Пекельнi Борошна• 05 августа в 20:23

Ох вже ці поляки… зайдіть, подивіться на «сувенір»

Є в нас давні знайомі з Польщі (знаємося 12 років). Не близькі, не друзі, бачимося дууууже рідко. І коли бачимося, зазвичай вітаємося якимись смаколиками. Ми їм з Києва привозимо, вони нам з Польщі. Бачимося на нейтральній території. Вони знають, що я з дітьми в Києві, певно ж бачать в новинах, що в Києві відбувається. І сьогодні передають сувенір для моїх дітей з Польщі - настільна історична гра, що описує події 1920 року, коли поляки захищали їх (!!! Тоді ще їх) Львів від большевиків. І гра пропонує ці воєнні події відтворити гравцям. Я мʼяко кажучи офігєла від такого сувеніру дітям, що живуть у війні. Краще б взагалі нічого, або смаколики, як було завжди. Як вам такий сувенір?
Тепер думаю, що б їм такого в наступному році передати…
Коржик• 05 августа в 20:51
Ответ дляУдальонка
Ну у нас це прям так не культивується, щоб сучасним полякам дорікати. А у них - так. Ми маємо визнати, що Бандера - терорист, на їхню думку.
Таки да, мене більше за все бісить, що вони від сучасних українців вимагають каяття за події сторічної давнини!
То нехай за всі знущання їхніх панів покаються.
Удальонка• 05 августа в 20:51
Ответ дляКоролева краси
Просто когда хочешь подарить подарок всегда хочется выбрать то что порадует человека, а это...матюк
Ну так, з підколом
Коржик• 05 августа в 20:52
Ответ дляКоролева краси
Плювок в обличчя.
Удальонка• 05 августа в 20:53
Ответ дляПозаземний розум
При чому до Гітлера претензій в них нема. Постійно сраку німцям лижуть.
Ну вони у них працюють. І вони вважають, що німці визнали Гітлера тираном, все. А українці вперті ніяк не покаються. У них, якщо чесно, свій ’польський мир’ в головах.
Коржик• 05 августа в 20:53
Зі смоленською трагедією вони вже розібралися? Чи до кацапів у них немає претензій?
автор Пекельнi Борошна • 05 августа в 20:57
Ответ дляЗатишне кубло
Меня бы люба игра смутила, она де на польском
С чего бы это детям в Киеве знать польский???
Це вже окрема тема, я взагалі не розумію, що там в голові таке дарувати. Ну ще б якесь Уно подарували, хєр з ним, що польською. Але ж це…
автор Пекельнi Борошна • 05 августа в 21:01
Дякую за ідеї, буду шукати якусь книгу з нашими героями. Щоб мінімум тексту, максимум фото. Щоб і Бандера, і Хмельницький. Може Україно-англійською мовою.
Щебетушка• 05 августа в 21:05
это про 1920 год.
Тогда поляки напали на россию, в которой была гражданская война, война была 2 года кажется, и она захватили часть украинских земель и часть белорусских, и присоединили их к Польше.
Они до сих пор празднуют , есть гос праздник - победа в советско польской войне.
Ленина тогда много критиковали. что он подписал мир, с потерей территорий. Сталин, наверное тоже критиковал.)
Этожзвяздаяегообожаю• 05 августа в 21:05
У них своя пропаганда(
автор Пекельнi Борошна • 05 августа в 21:06
Ответ дляКоржик
Мені завжди цікава ця однобокість. Волинська трагедія не на рівному місці сталася. Поляки самі її спровокували своїми діями. Але про це ніхто не говорить. Я б на місці нашої влади провела якійсь міжнародний «круглий стіл» на цю тему, де б історики розклали по поличках все як було. І купу міжнародних ЗМІ щоб це висвітлювали. Щоб поляків заткнути раз і на завжди.
котопёс• 05 августа в 21:06
Ответ дляДаю справку
Так і є. Але коли я це розказую тут, мені не вірять. Мовляв, я нагнітаю
Не вірить той, хто не живе серед них. Насправді їх настрої змінилися діаметрально протилежно за останніх 2 роки. Від» співчуваю вашій біді» до « вйобуй додому». Мені в очі цього не говорили, але коли я читаю їх коментарі на різних форумах - волосся дибки . Половина коментарів звучить як :» росіяни нам ближчі , ніж українці» з 3 лайливими словами до слова»українці»
Помеха справа• 05 августа в 21:07
Ответ дляПекельнi Борошна
На жаль влада у нас безхребетна .
Тому й маємо оці всі закиди з боку поляків .
Та й не тільки поляків .
Щебетушка• 05 августа в 21:08
автор, поляки не знают, что происходит в Киеве, у них спокойно в Польше.
Они не знают, когда Киев бомбят.
Я показываю, они вежливо смотрят, но сами не следят. У них своя жизнь и свои заботы
Шукаю трусики• 05 августа в 21:08
Ответ дляПекельнi Борошна
А зачем вам это? Сведите общение на нет и всё.
Щебетушка• 05 августа в 21:09
Ответ длякотопёс
Якби я не знала - не писала б цього. Теж живу тут давно . І коли їм в очі кажу віддайте Вроцлав, це Бреслау німецький , то ні , теж стверджують, що їхній . Вони заздрісні , ох…Ші козли . При чому раніше це приховували, а тепер влада дала свій « дозвіл» і зелене світло. Українці винні у всіх бідах , іноді навіть не можуть пояснити чому
да, говорят , что это справедоливо, что им отдали немецкие земли.
Помеха справа• 05 августа в 21:09
А як вам сьогоднішня заява оцього упиря ?
автор Пекельнi Борошна • 05 августа в 21:11
Ответ дляШукаю трусики
Спілкування і так немає. Але це розцінюю, як плювок в обличчя. Обмінювалися цукерками 12 років і чудово. Навіщо було таке дарувати?
Ладно, може потім охолону, але зараз прямо горить від злості на них.
автор Пекельнi Борошна • 05 августа в 21:14
Ответ дляПомеха справа
Ще вони хочуть повернути візи для українців. Я завжди Польщу десятою дорогою обходжу. Краще з Молдови вилітати.
Подтяжка• 05 августа в 21:25
Йобнуті
Якось так і живу• 05 августа в 21:35
Хворі придурки
Коржик• 05 августа в 21:36
Ответ дляПекельнi Борошна
В них г**но до грудей підійшло, але напряму сказати не могли, ось і придумали ’сувенір’.
Yuliya-23• 05 августа в 21:42
Ответ дляПодтяжка
Йобнуті
підтримую
котопёс• 05 августа в 21:45
Ответ дляПомеха справа
Що сказати ? Російські запроданці . Влада продалася, а безхребетною неосвіченою масою управляти легко . Розколихали суспільство дуже легко , натиснувши на « болючі місця» . Здається, що цю лавину ненависті просто так тепер не зупинити
Кофе в лобби• 05 августа в 21:56
Ответ дляУдальонка
Насправді антиукраїнські історичні образи у поляків давно і це не секрет.
ці образи у них, бо їх цілеспрямовано підтримують і роздмухують.
Українці теж натерпілись від поляків,і навіщо далеко заглиблюватись в історію? Чого тільки розсипане зерно на кордоні варте?
І це під час війни, коли з таким ризиком аграрії те зерно саджали і збирали.
Колишня муза• 05 августа в 21:57
Скільки вам заплатили за тему?
Обнемашечка• 05 августа в 22:08
Ответ длякотопёс
Довгенько живете серед козлів
котопёс• 05 августа в 22:11
Ответ дляОбнемашечка
Довгенько живете серед козлів
Насправді зовсім не смішно. Ще одна країна-сусід , як мавпа з гранатою
Обнемашечка• 05 августа в 22:12
Ответ длякотопёс
Як вам там так небезпечно і вони такі жахливі чому там живете ?
Я такая наивная• 05 августа в 22:12
Ответ дляПекельнi Борошна
Слухайте, я взагалі не нагнітаю. Я впевнена, що вони проти росіян воювати не будуть. Це лайно тільки нам вигрібати.
Я питаю без підтексту, чи нормально дітям, що зараз живуть у війні дарувати таку настільну гру?
Ні, це не нормально. Всі адекватні це розуміють. Пошлите их на х...й
котопёс• 05 августа в 22:15
Ответ дляОбнемашечка
Бо нерухомості в Україні давно немає. Тут робота . Все змінювалося плавно і непомітно . Вам легко сьогодні щ винити за день все : місце проживання, роботу , країну ?