляДівчина заглядєніє
Які канікули? Я хотіла в кінці августа вже їхати . сьогодні завтра треба зніматися з Джобцентра що в кінці місяця поїхати. А рішення щ досі не прийнято.
Джобцентр даёт полгода на возвращение. Т.е. вы можете поехать домой, прочувствовать атмосферу и если что вернуться в Германию. Квартиру, правда, заново придется искать. Но одна моя знакомая уже так вернулась к мужу в Запорожье, охренела от первого прилета по соседнему кварталу, когда несколько частных домов в песок разнесло вместе с жильцами, потряслась ещё несколько месяцев и вернулась в Германию. Но ей было куда.
Бабулька• 05 августа 2025
Ответ дляДівчина заглядєніє
Якщо переїжджати в інше місто. То сім´ї вже все. Він не буде мене ще роки чекати
Ну нет так нет. Что это за ультиматумы? 31 июля минус шесть детей в Киеве, как ему такое?
Бабулька• 05 августа 2025
Ответ дляДівчина заглядєніє
Бо Джобцентр давить, вам треба переїжджати. Бо транспорту немає в мене, а через це в селі смисл мені сидіти. В місто треба
Ну значит говорите им, что вам нужно время найти квартиру, а перед этим увидеть мужа, а ребенку отца, закрывайте контракт на жилье и езжайте. Когда вернётесь в лагерь, ищите квартиру.
Бабулька• 05 августа 2025
Ответ дляДівчина заглядєніє
Я планувала в кінці серпня залишати Німеччина. Щоб дитина з вересня в Києві в школу пішла. То для чого їздити туди сюди на канікули?
Обстановку изучить?
Бабулька• 05 августа 2025
Ответ дляДівчина заглядєніє
Так. Вони кажуть, ми не паритися, прибє так прибє
Вы на такое готовы?
дивчинка• 05 августа 2025
Ответ дляОтжигающая
Вообще не понимаю ваши плюшки от возвращения. Судя из написанного лично у вас и в Украине перспектив нет. У ребёнка тоже, я сейчас не о его способностях а о том, что у детей в этой стране меньше перспектив чем в Германим. С зарплатой вашего мужа 1200 евро на 3 человек при нынешних ценах вы тоже шинковать особо не будете + обстрелы. Смысл возвращаться?
Перспектива жить должна быть в приоритете, я считаю. Нет никаких перспектив скорее в Киеве
Цигарний шланг• 05 августа 2025
Ответ дляДівчина заглядєніє
Я вже всі мождґливі курси закінчила, то треба на роботу. А як же
На В1 идите
Бабулька• 05 августа 2025
Ответ дляДівчина заглядєніє
В Украину все равно едете, там делайте.
Ответ дляБабулька
Це не Джобцентр. Це статус 24 параграфі анульовуєттся через пів року
Ответ дляБабулька
Обстановку изучить?
Назовсім виїжджати і жити дома
Я цим прийняттям рішення докотилася до ручки. Питаю вже в сина. Він каже: мама, я дитина , мені 11 років, я не можу таке вирішувати. Я інфантил і нездара, я себе за це картаю. Я НЕ знаю як правильно
ПлакалаВАвто• 05 августа 2025
Ответ дляДівчина заглядєніє
Автор,не рвите душу .Ехать сейчас в Украину не надо .Ищите квартиру и работу в городе .Возьмите себя в руки.Поддержите морально сына и мужа .Когда вы начнете работать ,вам станет легче.Вы будете заняты ,вы поймёте ,что все можете и уйдут плохие мысли .