ЛюблюДевчонок• 05 августа в 10:12

Можно ли познакомиться с воспитателями и логопедом ДНЗ заранее?

У нас внезапно поменяли воспитательницу . Теперь придется искать новый садик. Подскажите, я имею право прийти к директору ДНЗ и попросить познакомить с воспитателями и логопедом? Или это всегда лотерея?
Кусюче сонечко• 05 августа в 10:14
что вам даст просто знакомство?
автор ЛюблюДевчонок • 05 августа в 10:14
Ответ дляКусюче сонечко
что вам даст просто знакомство?
Можно примерно понять, имеет смысл ли вести к ним ребенка или искать дальше.
Кусюче сонечко• 05 августа в 10:14
Ответ дляЛюблюДевчонок
по каким признакам?
Дівчина Гілмор• 05 августа в 10:16
Ответ дляЛюблюДевчонок
А що з новою вихователькою?
Фоточки нема• 05 августа в 10:17
Наш воспитатель на знакомстве как набирали группу была с ногтями 3 см, в боевом раскрасе на каблуках и в мини. В работе хорошо ладила с детками, в спортивках и без ногтей была. Сдается так отсев происходил.
автор ЛюблюДевчонок • 05 августа в 10:18
Ответ дляДівчина Гілмор
А що з новою вихователькою?
Групу розформували. Є альтернатива - пенсіонерка, яка кричить на дітей, і молодша, але з великою надмірною вагою, яка не дуже цікавиться дітьми, хоча підкреслює, як вона їх любить. Моя дитина у неї вже була.
Хлопаю ресницами• 05 августа в 10:21
Прикольно. Это сейчас есть возможность выбирать не только садик, а и персонал?
В наше время шли туда, куда брали и уже по месту, старались наводить мосты с воспитателями
Дівчина Гілмор• 05 августа в 10:22
Ответ дляЛюблюДевчонок
Тоді так, краще змінити садочок.
автор ЛюблюДевчонок • 05 августа в 10:25
Ответ дляДівчина Гілмор
Тоді так, краще змінити садочок.
Ще й садочок перевели в інше приміщення, бо постраждав два тижні тому. Мені тут не сподобалось, що дуже різка зміна подій. Вихователі ідуть у відпустку - і не повідомляють заздалегідь, тільки в останній день. Вихователька вела змішану вікову групу - тепер вона її покинула, бо терміново комусь треба взяти ясла, ще й нову групу. (При тому, що у садочку потрібно залишити чотири групи з шести, але вони вирішили набрати ще й нову. Навіщо це робити?). Тобто на словах вони говорять, що піклуються про дітей, але по факту роблять різкі рухи, які шкодять дітям
Дівчина Гілмор• 05 августа в 10:29
Ответ дляЛюблюДевчонок
Так кругом страшна тікучка кадрів що в школах, що в садочках. Будьте готові і на новому місці до різних ’приколів’ які розкриваються тільки з часом.
НаБалКоніХодять• 05 августа в 10:29
А що дасть попередній огляд вихователів?
Якщо маєте гроші - йдете у найкращі приватні заклади
Якщо ні - сидите мовчки і не перебираєте людьми
Кашка-маняшка• 05 августа в 10:29
Ответ дляЛюблюДевчонок
Садок приватний? Державний?
Кашка-маняшка• 05 августа в 10:30
Ответ дляЛюблюДевчонок
Кожна мама дуже знає, як правильно, лише працювати за мінімалку в садочках мають на дуже вмотивовані спеціалісти екстра класу)))
40каградусная• 05 августа в 10:32
Ответ дляЛюблюДевчонок
Надмірна вага це не завжди привід відмови від вихователя )
Зі мною працювала вихователька з надмірною вагою - супер вихователь була ) так, сама з дітьми не бігала , але вміла так пояснити і навчити що діти грали в різні активні ігри на вулиці. Заняття дуже цікаві проводила )
40каградусная• 05 августа в 10:33
Ответ дляЛюблюДевчонок
Тут таки міняти садок..
Гола з конопель• 05 августа в 10:33
Автор, мені здається, що ви вже доколупуєтеся.
І про відпустку не повідомляють, і набирають нові групи, надмірна вага, дітей любити.
Ще можу погодитися, щоб дітей любили. І то, це не гарантує ґ, що на дитину не будуть кричати.

Мабуть у вас є час і можливість прискіплюватися.
Якщо нема куди діти дитину, потрібен дитячий садок, то нічого не зміниться від того, коли вихователь скаже про відпустку.
Пацан к успеху шел• 05 августа в 10:35
Кто кому должен отчитываться по отпускам ?
автор ЛюблюДевчонок • 05 августа в 10:36
Ответ для40каградусная
Я теж так раніше думала, коли привела дитину вперше). Але по факту виявилось, що вона не виходила у роздягальню, коли діти плакали під час адаптації. І не виходила на вулицю на другу прогулянку. До цього випадку я вважала, що надмірна вага - це не підстава для сумнівів, але життя показало, що інколи все ж таки підстава
Гола з конопель• 05 августа в 10:38
Автор, таке відчуття, що вам все не так. Тільки ви одна (єдина) знаєте, як правильно.
Забули вам повідомити, скільки груп набирати.

І навіщо вам повідомляти про відпустку?

Забагато ви вдаєте з себе: ні садок, ні вихователі вам не підпорядковуються.
Гола з конопель• 05 августа в 10:39
Ответ дляЛюблюДевчонок
Логику не побачила надмірної ваги з тим, що вихователь не виходила до роздягальні.
автор ЛюблюДевчонок • 05 августа в 10:40
Ответ дляГола з конопель

Я переглянула документи МОН. Вихователі повинні повідомляти про відпустку і готувати дітей до змін ще з 2018ого року, якщо я не помиляюсь. Різка зміна подій, особливо під час війни, шкодить дітям, може викликати стрес. Крики взагалі недопустимі у роботі з дітьми, тим більше дошкільнятами.
Моя дитина дуже повільно звикає до дорослих. У нього у висновку в ІРЦ написано, що це має бути враховано вихователями.
Бодіпозітівна• 05 августа в 10:41
Ответ дляЛюблюДевчонок
Вихователь повинен був покинути 20 дітей, щоб вийти до вашої?
автор ЛюблюДевчонок • 05 августа в 10:41
Ответ дляГола з конопель

І навіщо вам повідомляти про відпустку?

Вони мені не підпорядковуються, але певні правила є і вони повинні за ними працювати
Пацан к успеху шел• 05 августа в 10:42
Ответ дляЛюблюДевчонок
В 2018 было прописаны правила при войне ?
Бодіпозітівна• 05 августа в 10:42
Ответ дляЛюблюДевчонок
А який діагноз у дитини?
автор ЛюблюДевчонок • 05 августа в 10:43
Ответ дляБодіпозітівна
Причому тут моя дитина? Я говорю про інших дітей, які при мені плакали і вихователь ніколи не виходила. І у нас в групі не було 20 дітей, там було максимум 10, а коли помічниці не було на зміні, то діти теж залишались самі, бо вихователька виходила з кімнати - в їдальню, в туалет...
Пацан к успеху шел• 05 августа в 10:44
Ответ дляЛюблюДевчонок
Воспитатель должен работать в памперсе ?
автор ЛюблюДевчонок • 05 августа в 10:44
Ответ дляПацан к успеху шел
в 2018 году было прописано в письмах МОН, что воспитатели готовят детей к переменам из-за графика отпусков
Повелитель бітка• 05 августа в 10:44
Ответ дляЛюблюДевчонок
Заключение Ирц несет рекомендательно-ознакомительный характер .

Это ваш ребенок боится говорить и хореограф на танцах не такой?
Пацан к успеху шел• 05 августа в 10:45
Ответ дляЛюблюДевчонок
А при чем здесь Ваши упоминания о войне.
Вы в какой вообще реале живёте.