Чесно брешу• 05 августа 2025

Что не так с людьми стало? Столько треша разного

автор Чесно брешу • 05 августа 2025
75В• 05 августа 2025
Я скоро видалюсь з цього форуму, навіщотви сюди тягнете цей треш?? Один негатив
Розумна Губка• 05 августа 2025
била палицею по обличчі у тулубу. кто может перевести , плиз
Засомневаю• 05 августа 2025
Не більше ніж звичайно. Стандартне життя маргіналів, менше їх не стало. Хіба що малий придурок знайшов нову нішу для легких грошей. Раніше б в когось телефон вкрав, а не підпалами підробляв.
Василина Семеніч• 05 августа 2025
Всегда треш был. Вопрос, зачем вы это собираете и сюда тянете?
Бабульція• 05 августа 2025
Ответ дляРозумна Губка
по шиi чи як?
сама себе прекрасная• 05 августа 2025
Они всегда такими были
сама себе прекрасная• 05 августа 2025
Ответ для75В
Не читайте
Розумна Губка• 05 августа 2025
Ответ дляБабульція
по шиi чи як?
хз, що там малось на увазі. якесь обличчя у тулубу. или лицо в туловище, или лицо в тулупе ??
ВундерКИНГ• 05 августа 2025
Реформа Супрун в дії. Але на жаль, таке завжди було, просто менше писали в пресі.
Малая еще та• 05 августа 2025
Ответ дляРозумна Губка
Ну, і що тут не зрозуміло? ’Била палицею по обличчю І тулубу’ ( замість ’у’ - ’і’ - друкарська помилка). Чи ви не знаєте що таке ’тулуб’?! Ну то жесть, насправді!
Розумна Губка• 05 августа 2025
Ответ дляМалая еще та
точно.дякую. не второпала.
Смешнюча• 05 августа 2025
Ответ дляВундерКИНГ
Вы в уме? При чем тут Супрун?
Байрактарна• 05 августа 2025
Только сегодня думала об этом. Сколько треша вокруг, сколько людей не адекватных. Или всегда так было, просто без соц сетей жили и не видели.
Вумна, аж страшно• 05 августа 2025
Насправді, це дуже сумно! Все це! Скільки трешу , чому? Кожен раз думаю собі: всьо ,блін, не дивлюся новини, не слухаю якійсь трешові історії. Ага хрєнушки. Я б таких недоматерів жорстоко посеред площі батогом порола б.
ХвилювАллочка• 06 августа 2025
Нічого з людьми. Вони завжди такими були. П´ятнадцять років тому, після випуску з універу, працювала журналістом на кримінальних новинах - повірте, зараз цієї ’битовухи’ стільки ж, просто додалися новини про обстріли і військові дії.
Скользкая• 06 августа 2025
Ответ дляРозумна Губка
Тулуб это зимой вроде носят 🤷‍♀️
Скользкая• 06 августа 2025
Всегда это было. В моем детстве, почти всех лупили ремнем почти до крови.
Ниче, выросли, уважаемыми людьми стали. Да, тогда не было интернета.

Жизнь г@вно. Когда нет уверенности в завтрашнем дне, треш будет ещё хуже.
А Украина на соц дне. И давно.
ЧупакабраЗеБест• 06 августа 2025
автор, ничго нового. так было всегда.
IQ 80• 06 августа 2025
Что, у журналистов ’суспільного’ кризис жанра, никто их трешатину не читает, они сюда ее кидать начали?
75В• 06 августа 2025
Ответ длясама себе прекрасная
Не читайте
Яе не читати як воно у загальній стрічці
сама себе прекрасная• 06 августа 2025
Ответ для75В
Знаю лайфхак: только видите название темы про какой то треш , проходите мимо. Это ваш выбор.