Диверсификация• 05 августа 2025
Це багато на косметику?
Витрачаю в місяць в середньому 3000-3500 на косметику, це піднімає мені настрій та приносить задоволення. Зп в мене 25000, це дорого?
Мама фіфті цента• 05 августа 2025
Спробуйте подорослішати і самостійно оцінити. Всім пофіг, як ви живете
Наче дитина 5 років, в якої абсолютно відсутнє мислення
Диверсификация
• 05 августа 2025
Ответ дляМама фіфті цента
Для мене нормально, але періодично мучають докори сумління, ніби можна було б ці кошти відкласти
Мама фіфті цента• 05 августа 2025
Ответ дляДиверсификация
Ще раз повторю, всім всеодно.
Лорка-хлорка• 05 августа 2025
Ответ дляДиверсификация
А ви почніть відкладати, а потім створіть тему «я відклала «стільки то» грошей, може треба було купити собі косметики?»
Швидка Настя• 05 августа 2025
Якщо ви потім місяць сидите на мівіні (є така знайома) то так,це забагато
Диверсификация
• 05 августа 2025
Ответ дляШвидка Настя
Не сижу
Куда ж без меня• 05 августа 2025
Отримую 1600$, найнераціональніша витрата — 200$ на траву (не вживаю цигарки і алкоголь при цьому))))) Це приблизно 1/8 або 12% від з/п. Ви отримуєте 600$ і витрачаєте близько 100$ на косметику, це 1/6 або близько 16%. Для мене це було би суттєво.
Банка з медом• 05 августа 2025
Якщо приносить задоволення,вважаю ок.Я теж витрачаю на косметику,пробую новинки,мені це цікаво, на косметологів гроші не витрачаю.
Сиреневенькая• 05 августа 2025
Залежить від того, який загальний дохід родини і чи не призводять такі витрати до того, що в чомусь обмежуються інші члени родини
П. С. А що можна кожного місяця купляти на 3-3,5 тис протягом року або двох?
Электричка• 05 августа 2025
Ответ дляДиверсификация
Отложить на косметолога
Электричка• 05 августа 2025
Ответ дляШвидка Настя
Сивина дорого, между прочим
Сиреневенькая• 05 августа 2025
Ответ дляМама фіфті цента
Дитина 5 років не орієнтується у витратах і їй невідомо що таке 3 тис на задоволення, вона про це ніколи не замислюється
Диверсификация
• 05 августа 2025
Ответ дляСиреневенькая
Шампунь, маску ( я мию голову кожен день, це десь 1000-1200) і щось з доглядової або декоративної.
Море_море_я_скучаю• 05 августа 2025
Ответ дляСиреневенькая
Если покупать недешевую косметику, то это немного. Каждый месяц что-то другое надо. Только маска для волос и люксовые румяна на 3-3.5 т спокойно тянет.
Море_море_я_скучаю• 05 августа 2025
Автор, нормально, если это приносит кайф. Правда я такую сумму на косметос начала тратить когда зп перевалила за тысячу уе. При небольшой зп зажимала много тратить на косметику.
Сиреневенькая• 05 августа 2025
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
На скільки вам вистачає румʼян? Мені більше ніж на рік. Так само пудра. Туш приблизно на 5-6 місяців. Одиниця декоративної косметики люкс 1,5-3 тис, це повна вартість. Я користуюсь Діор, Шанель, Кларанс і в мене ніяк не виходить 3-3,5 тис кожного місяця. Крема для обличчя та під очі вистачає теж на 4-5 міс, тобто я їх купую приблизно 2 рази на рік. Чесно, я не дуже розумію автора, особливо з урахуванням того що в мене зарплата вдвічі більша
Диверсификация
• 05 августа 2025
Ответ дляСиреневенькая
Бо мені це приносить задоволення. Хтось витрачає на одяг, ресторани, мандрівки. В кожного різні пріоритети
Море_море_я_скучаю• 05 августа 2025
Ответ дляСиреневенькая
Декоративки надолго хватает, это да. Но периодически что-то заканчивается. Плюс уход для тела, волос, лица. Один месяц нужна маска для волос и крем для лица, потом помада и тушь - так и получается каждый месяц, ну может раз в 2 месяца что-то докупаешь и получается немало, если косметика дорогая.
Море_море_я_скучаю• 05 августа 2025
Ответ дляДиверсификация
Автор, Ваше дело, если именно это радует и на остальное хватает, то почему нет. Покажите лучше что Вам нравится из купленного