я Кукарача• 05 августа в 09:30

Дівчата, SOS! Я натупила? Жд квитки

Щойно взяла (начебто ) 3 квитки на потяг Варшава -Київ , 24.08. Гроші з картки знято - квитки він в додаток ні на ел.пошту не надійшли ( це все ? В когось була така ситуація?
Вчителька з мікрорайону• 05 августа в 09:31
В приложении УЗ билеты должны светиться. Бывают сбои на сайте, подождите ещё. Если нет билетов, деньги вернутся
мистерЛяпсус• 05 августа в 09:33
В додатку мають бути
Планшетница• 05 августа в 09:38
Якщо квитків нема ні в додатку , ні на пошті, то скоро повернуть кошти. Але ви без квитків :(
Це не ви наступили, це УЗ цим літом зекономила на ІТ програмістах, тому о 8 годині відбувається треш. На будь-яком етапі висне, або вилітає.
Вчителька з мікрорайону• 05 августа в 09:42
Ответ дляПланшетница
На Варшаву в 9.00)
Планшетница• 05 августа в 09:43
Ответ дляВчителька з мікрорайону
На Варшаву в 9.00)
І о 8, і о 9 треш :)
Вчителька з мікрорайону• 05 августа в 09:45
Ответ дляПланшетница
І о 8, і о 9 треш :)
Специально разделили время, чтобы перекупы могли и в 8, и в 9 скупать билеты на ходовые направления
Удальонка• 05 августа в 09:46
Так. Було і не раз. Гроші повернуться може 15 хв. Може через годину. Квитки ви не взяли.
Вчителька з мікрорайону• 05 августа в 09:47
Я покупала билеты, примерно в 9.05, в 9.26 уже пришли на электронную почту
Ворую вкусняшки• 05 августа в 09:47
Було і не раз. Квитки не куплені.гроші повернуться на кврту протягом години.
Поки квитки є беріть знову.
автор я Кукарача • 05 августа в 09:47
Всім дякую, дівчата . Кошти вже повернули ( так , момент втрачено, бо це є секунди
Вчителька з мікрорайону• 05 августа в 09:48
Ответ дляя Кукарача
Берите хоть через Хелм, только что смотрела, ещё даже купе можно взять😳
Мавка• 05 августа в 09:49
Ответ дляПланшетница
У мене ще минулого літа була така ж ситуація. І так: повернули гроші, а не квиток. Добре, що мені був потрібен лише один і всередині країни. То я не розгубилася і одразу вихопила ще один. А потім вже писала в тех підримку, щодо того першого квитка.
Коренная киевлянка• 05 августа в 10:50
Гроші повернуться. В мене теж таке було. Суму зняло не маленьку за 3 квитка, а ні квитків, а ні грошей. На протязі години гроші повернулись. Було.3 спроби, поки я нарешті купила ті квитки. Це був жах.
Мне без сахара• 05 августа в 10:50
Это виснет система, вы не купили билеты. Если куплены, они сразу приходят. Я вчера так мучилась. 5 раз с меня деньги сняло за билеты, потом выбивало и оплата не проходила. Вечером купила. Деньги вернутся.
И висел вчера онлайн банкинг, выдаёт ошибку, подтвердите, что вы не робот, защита от мошенников, выберите мосты и тд. А время идёт и билеты раскупаются ,пока ты тут играешься
автор я Кукарача • 05 августа в 12:15
Ответ дляМне без сахара
Да-да , это про меня. Завтра буду пробовать снова . Я вас понимаю как никто другой . Спасибо что поделились 🫶
Ластовиння• 05 августа в 12:28
Ответ дляя Кукарача
за день- два завжди є квитки
автор я Кукарача • 05 августа в 14:13
Ответ дляЛастовиння
за день- два завжди є квитки
Навіть на мій напрямок ?) Ви мене здивували . Тобто думаєте що касири тримають бронь квитків до останнього ?
Ластовиння• 05 августа в 15:58
Ответ дляя Кукарача
так гляньте самі, на сьогодні\ завтра є квитки.
Ластовиння• 05 августа в 16:00
на 22,08 є
автор я Кукарача • 06 августа в 09:18
Дівчатка, всім щиро вдячна за ваші поради . Сьогодні вдалось взяти 3 квитки в одному купе на прямий потяг Варшава -Київ ✅