Голубец• 05 августа 2025
Брат хоче зустрічатись з дівчиною у якої ВІЛ…
каже , що вона пʼє ліки і зараження дорівнює 0,1%, що вона як здорова людина і може прожити до 80 років . У нашої родини шок , я не розумію , молодий хлопець . Каже , що вона йому дуже подобається . Дівчину заразила мама при народженні . Може хтось стикався з такою ситуацією ? Що робити ? Місто маленьке , усі знають один одного , я не представляю , як дізнаються з ким він зустрічається , які будуть плітки , переживаю за брата і я наприклад не зможу відчувати себе спокійно , якщо він захоче познайомити . Хоча знаю , як він передається . Можливо я помиляюсь ???
Печенюшка• 05 августа 2025
Ответ дляtanya.shy
Тобто вам по факту пофіг на брата, а ваш найстрашніший кошмар це те що скажуть люди у місті, в якому ви не живете?
Кошмар то как раз таки будет дома ,а не то что об этом скажут
Тишком_нишком• 05 августа 2025
Ответ дляПеченюшка
Вот абсолютно согласна ,а такие все прям белые и пушистые...пока их это не коснулось ,своим детям то небось не хотели бы инфицированного партнёра
Головна моя задача як матері розповісти про всі нюанси життя з такою людиною
Бо ризики заразитися від віл людини яка приймає терапію набагато менші ніж, наприклад, просто незахищений секс з будь якою людиною
Khmelnichanka• 05 августа 2025
Ответ дляТишком_нишком
Давайте поговоримо ваші страхи.
У дівчини є віл
Якщо вона приймає противірусну терапію її нагрузка нульова
Окрім цього вони спокійнісінько можуть використовувати презервативи.
Якщо колись захочуть дитину можна заморочитись штучним заплідненням
Хоча можуть і не заморочуватись головне регулярно відвідувати лікаря і слідкувати за вірусною нашрузкою
І тут вже ризики більші для дитини, хоч і вони близькі до нуля.
Далі - стигматизація.
Так ця проблема існує в суспільстві.
Але вирішення дуже просте. Виїхали собі в інше місто і нехай живуть собі
У дівчини є віл
Далі - стигматизація.
Так ця проблема існує в суспільстві.
Найзмістовніша відповідь.
Тишком_нишком• 05 августа 2025
Ответ дляKhmelnichanka
Найзмістовніша відповідь.
Дякую🥰 я працювала в 100 відсотків життя.
І в мене ну дуже велике коло спілкування з людьми з позитивними статусами .
Вони живуть повноцінним життям, мають здорових дітей.
І насправді що їх тривожить найбільше це саме стигматизація.
Але це вже психологічний фактор
ЗаведУющая• 05 августа 2025
Знаю такую историю. Это хорошо, что ваш брат знает заранее. Такие лекарства действительно есть и они бесплатные для вил инфицированных. Почитайте в интернете об этом. Там даже здорового ребенка она может родить с вил вроде. Ошибка девочки,что она всем рассказала, брата, что рассказал Вам, теперь точно будет знать весь город. Ваши переживания понятны. Я бы тоже переживала. Если можете отговорить-отговаривайте, если нет, то ничего не сделаете. Я знаю историю, где вначале переспал не предохраняясь, а потом девушка рассказала. Но они до сих пор вместе. Заразился он или нет я не знаю. Вил проявится в анализе только спустя пол года.
ЗаведУющая• 05 августа 2025
Ответ дляЗоркая Зорро
Жирненько то как....
Знаю такую историю. Это не так далеко как вам кажется. В моей истории вначале перестали не предохраняясь, потом он узнал. Но они вместе 2 года. Лекарства такие вил инфицированные действительно пьют. Их выдают им бесплатно.
Голубец
• 05 августа 2025
Ответ дляПеченюшка
Вы правы и ваши родители тоже ,потому что желаете лучшего своему близкому человеку,попробуйте говорить с ним ,аргументированно,спокойно ,зачем ему ломать свою жизнь ,это ж всю жизнь соблюдать определенные ограничения ,а дети ,зачем ,чего ради ??? Я вас очень понимаю, очень....
Розмовляла , коли він просив пораду . От точно , як ви написали . Я відразу зрозуміла , що він буде далі з нею зустрічатись і як він переконує сам себе , що вона на терапії , аналіз навіть не показує віл поки вона приймає таблетки і тд.
Тишком_нишком• 05 августа 2025
До речі. Якщо комусь цікаво.
На сьогоднішній момент ризики підчепити віл в сотні разів вище чоловікам що служать в зсу
Голубец
• 05 августа 2025
Ответ дляЗаведУющая
А пишуть , що я троль . Краще видалю тему 🙄 дякую багатьом за адекватну відповідь і поради. Історії з життя
ЗаведУющая• 05 августа 2025
Ответ дляГолубец
Все так, да не всегда так.
В случае знакомого, про которого я писала девушка позже призналась, что не всегда пила таблетки
Света С Приветом• 05 августа 2025
Як мінімум він має не сліпо їй довіряти , а походити по лікарях разом. І бути обізнамим в ситуації не з її слів, а самостійно розібратися і зробити висновок. Важаю проблемою, є те, що він може бути обманутим. І це йоиу треба пояснити. Щоб захистити. Але не відмовляти. Хай сам вирішує, його життя. Просто настояти на розумінні серйозності ситуації. -а мама заразила, і п´є ліки. Не відповідальне заглиблення в проблему.
Khmelnichanka• 05 августа 2025
Ответ дляТишком_нишком
Але це вже психологічний фактор
Так.
Я раніше на попередній сторінці написала автору гнівний комент, бо реально думала, що то троль на тема. Потім видалила, бо була не права.
Я теж маю багатьох друзів, в яких діти з ВІЛ (в мене специфічне коло спілкування з прийомними родинами), і у всіх все добре :).
Дякую Вам!
Лепешечка• 05 августа 2025
Ви вже зробили все що могли. Запанікували і створили тему на форумі. Більше нічого від вас не залежить.
Ліплю вареники• 05 августа 2025
Ответ дляЗоркая Зорро
Вы давно себя проверяли ? А муженька?
Як я люблю ці коменти! Наші люди рідкісно стараються якомога сильніше принизити один одного, от ви зараз нібито натякаєте ,що чоловік можливо зраджував
Ваш чоловік вам невірний?
Идууу--уууу блин• 05 августа 2025
У знакомой сын женился на такой девушке, что она инфецированна узнали случайно когда становилась беременной на учет. Откуда взялось не знают, но грешат на больницу, ей удаляли аппендицит в селе у родственников по срочной. В общем живут уже лет 10ть, 2е детей с ним и с детьми все ок. Она пьет лекарства.