Я_канеша_извиняюсь• 06 августа 2025
Что теперь планируете, те кто на пособии сидит?
🇩🇪 У Німеччині закликають скасувати виплати українським біженцям
У Німеччині розгорнулася публічна дискусія щодо соціальних виплат для українських біженців.
🔹 За офіційними даними, у 2024 році на допомогу іноземцям за програмою Bürgergeld було витрачено 22,2 млрд євро, з яких 6,3 млрд євро — на українців.
🔻 У зв’язку з цим прем´єр-міністр Баварії та лідер партії Християнсько-соціальний союз (ХСС) Маркус Зедер закликав "повністю скасувати ці виплати для українських біженців", повідомляє Bild.
«Необхідно гарантувати, що для всіх, хто прибув з України, в Німеччині більше не буде соціальних виплат. Жодна інша країна світу не має такого підходу», — заявив Зедер.
🛠️ За його словами, виплати Bürgergeld стримують інтеграцію на ринку праці. Зедер стверджує, що значна кількість українців не шукає роботи, навіть маючи відповідну освіту та кваліфікацію.
🔸 Політик також повідомив, що прагне внести ці зміни в межах роботи урядової коаліції, хоча його позиція виходить за рамки чинних домовленостей щодо підтримки українців.
ГоловнаЯ• 06 августа 2025
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Ущербным завидовать? Ну для меня вы как маргиналы с такими рассуждениями. Хорошо, что немцы вас не читают.
Аж тему создала зовсім не ущербна
Доль Чекомбана• 06 августа 2025
Ответ дляВірю, я повірив
Ну ось така ментальність.
Тому й країну не змогли втримати.
Нет единства, теперь сидят в говне злые жабы и строчат эту хренатень на форуме
Кофр для ноги• 06 августа 2025
Ответ дляКотогосподиня
У нас не тот менталитет чтобы к нам кто-то приехал и мы за них платили. Когда было Евро 2012 и к нам приехали люди, то самые ’предприимчивые’ сдавали свои халупы по 1000 евро в неделю. А когда у нас война началась - то нашим людям нормально помогли пособиями, жильем итд.
Некорректное сравнение.
Да и за границей спокойно сдавали нашим да тысячи евро с оплатой за год вперёд, без угрызений совести)
60 метрів сметани• 06 августа 2025
Ответ дляЗалатавая
вам що завадило так зробити?
Может то, что жилье разрушено или в окупации
Залатавая• 06 августа 2025
Ответ для60 метрів сметани
так тим паче, чого ви ще не там? Там же бабки на шару роздають
Доль Чекомбана• 06 августа 2025
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Видели бы себя со стороны. Жаль, что такие не покидают страну и желательно в сторону параши
Ліньки гуглить• 06 августа 2025
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Ненавижу халявщиков, которые ещё короны одели и учат других. Нормальные там уже интегрировались, и нашли работу. А этим все должны, с хера ли?
Вы знаете, есть ’беженцы’ и настоящие беженцы, которые тут лишились дома, работы, остались без ничего. Украина не сподобилась за 4 года построить модульные какие-то дома , отдать санатории для проживания таких людей. Что людям делать? Спасибо хоть кто-то помогает, пока что. А вы не думали, что будете делать, если фронт прорвет или дойдет до 1000 шахедов в день реально, что делать будете вы? Я вот не знаю...
60 метрів сметани• 06 августа 2025
Ответ дляЗалатавая
Вы ошиблись адресом со своим сообщением. Я наоборот, не понимаю этой ненависти к украинцам в Германии, от саоих же украинцев
Залатавая• 06 августа 2025
Ответ дляКотогосподиня
порівняли канєшно відпочинок та тікання від війни
Вірю, я повірив• 06 августа 2025
Ответ дляДоль Чекомбана
Ага.
І далі продовжують ненавидіти одне одного, і вишукувати, до кого ж причепитися цього разу: до багатодітних, до біженців, до хлопців 18-25, чи хто ще винуватий.
В тому, що люди в критичній своїй масі -
Вірю, я повірив• 06 августа 2025
Ответ дляЗалатавая
Вона нітакая
Залатавая• 06 августа 2025
Ответ для60 метрів сметани
Какая мерзость. Почему так украинцев колбасит, что другие украинцы, получают пособия, в другой стране?
Загадка это для меня.
тим паче виїхати могли всі і навіть більше.
У українців менталітет такий, шо вдавиться, якщо сусіду краще.
60 метрів сметани• 06 августа 2025
Ответ дляЗалатавая
Мужчины не могут выехать. А бежать через горы, далеко не для каждого.
Сама вумна тутички• 06 августа 2025
Тю, из 22 млрд, аж 6 потратили на украинцев. А остальные 15.9 млрд куда, на муслимов своих любимых и ничего, тряпки- мотанки им не мусолят глаза христианскому союзу этому?))
Пысы, в Германии никогда не была и не беженка
Лукава_Кiшка• 06 августа 2025
Ответ дляЛипка-прилипка
Цей Зедер правду говорить.
Імхо, німці і собі і ´´біженцям´´ зробили ведмежу послугу цими необмеженими у часі виплатами. Я розумію підтримку перші 6-12 місяців, але коли люди вже 3+ років на пАсобіях, то вже занадто - не інтегруються, ні до чого не прагнуть, мета в житті ´´аби виплати не забрали´´
Ви в курсі, які у них податки? Зараз вийти на якусь фізично важку роботу та пахати з ранку до ночі, і отримувати будуть при цьому в два рази менше, ніж зараз. Якби були нормальні умови, ніхто б на пособіях не сидів. Ім треба змінювати оподаткування, а не виплати.
Мама Карло• 06 августа 2025
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Немного коробят)
От цікаво чим саме?
Із усіх моїх знайомих 90% родин, де дорослим 30+, в дітям до 10 років, виїхали закордон
На початку війни виїхалт жінки з дітьми і з часом до всіх них просочилися чоловіки, які так чи інакше виїхали з України
Вертатися ніхто не планує і через це всі чоловіки, які пів року прожили в країні вже вийшли на роботу. Не тому, що хотіли працювати, в тому, що роблять усе аби тільки не вертатися в Україну, в для цього потрібно перейти на ВНЖ і тому працюють. Ніщо не мотивує так сильно, як страх повернення в Україну.
Сидять собі люди, працюють на Німеччину, продали все в Україні і вивели гроші у крипту, в чому проблема?
Якщо вам уб´є в Києві вони навіть хату не втратять, то чому вам не все одно?
Мама Карло• 06 августа 2025
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Ну вы что, не знаете? Им же просто необходимы наши белые дети, ибо население вымирает
Україна вимирає найшвидше у світі і за словами Елли Лібанової (директор українського інституту демографічних досліджень) в Україні коефіцієнт народжуваності 0,8
Для того, щоб кількість населення була сталою потрібно 2,11
Мама Карло• 06 августа 2025
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Всё будут сворачивать постепенно
І що? Ну от зверне Ірландія і Німеччина. Ви думаєте хтось повезе дітей чи родину в Україну?
Всі поїдуть в Польщу, Болгарію і т.д.
Яке вам діло?
Всі поїдуть в Польщу, Болгарію і т.д.
Яке вам діло?
А шо сталося?• 06 августа 2025
Ответ дляКумедна
Нафига?
Если там полно наших и семьи эти дети будут создавать тоже с нашими?
Вы смешная. Дети с 16 лет могут подаваться на гражданство. А с немецким аттестатом им все дороги открыты
Мама Карло• 06 августа 2025
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Німці багато говорять про те, що очікували більше від працевлаштування українців
В ще німецькі демографи дуже раді, що саме українська молодь перекрила шалений дефіцит населення 18-24, якого дуже мало в Німеччині
Щира українка• 06 августа 2025
Ответ дляХолодная каша
По телодвижениям соседей начинает быть видно, что войне скоро конец. Польша хочет отменить безвиз, Германия обсуждает отмену пособий. Скоро Европа вся начнёт движения, для предотвращения потока украинцев, когда придётся границы открыть
Хорошо бы, если бы войне конец, а не просто конец поддержки беженцев в связи с большой нагрузкой на бюджеты европейских стран.
Кумедна• 06 августа 2025
Ответ дляА шо сталося?
Зачем Германии украинец с немецким граждансивом, женатой на такой же украинке?
Я так понимаю выше имелось ввиду , чтобы потомство немецкое рожать
А шо сталося?• 06 августа 2025
Ответ дляКумедна
А ничего, что эти украинцы будут платить налоги почти 50 лет? И я очень сомневаюсь, что наши девочки выйдут замуж за украинцев
Мама Карло• 06 августа 2025
Поїхали 10 млн людей (якщо загалом рахувати з окупованих і не окупованих територій України)
Із цих 10 млн третина пенсійного віку, в 2/3 це родини з дітьми.
Демографи кажуть, що зараз в Україні 29 млн на підконтрольних територіях, із них 12 млн пенсійного віку.
За останні пів року родини з дітьми активно виїздять у зв´язку з погіршенням безпекової ситуації
За 10 років це призводе до дуже цікавої картини
Кумедна• 06 августа 2025
Ответ дляА шо сталося?
Короче один фиг везде действуют в своих интересах, шо у нас рабы, шо там рабы..
Котогосподиня• 06 августа 2025
Ответ дляПишу з калідору
Ну не дают покоя вам простые люди,то матери-одиночки,то переселенцы ,теперь западная,тцк у нас одной жопой сидит на всех стульях,уже не знают какую виллу себе купить,за чиновников я вообще молчу ,багажниками их бухгалтера деньги вывозят.А ,вам, всё люди простые наживаются,да пусть хоть какие-то копейки платят
К матерям-одиночкам, переселенцам итд у меня вопросов как раз нет. А вот к хитрожопым слоям населения - есть.
пАлАвинкА• 06 августа 2025
Это бред. Они это никогда не примут, куда деть всех арабов, которые по 10 лет на курсы ходят?
Гигиенишвили• 06 августа 2025
Ответ дляЗалатавая
тобто інші біженці їх не турбують, а турбують саме українські, ан котрих пішло меньше 25% бюджета.
Якщо я в Києві і не виїжджала.
От і я дивуюся.
Якщо що - я в Україні.
Щира українка• 06 августа 2025
Ответ для60 метрів сметани
100%, вспомните какое пренебрежение у нас всегда было, ко всем приезжим, особенно к жителям восточных республик
Республик?
Я_канеша_извиняюсь
• 06 августа 2025
Ответ дляДоль Чекомбана
Скорее в параше
Сама ты с параши. Они как раз темы создают, чтобы люди выезжали.