Морожена_курка• 04 августа 2025

Майорка, чи є бюджетні готелі Олл?

Дивилась на готель Sol Cala Antenna, можливо хтось відпочивав не за всі гроші світу на Майорці? Їдемо великою компанією, тому розглядаємо лише Олл. Дякую.
Найщасливіша• 04 августа 2025
AI Іспанії ? Навіщо ?
Турагенція Tourdream• 04 августа 2025
О, у мене туристи щойно з цього готелю повернулись. Теж шукали їм щось доступне по вартості, щоб довше відпочити. Задоволені, за свої гроші гарний варіант. Готель не новий, доволі простий, але добре харчування, приємний старанний персонал. На пляжі відпочивали не біля готелю, а трохи далі, гарний пляж Петіта
Рассказница• 04 августа 2025
Ответ дляТурагенція Tourdream
Яка вартість готелю? Чи був трансфер?
Турагенція Tourdream• 04 августа 2025
Ответ дляРассказница
Яка вартість готелю? Чи був трансфер?
Вартість буде залежати від дат, тривалості, составу відпочиваючих, міста вильоту.
Мы бронювали повний пакетний тур з Варшави, з трансфером, страховкой.
Русланка з гілки• 04 августа 2025
Можу лише не бюджетний порекомендувати)
автор Морожена_курка • 04 августа 2025
Ответ дляТурагенція Tourdream
Дякую за відповідь, летіли з якого міста?
Некомильфо• 04 августа 2025
Не шарите, тут кажуть Мольорка
Последний вагон• 05 августа 2025
Globales готелі ще можна подивитися
Турагенція Tourdream• 05 августа 2025
Ответ дляМорожена_курка
Летіли з Варшави, але є вильоти і з інших польських міст і в цьому році і з Кишиніву.також.