Коник-стрибунець• Изменено 05 августа в 13:03
Мочалки для душу шкідливі
Як пояснює дерматолог, доктор медичних наук Мелісса Піліанг із клініки Клівленда, за своєю природою губки мають безліч затишних куточків та тріщин, а також пори.
Коли люди використовують губку для видалення відмерлих клітин шкіри, вони осідають в цих затишних куточках та тріщинах. А це готує ґрунт для розмноження бактерій.
’Ви використовуєте їх у вологому середовищі, а потім залишаєте в душі, де теж постійно вологе середовище. Вони ніколи повністю не висихають, тому мочалка - чудове середовище для розмноження бактерій’, - пояснює вона.
Махрова мочалка. Такі можна зустріти в шафах наших батьків і бабусь, а ще вони популярні досі в європейських країнах. Але це не найкращий вибір, тому що чим частіше бавовна контактує з водою, тим крихкішою вона стає. Вам здається, що тканина допомагає кращому відлущуванню шкіри, але насправді є ризик пошкодити шкіру, створити крихітні ушкодження, які призведуть до запалення.
Крім того, з такої мочалки складно видалити мікрочастинки мертвої шкіри, і мікроби можуть розмножуватися там навіть якщо ви ретельно промиєте її після душу.
Мочалка із люфи. Технічно, то взагалі не мочалка, але багато хто нею користується, тому що вона натурального походження. На їхню довговічність впливає те, як їх доглядають. Люфа очищає з тіла відмерлі клітини тіла, які потім накопичуються у всіх куточках волокнистої поверхні. Після миття її залишають у ванній – і період до наступного миття стає відмінним періодом для культивації бактерій. Середовище в душі - вологе і приємне, в ньому мало циркуляції повітря.
Мочалки із синтетичних матеріалів. Зазвичай такі мочалки стійкі до плям, вони не мнуться, обробляються хімічними перфторовими речовинами. Синтетичні волокна не вбирають воду та не регулюють температуру. І це також створює відмінне середовище для розмноження бактерій
Бамбукові мочалки. Такі мочалки більше підходять тілу, але мають недоліки. Зазвичай вони жорсткіші від інших і потрібно ретельно підбирати для своєї шкіри - щоб не дряпали, перевіряйте їх.
Користуватися такими мочалками не рекомендується щодня і потрібно, щоб шкіра встигала відновитися. Ще таку губку можна прати та обробляти від мікробів.
А ви знали?
Результат:
вже голосів:
11 (50%)
так
11 (50%)
ні
Міряно-переміряно• 05 августа в 13:31
Ответ дляКоник-стрибунець
звідки ви знаєте, що немає? Ви носили її в лабораторію?
Вона сохне за 30 хвилин максимум, через це дуже зручно і гігієнічно іі брати з собою в зал або подорож.
Стріляний птах• 05 августа в 13:31
Ответ дляКоник-стрибунець
ви теж не розумієте, що таке нормальна кількість і надлишок.
Какое у вас образование?
Я биолог.
Но вам виднее с высоты ОКР и безграмотности в этой сфере (сам факт того, что вы смотрите этих горе-блогеров красноречиво об этом свидетельствует).
Я биолог.
Коник-стрибунець
• 05 августа в 13:32
Ответ дляСтріляний птах
Какое у вас образование?
Я биолог.
яких ’горе-блогерів’? це статья на сайті новин.
Стріляний птах• 05 августа в 13:32
Автор, вам говорят прописные истины, но вы отчаянно цепляется за инфо-цыган и неутомимо лепите всем синюю тётку. Мдя....
Стріляний птах• 05 августа в 13:33
Ответ дляКоник-стрибунець
А кто её написал?
Коник-стрибунець
• 05 августа в 13:34
Ответ дляСтріляний птах
А кто её написал?
там есть ссылка на сайт одной из известнейших американских клиник
Стріляний птах• 05 августа в 13:35
Ответ дляКоник-стрибунець
Так зайдите же на сайт (я имею ввиду оф сайт) этой клиники и дайте запрос - вас ждет невероятное открытие: никакой ’Мелісси Піліанг’ там знать не знают ибо в научном сообществе такая дама не фигурирует.
Коник-стрибунець
• 05 августа в 13:37
Ответ дляСтріляний птах
Прямо за посиланням dermatologist Melissa Piliang, MD.
Коник-стрибунець
• 05 августа в 13:39
Ответ дляСтріляний птах
’Не фигурирует’, ага
Стріляний птах• 05 августа в 13:39
Ответ дляКоник-стрибунець
Божеееее, вы или мега наивная или сверх глупая
Напишите запрос в ассоциацию дерматологов США. Или просто включите здравый смысл!
Воистину говорят, лучше с умным потерять, чем с дураком найти....
Коник-стрибунець
• 05 августа в 13:41
Ответ дляСтріляний птах
Melissa Piliang, MD, FAAD, is the Chairman of the Department of Dermatology at Cleveland Clinic. Глава департамент дерматологии в этой клинике.
Стріляний птах• 05 августа в 13:41
Коник-стрибунець
• 05 августа в 13:41
Ответ дляСтріляний птах
Ииии? Ноль результатов.
Вы в курсе что плюсик надо убрать?
Стріляний птах• 05 августа в 13:41
Ответ дляКоник-стрибунець
Вы в курсе что плюсик надо убрать?
Вы дали прямую ссылку, о которой я и пишу. О ВАШЕЙ ссылке.
Мусор из головы надо убирать и не читать всякую чушь.
Коник-стрибунець
• 05 августа в 13:44
Ответ дляСтріляний птах
Уберите плюсик и по ссылке все заработает. По другому она не копируется.
Кидстаффовка• 05 августа в 13:45
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Это вы в горячей ванне грязная откисаете, чтобы грязь хлопьями слезла, и не верите, что другие люди умудряются поддерживать гигиену и без такого экстрима?
Сто процентов!
Киснет в ванне, ждёт, когда хлопьями грязь слезет, мочалкой ни-ни, вредно
Стріляний птах• 05 августа в 13:45
Ответ дляКоник-стрибунець
Ясно. Понятно.
Так вот кто клиенты этих инфо-цыган и верит каждому пуку любого идиота, - ’бо ж напИииисанооо’. Кашпировского ещё гляньте)))
Прощайте.
Очередная синяя тётка - это как подпись в собственной безграмотности, автор. Без этой тётки вы понимаете, что вы НОЛЬ!
Прощайте.
Коник-стрибунець
• 05 августа в 13:46
Ответ дляСтріляний птах
Ясно. Понятно.
Прощайте.
Ну да надо верить анонимам, а не ведущему дерматологу США.
Стріляний птах• 05 августа в 13:47
Ответ дляКоник-стрибунець
Удачи.
Коник-стрибунець
• 05 августа в 13:50
Ответ дляСтріляний птах
Напишите вы. Мне интересно будет почитать ответ их на обращение дамы, которая не смогла найти в интернете что она одна из руководительниц этой ассоциации.
Як ухурделю• 05 августа в 13:54
Народ, покажіть вже ті хлопья про які скільки мови сьогодні?? Що воно таке?)
Нагайна• 05 августа в 13:55
Боже люди зачем вы себя шкрябаете вообще? Для меня это как варварство тереть кожу чем-то. Моюсь просто мылом всю жизнь,ничего не слазит, хлопья не отпадают.
Заместитель Анонима• 05 августа в 14:39
В шахту не спускаюсь, достаточно воды и мыла на регулярной основе.
Безпринципова• 05 августа в 14:59
Ответ дляКоник-стрибунець
А ви думаєте на сайтах новин вони звідки беруться?:))) От такі ж як ви і пишуть:))
Безпринципова• 05 августа в 15:06
Ответ дляКоник-стрибунець
А ще у них Трамп президент, він теж для вас взірець адекватності і інформативності?:)
Безпринципова• 05 августа в 15:08
Ответ дляЯк ухурделю
У мене ’хлопья’ були, тільки коли в літньому таборі не було можливості щоденного душу:) За тиждень накопичувалося:))
Як ухурделю• 05 августа в 15:13
Ответ дляБезпринципова
Фото ящірки не діждусь))
Пані з калабані• 05 августа в 15:42
Ответ дляПишу вірші, дорого
Неужели вам не жаль целую цивилизацию)?
А так почувствовал себя богом, создал новый дивный мир))
Чого не шкода? Шкода ) я викинула, а вони хай собі далі розвиваються )) я д їм домівку лишаю :)))
Воленс-неволенс• 05 августа в 16:28
Автор, сочувствую вам. При теперешнем состоянии вашего микробиома на коже вам нужно жить в барокамере.
У нормальных людей с патогенной флорой справляется дружественная. И это очень хорошо, что на мочалках всякие микроорганизмы живут. Тренировка для микробиома необходима.
Воленс-неволенс• 05 августа в 16:53
Ответ дляКоник-стрибунець
Вам не ведущий дерматолог нужен, а ведущий психиатр.
А еще попробуйте получить хоть какое-то образование и развить критическое мышление. С вашим невежеством иметь такой апломб не годится.
пс - жду еще одну синюю тетку от вас