Пьяная вишня• 05 августа в 09:34
Самокатчики
Цікавить ваша думка про електро самокат. Донька на місяць була наказала і його не брала , бо летіла на швидкості впала і розбила ногу. Розмови і правила безпеки почуті тільки тут і зараз , потім всі правила ігноруються. Зараз просить віддати їй самокат, бо вона типу все зрозуміла, але це вже в сотий раз було обіцяно.
На самокаті дитина їздить на тренування, не на гульки. І хочеться віддати його, але ж чи зможе вона не порушувати правила,не відомо. Як у вас з цим?
Сніжок Сніжанівна• 05 августа в 09:37
Сідайте, та вчіть дитину правилам дорожнього руху. Не тільки обовʼязки пішоходів, а всі ті правила, що й вчать у автошколі. Нехай одягає шолом та їздить при помірній швидкості та у дозволеному місці.
Пописанная парта• 05 августа в 09:37
Хай тести ПДР пройде кілька сот разів. І покидайте їй новини, де їзда на самокаті закінчилась дуже погано. Самокатчики на дорозі - потенційні самовбивці!
Кондуктор маршрутки• 05 августа в 09:37
Категорически нет.разве что на спец площадках, под присмотром
bespe4na_mavpa• 05 августа в 09:38
Абсолютно против. У самой ребёнок 12лет. Они ж без страха. Пусть берет свой обычный и едет.
Пэрисхилтонша• 05 августа в 09:43
Дойдёт с разбитой башкой. Велосипед и шлем. Вообще бы ничего с мотором не давала.
Я на хвилинку• 05 августа в 09:47
Це ж як мопед… треба вчити правила дорожнього руху + це не транспорт для пішоходних доріжок і не для доріг (треба велодоріжку, а чи багато їх в Вашому місті?)
Це небезпечно не тільки для неї, а й для оточуючих..
я проти електросамокатів для дітей… і для багатьох дорослих теж.. то гонять не дивлячись по сторонах, то вдвох/втрьох влізуть.. нещодавно як раз звертала увагу сина - по дорозі летів електросамокат з парою (хлопець і дівчина), трохи не потрапили під машину..
Не вмію заміряти• 05 августа в 09:47
Я бы их отстреливала. До войны на моего 2-летнего ребёнка несколько раз эти самокатчики чуть не наехали на полной скорости. Просто успевала выхватывать его из-под колёс. Выходные дни , набережная, полно людей прогуливаются и многие с маленькими детьми. Эти самокатчики носятся по набережной на скорости. Вчера повела ребёнка на детскую площадку. Хорошо ему уже 6 и координация движение лучше. На площадке гуляют маленькие дети и носятся там же подростки на самокатах. Просто чудом малыш лет 1, 5 - 2-х лет не попал под самокат. Повезло.
Та не реву я• 05 августа в 09:47
Категорически нет. Я как водитель регулярно наблюдаю этих детей на проезжей части, на пешеходном переходе, верхом на этом самокате. Это кошмар просто, у меня внутри все холодеет, когда они появляются на дороге
Я на хвилинку• 05 августа в 09:48
Ответ дляМарафетчица
Разве по правилам в 12 уже можно? Купите велик и пусть едет.
А для самокатів нема правил.. є «рекомендації».. рекомендовано з 14 років..
Та не реву я• 05 августа в 09:50
Ответ дляЯ на хвилинку
Как-то у нас их упорно не замечает законодательная власть. Помнится с мопедами много лет назад быстро разобрались и их количество значительно снизилось, перестали малотлетки гасать на них
Я на хвилинку• 05 августа в 09:52
Ответ дляТа не реву я
Є таке… ще до війни (чи ще до ковіду..) обіцяли ввести правила та закони для електросамокатів.. але…
Майская киска• 05 августа в 09:53
Ответ дляНе вмію заміряти
У подруги маму сбил самокатчик
Пишу, не читаю• 05 августа в 09:55
Бачила відео, як дівчина років 16 впала з електросамокату і залишилася інвалідом
Це дуже небезпечний транспорт, тим більше для дитини
Та не реву я• 05 августа в 09:55
Ответ дляМайская киска
У подруги маму сбил самокатчик
А у наших приятелей сын получил травму основная черепа. Это просто чудо, что жив остался. Хай они горят синим пламенем, эти самокаты
ЛеньГуглить_правда• 05 августа в 09:58
Навіщо взагалі купували в такому віці? Є знайома дівчина, яка впала з електросамокату - роздроблений таз і купа операцій по відновленню. Також в жовтні 2023 року електросамокати прирівняли до транспортних засобів, відповідно права і обов´язки є такими ж + штрафи можуть бути, якщо на відповідального патрульного натрапити.
TANYA 0 0 0 0• 05 августа в 10:11
Декілька днів тому в нас в районі машина збила самокатчиків, слава Богу, що обійшлось тільки переломом руки. А тепер УВАГА, ЇХАЛИ ПО МІЖНАРОДНІЙ ТРАСІ ДЕ ЇЗДЯТЬ ФУРИ, ЗА КЕРМОМ 8 РОКІВ ,ПАСАЖИР 6 РОКІВ. Питання, нащо таким дітям електросамокат?
Ms. Похвала• 05 августа в 10:15
В нас біля Епіцентру їх купа. Збираються там і ганяють туди - сюди. Вже не раз від людей зауваження отримували. Бісять
Вишнёвая Леди• 05 августа в 10:31
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Ну у моїх в такому віці є електросамокат, квадроцикл і електричний крос-байк. Але це село-село, майже без сусідів, їздять по нашим ’дворовим’ дорогам та газонам і навіть перетинати трасу їм категорично заборонено, вчимо відповідально перетинати сільську грунтівку поки що
ЖующаЯКонфету• 05 августа в 10:32
Ви пишете про не порушувати правила. А вона їх знає?
Це ТЗ. Там не лише про перехід дороги.
TANYA 0 0 0 0• 05 августа в 10:38
Ответ дляВишнёвая Леди
Правильно, не на дорозі де рух автомобілів, і відповідати віку тих транспортних засобів що використовуються
ТаЕщеОптимистка• 05 августа в 10:41
Я бы их на дороги выпускала только после сдачи ПДР и в обмундировании. А то едут, куда глаза глядят, скорость как у Шумахера, а в голове ветер свистит, глаза безумные. У самой сын ездит, я против, ему почти 14. Покупали мужу, муж умер, теперь сын на нем ездит. Всегда переживаю, чтобы не попал в неприятности и сам и окружающие. Миллион раз говорю, как , что , рассказываю ,что вижу на дорогах и тд. Я против елекроштук на дорогах( не машины). Туда же моноколеса.
Ну, и возраст поднять для их использования, детям не разрешать на законодательном уровне.
TANYA 0 0 0 0• 05 августа в 10:44
Хто в Європі, скажіть, там є таке? Що ганяють, чи за це несуть відповідальність батьки????