Приму в дар• 05 августа в 14:57

що готувати?

дівчата, що готувати, якщо свинину рекомендують раз в 1-2 тижні, курятину раз в тиждень.
Рибу дитина не їсть, я іноді купую кусочок червоної.
Що їсти решту 3-4 дні в тижні?
Яйця, сирники, канапки, налисники - це все сніданок, рідко вечеря.
Що їсти інші прийоми їжі?
Кузякин• 05 августа в 14:58
Кролик, индейка, говядина
MacOS-ница• 05 августа в 14:59
Говядина, баранина, индейка. Один день в неделю рыба. И один день без мяса.
Пушап Мі мі• 05 августа в 15:00
Спитайте у того, хто вам цю маячню порадив.
So_so• 05 августа в 15:01
У Вас какой-то свой диетолог? Кто это Вам рекомендует и почему тогда не предлагает замены?)
Чудовий каламбур• 05 августа в 15:01
А меню експерд вам почему не предоставил?
So_so• 05 августа в 15:02
Моя дочка ест котлеты из хека и уверена, что это курица, вафли из кабачка и уверена, что они сырные, кексы из тыквы и уверена, что это просто кексы)
Шотуткоїться?• 05 августа в 15:03
А де ви прочитали що курятину раз в тиждень? Можна посилання?
Я_и_моя_собака• 05 августа в 15:03
Кус-кус з овочами і швидко
Электричка• 05 августа в 15:04
овочеве рагу
макарони з сиром
гречку
Шотуткоїться?• 05 августа в 15:05
Як на мене ви заморочуєтесь.
Є здорове харчування його і притримуйтесь.
Борщі, тефтелі, голубці, фарширований перець, запечене будь яке м´ясо з овочами, люля,
Головне баланс БЖУ вітаміни, клітковина
60 метрів сметани• 05 августа в 15:07
Я рятуюся бобовими, щоб добрати білок, коли тваринних джерел нема в домі, але це рослинний, він же неповноцінний..
автор Приму в дар • 05 августа в 15:12
Ответ дляКузякин
Кролик, индейка, говядина
говядини нема щось (я не в Україні). може і є, але треба шукати.
кролик можуть бути кості - не хочу купувати
автор Приму в дар • 05 августа в 15:12
Ответ дляПушап Мі мі
а як правильно їсти?
Шотуткоїться?• 05 августа в 15:14
Ответ дляПриму в дар
а як правильно їсти?
Самі прості поради. Готуйте страви самі.
Уникайте магазинного печива, ковбасок плавлених сирів.
М´ясо кожен день ( куриця, індичка, кролик, свинина, риба) овочі, крупи
Прикуси Язика• 05 августа в 15:15
Овочі і крупи. З овочів страв мільйон.
Ні грама• 05 августа в 15:17
Ответ дляПриму в дар
а як правильно їсти?
Хто і чому вам дав такі рекомендації?
Прикуси Язика• 05 августа в 15:17
Я не люблю м´ясо. Люблю рибу, але зараз і з нею проблеми. Сезон овочів зараз, взагалі не проблема, щось тушкувати, смажити, варити, запікати
ПолБатона• 05 августа в 15:19
Хто вам рекомендував так обмежити споживання свинини та курятини?
ПолБатона• 05 августа в 15:20
Ответ дляSo_so
Навіщо ви обманюєте дитину?
Кузякин• 05 августа в 15:20
Ответ дляПолБатона
Навіщо ви обманюєте дитину?
Потом дитина будет обманывать её
Кузякин• 05 августа в 15:21
Ещё сытное блюдо - паста с Пармезаном.
So_so• 05 августа в 15:21
Ответ дляПолБатона
Навіщо ви обманюєте дитину?
Она не ест рыбу, тыкву, кабачки и многое другое.
Пушап Мі мі• 05 августа в 15:21
Ответ дляПриму в дар
а як правильно їсти?
Є щоденна норма білка, все.
Кузякин• 05 августа в 15:22
Ответ дляПриму в дар
Поищите. Она полезная
ПолБатона• 05 августа в 15:25
Ответ дляSo_so
І що? Це привід обманювати дитину? Рано чи пізно вона зрозуміє, що це обман і втратить довіру, теж буде обманювати.
Моя дитина не любить яйце, не їсть взагалі. А свекрусі конче потрібно було щоб дитина їла хоча б жовток, тому вона його розтирала в суп. Як ітог дитина виросла і більше до бабусі не ходить, тому що та її обманювала ховаючи жовток. Діти набагато розумніші ніж думають дорослі

Дитина ходити т до бабусі, але якщо на увесь день, то бере їжу з собою
So_so• 05 августа в 15:25
Ответ дляПолБатона

Это Ваши проблемы.
Прикуси Язика• 05 августа в 15:39
Ответ дляПолБатона

Трагедія мало не всесвітнього масштабу. Як тільки дитина той жовток пережила? Це ж травма на все життя. Тепер психотерапевтів доведеться підключати, бабок, знахарок і екстрасенсів. Бабуся монстр і брехуха. Викидайте цю сволоту з життя.
Прикуси Язика• 05 августа в 15:41
Ответ дляSo_so
Это Ваши проблемы.
Так, там таргани розміром з динозавра.
ПолБатона• 05 августа в 17:54
Ответ дляПрикуси Язика
У вас все гаразд, може на сонці перегрілися?
ПолБатона• 05 августа в 17:55
Ответ дляПрикуси Язика
Так, там таргани розміром з динозавра.
Це ви про свою кухню?